دسته بندی: آموزشی
آشنایی با تجهیزات و دستگاه های نظافت صنعتی مکانیزه

استفاده از تجهیزات نظافت مکانیزه برای سرعت بخشیدن به فعالیت ها در زمینه های گوناگون امری متداول و رایج شده است. تجهیزات مکانیزه متنوع برای کاربری های مختلفی طراحی و تولید شده اند. این تجهیزات همچنین در فرایند های نظافتی نیز مورد استفاده قرار میگیرند. مجله تخصصی نظافت صنعتی با ایجاد شناخت تجهیزات متنوع نظافت صنعتی، کاربرد ها و مزایای آنها میتواند شما را در انتخاب بهینه دستگاه های نظافت صنعتی مکانیزه یاری کرده و در حفظ و نگهداری از این تجهیزات کارآمد راهنمایی نماید.

کارواش اتوماتیک

خودرو ها با تردد در سطح شهر و تماس با انواع آلاینده ها به سرعت دچار آلودگی ظاهری میشوند. نظافت و شستشوی خودرو یکی از دغدغه های بسیاری از مردم است. این امر ساده سازی فرآیند شستشوی خودرو را دارای اهمیت بالا می نماید. شستشوی خودرو از گذشته تا به امروز به روش ها و شیوه های مختلف و گوناگونی صورت میگرفته، این روش ها روز به روز با پیشرفت تکنولوژی بهینه تر شده و کارآمدتر از روش های گذشته ظاهر شده اند. امروزه اغلب از دستگاه های کارواش اتوماتیک برای شستشوی خودرو ها استفاده میشود. این دستگاه با داشتن قابلیت های ویژه میتواند به طور بهینه و با مصرف میزان کم آب تعداد زیادی خودرو را شستشو داده و نظافت کند. استفاده از دستگاه کارواش اتوماتیک در مقایسه با سایر روش های شستشوی خودرو مدت زمان کمتری صرف کرده و در مدت مشابه تعداد بیشتری خودرو را تمیز می نماید.

پولیشر صنعتی

بسیاری از مجتمع های تجاری و ادارات از کفپوش های سنگ و سطوح براق استفاده نموده اند. استفاده مکرر از سطوح و تردد مراجعین و کارمندان در این محیط های باعث کاهش درخشندگی و جلای این کفپوش های سنگی میگردد. تجمع آلودگی در این سطوح میتواند از درخشندگی و کیفیت آنها کاسته و موجب بروز ترک و یا فرسودگی در آنها گردد. استفاده از دستگاه پولیشر صنعتی در چنین محیط هایی میتواند به میزان زیادی در حفظ و نگهداری و کیفیت و درخشندگی چنین سطوحی تاثیر گذار باشد. استفاده از پولشر میتواند در از بین بردن ناهمواری ها در سطح سنگ و پوشش کف مورد کاربرد قرار گیرد. پولیشر صنعتی به میزان زیادی در کاهش صدمات وارده بر پوشش و احتمال تجمع آلودگی ها فرسودگی این سطوح را کاهش داده و درخشندگی و نظافت با کیفیت بالایی را برای محیط به ارمغان می آورد.

میتوانید برای آشنایی بیشتر با پولیشر صنعتی و کارواش اتوماتیک، همچنین مزایای استفاده و انواع آنها مطالب متنوع ارائه شده در مجله تخصصی نظافت صنعتی مطالعه نمایید.

برچسب ها :

ناموجود