دسته بندی: دکتر سئو
ابزارهای تخصصی سئو

ابزارهای سئو: لیست کامل (به روز رسانی 2018)

توسط Brian Dean آخرین به روز رسانی آوریل 04، 2018

اگر می خواهید بهترین ابزارهای سئو را در یک مکان ببینید، پس شما این (راهنمای به روز) را دوست دارید.

من شخصا 188 ابزار رایگان و پرداختی را آزمایش و بررسی کردم.

و شما می توانید از طریق لیست فیلتر برای پاسخگویی بهترین نرم افزار سئو برای شما.

آن را بررسی کنید:

من می خواهم ابزارهای سئو که با آنها کمک کنم:

Link BuildingTechnical SEOKeyword ResearchRank TrackingContent OptimizationBacklink AnalysisVideo سئو
من می خواهم ابزارهایی که هستند:

FreePaidFreemiumNew
فقط ابزارهای مورد علاقه برین را نمایش دهید:

بله خیر
TOOLS LINK BUILDING
AuthoritySpy
ساختمان لینک
پرداخت شده
AuthoritySpy طراحی شده است تا به شما کمک کند تا نفوذگران را در فضای خود پیدا کنید. این موتورها و شیکرها را با جستجو در مکان هایی مانند AllTop، Twitter و Followerwonk پیدا می کند.

عکس جاسوسی اقتدار 2
وب سایت رسمی:
https://authorityspy.com/

Buzzstream
ساختمان لینک
پرداخت شده
بله
اگر شما در مقیاس یا با یک تیم در حال توسعه هستید، نیازی به یک ابزار مانند Buzzstream نیستید. چرا؟ Buzzstream باعث می شود که آدرس ایمیل و ایجاد لینک ساده و سازماندهی شود. مطمئن شوید که ویژگی های جستجوی جدید و جستجوی ایمیل خود را بررسی کنید.

عکس تصویری buzzstream
وب سایت رسمی:
https://buzzstream.com

پیوندها را بررسی کنید
ساختمان لینک
رایگان
اگر ساختمان Building Link Broken (یا روش Moving Man را انجام می دهید)، پس دوست دارید بررسی لینک های من را ببینید. با یک کلیک یک دکمه، این افزونه کروم به سرعت هر صفحه وب را برای لینک های خراب چک میکند.

لینک های من chrome extension را بررسی کنید
وب سایت رسمی:
https://chrome.google.com/webstore/detail/check-my-links/ojkcdipcgfaekbeaelaapakgnjflfglf

لینک یاب شکاف بین آزمایشگاه های استناد
ساختمان لینک
پرداخت شده
به جای شکار پیوندهای شکسته از طریق صفحه، Find Link Broken Link فعالانه وب را برای آنها جستجو می‌کنیم. فقط یک کلمه کلمات کلیدی را جستجو کنید و ابزار اینترنت را برای لینک های خراب می کند … و آنها را در یک دی وی دی نقره ای بگذارید. سپس شما می توانید ماشین Wayback ضربه بزنید تا ببینید چه محتوایی (و ایجاد چیزی مشابه / بهتر است).

ویژگی خنک: شما می توانید نتایج خود را بر اساس تعداد افراد لینک به لینک شکسته لینک کنید.

آزمایشگاه نقل قول
وب سایت رسمی:
http://brokenlinkbuilding.com/

Link Prospector آزمایشگاه های استناد
ساختمان لینک
پرداخت شده
یک فرصت مناسب برای لینک دادن به سطح صنعتی. Link Prospector وب را برای ایجاد لینک هایی مانند صفحات منابع، رپورتاژ های آگهی، وبلاگ ها، سایت های خبری و موارد دیگر اسکن می کند.

ابزار لینک پیوندها
وب سایت رسمی:
https://linkprospector.citationlabs.com/

مفصل
ساختمان لینک
رایگان، جدید
بله
دقیق مانند فوتبال فانتزی برای وب سایت ها است. این به شما رتبه بندی های به روز شده از وب سایت های خود را در جایگاه شما (مرتب شده بر اساس لینک ها و توییتر اشاره) به شما می دهد.

شما همچنین یک گزارش ارائه خواهد کرد که به شما می گوید که هر پایگاه داده در پایگاه داده خود به اشتراک گذاشته یا مرتبط است … که می تواند برای لینک بیلدینگ(لینک سازی) و ارتقاء محتوا باشد.

مفصل
وب سایت رسمی:
https://detailed.com/

DIBZ
ساختمان لینک
پرداخت شده
DIBZ یک ابزار جستجوی پیوسته است. فقط نوع لینکهایی که میخواهید بسازید (به عنوان مثال، لینکهای منبع صفحه را وارد کنید) را وارد کنید و به یافتن فرصتهای لینک کار دسترسی پیدا خواهید کرد.

dibz لینک ساخت ابزار
وب سایت رسمی:
https://dibz.me/

disavow.it
ساختمان لینک
رایگان
Disavow.it فهرست لیست های هرزنامه به شما به یک فایل فسخ آماده گوگل آماده تبدیل می کند. چیزهای خوب

disavow.it
وب سایت رسمی:
http://disavow.it/

دامنه شکارچی به علاوه
ساختمان لینک
رایگان
دامنه شکارچی Plus شبیه به Check My Links است. اما این ابزار همچنین بررسی کنید که آیا دامنه شکسته برای ثبت نام موجود است. ویژگی خنک در نظری … اما من به ندرت هر نام دامنه رایگان با این ابزار پیدا کنید. به همین دلیل دامنه های معتبر تمایل دارند تا بسیار سریع به دست آورند. هنوز یک ابزار مفید برای ساختمان لینک شکسته یا روش حرکت انسان هر چند.

شکارچی دامنه به علاوه
وب سایت رسمی:
https://netvantagemarketing.com/about/domain-hunter-plus

جستجوگر شکاف لینک رایگان
ساختمان لینک
فریمیم
این ابزار یک وب سایت را برای لینک های شکسته بررسی کنید. مفید برای ساختمان لینک شکسته
جستجوگر شکاف لینک رایگان

وب سایت رسمی:
https://www.brokenlinkcheck.com/

GroupHigh
ساختمان لینک
پرداخت شده
GroupHigh نرم افزار پیشرفته وبلاگنویسی است.

علی رغم لیست ویژگی های رخت های شستنی، استفاده آسان آن بسیار آسان است. فقط چند کلمه کلمات کلیدی را برای پاسخگویی وبلاگ ها در صنعت خود وارد کنید. سپس توسط اداره دامنه و تاریخ ارسال آخرین فیلد را برای وبلاگ نویسان که اهمیت دارند، پایین آورند. شما همچنین می توانید به آنها (و پیگیری نتایج خود) در داخل پلتفرم دسترسی داشته باشید.

تصویر گروهی بالا
وب سایت رسمی:
https://www.grouphigh.com/

GuestPost ردیاب
ساختمان لینک
پرداخت شده
GuestPost Tracker یک پایگاه غول پیکر از وب سایت های 1000+ است که رپورتاژ های آگهی را می پذیرد. این ابزار همچنین به شما اجازه می دهد تا سایت هایی را که به آن ها داده اید پیگیری کنید. کپی فروش آنها تاکید می کند که سایت های موجود در لیست آنها بخشی از شبکه بلاگ اختصاصی نیستند. من نگاهی به چند سایت در پایگاه داده خود دادم و آنها را قانع کردند.

ردیاب رپورتاژ آگهی
وب سایت رسمی:
https://www.guestposttracker.com/

HARO (راهنما خبرنگار)
ساختمان لینک
فریمیم
بله
آیا می خواهید لینک ها را از نیویورک تایمز و وال استریت ژورنال دریافت کنید؟ شما می توانید یک شرکت رتبه صفحه گران قیمت استخدام کنید … یا شما می توانید از HARO استفاده کنید. هارو “سرویس دوستیابی” است که روزنامه نگاران را به منابع متصل می کند. اگر یک روزنامه نگار را با یک نقل قول یا آمار خوب بخرید، با اشاره یا لینک به شما پاداش می دهد. کمی ذره ای به ذهن می رسد، اما لینک هایی که دریافت می کنید می توانند طلای جامد باشند.
هارو

وب سایت رسمی:
https://www.helpareporter.com/

JustReachOut
ساختمان لینک
فریمیم
بله
آیا می خواهید لینک هایی از سایت های خبری مانند نیویورک تایمز و WSJ دریافت کنید؟ گام اول این است که روزنامه نگار مناسب را برای رسیدن به آن پیدا کنید. و JustReachOut باعث می شود که این فرآیند خیلی ساده تر از انجام آن به صورت دستی باشد. فقط یک کلمه کلمات کلیدی را جستجو کنید و ابزار لیستی از روزنامه نگاران را که این موضوع را پوشش می دهند، تولید می کند. شما همچنین می توانید روزنامه نگاران را از داخل پلتفرم بگیرید.

justreachout
وب سایت رسمی:
https://justreachout.io

Linkbird
ساختمان لینک، تجزیه و تحلیل بک لینک
پرداخت شده
LinkBird یک تحقیق در مورد کلمه کلمات کلیدی / ردیابی Rank / بک لینک analysis / link hybrid tool است. هنگامی که یک لینک جدید با اشاره به سایت شما پیدا می کند، هشدارهای ایمیل را از بین می برد.

linkbird
وب سایت رسمی:
https://www.linkbird.com/en/

LinkMiner
ساختمان لینک
رایگان
بله
پیوندهای من در استروئیدها را بررسی کنید. مانند بسیاری از ابزارها، LinkMiner برای لینک های شکسته در یک صفحه چک می کند. اما این افزونه رایگان کروم همچنین نشان می دهد که تعداد پیوندهای لینک شکسته به آن اشاره دارد. Uber برای لینک بیلدینگ(لینک سازی) شکسته مفید است.

ویژگی Cool: LinkMiner به شما نشان می دهد که تعداد پیوندهای خروجی یک صفحه در گوگل صفحه نتایج موتور جستجو موجود است. به این ترتیب شما می توانید در صفحات با تعداد زیادی از لینک های خروجی (و به همین ترتیب، فرصت ایجاد ساختمان لینک) صفر است.

ویژگی لینکminer serp
وب سایت رسمی:
http://pointblankseo.com/linkminer

لینکدانی
ساختمان لینک، تجزیه و تحلیل بک لینک
پرداخت شده
لینک به شما اجازه می دهد تا به شما هنگامی که شما (یا از دست دادن) بک لینک می دانید می شناسید. همچنین اطلاعات بر روی لینک های جدید شما (مانند Mozrank و انکر تکست(متن لینک)) را فراهم می کند. ویژگی خنک: Linkody ایمیل زمانی که یک رقیب یک لینک جدید ایجاد می کند. به این ترتیب شما می توانید به نوبه خود و سعی کنید همان برای خودتان دریافت کنید.

لینک تصویر 2
وب سایت رسمی:
https://www.linkody.com/

لینستنت
ساختمان لینک
پرداخت شده
هر زمانی که لینک جدیدی دریافت می کنید، یک ایمیل به شما هشدار می دهد. چرا این مفید است؟

خوب، شما می توانید یک لینک را به لینک های چندگانه (و یک رابطه) با سریع “سلام، به خاطر لینک به من” ایمیل تبدیل کنید. همچنین به شما کمک می کند تا مسائل مرتبط با مدیریت اعتبار را به سرعت شناسایی کنید تا بتوانید آنها را قبل از انفجار بکشید.

هشدار محرمانه
وب سایت رسمی:
http://www.linkstant.com/

MailShake
ساختمان لینک
پرداخت شده، جدید
یک ابزار بسیار عالی که در زمینه گسترش سرماخوردگی قرار دارد. ویژگی های داغ: MailShake فراهم می کند قالب های ایمیل شما می توانید برای رسیدن به استفاده از. آنها قالب هایی برای درخواست های رپورتاژ آگهی، ارتباطات و سایر موارد دارند.

وب سایت رسمی:
https://mailshake.com/

ماری هینس “فهرست سیاه را رد کرد
ساختمان لینک
رایگان
آیا می دانید اگر یک لینک کمک می کند یا باعث آسیب رساندن به تلاش های وضعیت بهینه بودن سایت شما برای موتورهای جستجو می شود؟ سپس آدرس صفحه صفحه را به ابزار لیست سیاه Marie Haynes بفرستید. این به شما اجازه می دهد تا بدانید که آیا دامنه در لیست جامع ماری از وب سایت های اسپم است. در صورت وجود، شما ممکن است بخواهید آن را به یک فایل disavow اضافه کنید. مفید است

رد کردن ابزار
وب سایت رسمی:
https://www.mariehaynes.com/blacklist/

موک رک
ساختمان لینک
پرداخت شده
بله
اگر می خواهید ذکر (و لینک ها) را از سایت هایی مثل The New York Times و Forbes دریافت کنید، باید با روزنامه نگاران شروع به مالیدن آرنج کنید. و Muck Rack ابزار قابل اعتمادی رتبه صفحه است که به شما کمک می کند تا به سرعت روزنامه نگاران را که صنعت سایت به شما پوشش می دهند، پیدا کنید.

ویژگی خنک: فهرست “روزنامه نگاران” فهرستی از روزنامه نگاران است که در بیش از 500 رسانه قرار دارند. شامل آخرین توییت ها، ستون ها و اطلاعات تماس به روز است.

تصویر muckrack 2
وب سایت رسمی:
https://muckrack.com/

توسعه نینجا
ساختمان لینک
پرداخت شده
Ninja Outreach یک ابزار تبلیغاتی جدید وبلاگ نویس است. جستجو برای ضربه های نفوذ و رسیدن به آنها … همه از درون ابزار. شامل قالب های تبلیغاتی

Ninjaoutreach
وب سایت رسمی:
https://ninjaoutreach.com/

Ontolo
ساختمان لینک
فریمیم
اگر شما غذا می خورید، خواب و نفس بکشید، سپس Ontolo ابزاری است که توصیه می کنم بررسی کنید. طراحی شده است برای انجام یک چیز: به شما نشان می دهد بسیاری از فرصت های لینک. فقط چند کلمه کلمات کلیدی را وارد کنید، به Ontolo بگویید چه نوع لینک هایی که می خواهید دریافت کنید (به عنوان مثال: “لینک ها از رپورتاژ های آگهی”)، و Ontolo لیستی از فرصت ها را به شما می دهد.

Ontolo جدید
وب سایت رسمی:
https://ontolo.com/

Outeach Plus
ساختمان لینک
فریمیم، جدید
OutreachPlus ابزار ایمیل جدیدی است که هدف آن خودکار سازی، ساده سازی و ردیابی ارتباطات شما است. طراحی شده برای ساختمان لینک، اما همچنین ویژگی های فروش خارج از کشور و رتبه صفحه.

outreachplus
وب سایت رسمی:
https://www.outreachplus.com/

Pitchbox
ساختمان لینک
پرداخت شده
بله
PitchBox یک ابزار لینک کلی و یکپارچه است.

بر خلاف بسیاری از سیستم عامل های تبلیغاتی که CL هستندبی نظیر و گیج کننده است، PitchBox نسیم برای استفاده است. فقط چند کلمه کلمات کلیدی را وارد کنید و این ابزار وب را برای افرادی که برای تبلیغ (به صورت خودکار اطلاعات تماس خود را دریافت می کنند) را اسکن می کند. سپس به آنها برسید و نتایج خود را پیگیری کنید.

عکس pitchbox 2
وب سایت رسمی:
http://pitchbox.com/

Remove’em
ساختمان لینک
پرداخت شده
Remove’em یک ابزار حذف لینک در سطح طرفدار است. این در صورتی است که شما توسط گوگل پنگوین یا یک کتابچه راهنمای “لینک غیر طبیعی” مجازات شوید.

ویژگی خنک: “R-Score” تمام لینکهای به شما ارزیابی می کند تا به شما اطلاع دهد که کدام یک مضر هستند. این باعث می شود تا هزاران لینک را 10 برابر آسان تر مرتب کند.

screenshot حذف شده
وب سایت رسمی:
https://www.removeem.com/

رموف
ساختمان لینک
فریمیم
بله
Rmoov یکی از بهترین ابزار حذف لینک در بازار است. همراه با ویژگی های مفید (مانند پیدا کردن اطلاعات تماس مالک مالک سایت و قالب های حذف خودکار لینک خودکار) بسته بندی می شود.
ابزار rmoov

وب سایت رسمی:
https://www.rmoov.com/index.php

ScrapeBox
ساختمان لینک، تحقیق کلمه کلمات کلیدی، تجزیه و تحلیل بک لینک
پرداخت شده
ScrapeBox اعلامیه خود “چاقوی ارتش سوئیس سئو” است. حتی اگر این ابزار برای کلاه سیاه و سفید سئو ساخته شده است، می توانید ScrapeBox را برای وظایف ساختن لینک کلاه سفارشی (مانند جستجوی لینک، پیدا کردن اطلاعات تماس و حتی جستجوی کلمه کلمات کلیدی) استفاده کنید.

عکس اسکرپای بوک
وب سایت رسمی:
http://www.scrapebox.com/

ژنراتور کدگذاری محتوا رسانه ها
ساختمان لینک
رایگان
بله
ژنراتور کد جاسازی شده مورد علاقه من من واقعا دوست دارم که چگونه می توانید ابعاد چارچوب کد جاسازی را مشخص کنید.

محاصره رسانه جاسازی ژنراتور کد
وب سایت رسمی:
https://www.siegemedia.com/embed-code-generator

TOOLS ابزار سئو
همه در یک بسته سئو
جستجوگر فنی
فریمیم
یک جایگزین برای افزونه Yoast سئو.

All In One سئو Pack دارای چندین ویژگی یکتا است که آن را متفاوت از yoast می کند، مانند تگ های توصیف خودکار، پشتیبانی از تگ های کانونیکال و مسدود کننده ربات “بد”.

همه در یک بسته سئو
وب سایت رسمی:
https://wordpress.org/plugins/all-in-one-سئو-pack/

ابزار وب مستر موتور جستجوی بینگ
سئو فنی، تحقیقات کلمه کلمات کلیدی
رایگان
همانطور که ممکن است از موتور جستجوی بینگ انتظار داشته باشید، موتور جستجوی بینگ وبمستر Tools خوب است … اما تقریبا مشابه با گوگل وبمستر نیست.

اما اگر موتور جستجوی بینگ برای شما مهم است، این ابزار به شما می گوید که شما باید چیزهای کوچک را در مورد دید سایت خود در موتور جستجوی بینگ بدانید. ویژگی خنک: موتور جستجوی بینگ یک ابزار جستجوی کلمات کلیدی شگفت آور خوب دارد (تصویر زیر را ببینید). و مورد فوق می‌تواند کلمات کلیدی را که GKP هرگز نشان نمی دهد به شما بدهد.

bing webmaster tools screenshot
وب سایت رسمی:
https://www.bing.com/toolbox/webmaster

بپیوندید
جستجوگر فنی
پرداخت شده
یک ابزار آنالیز صحیح و ساده سایت. اطلاعات در سرعت بارگذاری سایت، خطاهای HTML و عمق کلیک را فراهم می کند.

بوت شدن
وب سایت رسمی:
https://www.botify.com/

روشن محلی
سئو فنی، ردیابی رتبه، تجزیه و تحلیل بک لینک
پرداخت شده
Bright Local یک ابزار عالی است که بررسی داخلی سایت های جستجوگر اینترنتی را به صورت کاملا جامع انجام می دهد.

ویژگی داغ: یافتن نقل قول های تکراری یا نادرست که در اطراف آنلاین شناور هستند. اگر آدرس اخیرا تغییر کرده اید یا فقط می خواهید مطمئن شوید که نقل قول های NAP شما در سراسر وب سازگار است، مفید است.

روشن محلی
وب سایت رسمی:
https://www.brightlocal.com/

مرور
جستجوگر فنی
رایگان
یک ابزار عالی که نشان می دهد چگونه یک موتور جستجوگر عنکبوتی سایت به شما می بیند. اگر از تصویر زیر دیدن کنید، متوجه خواهید شد که خزشگر موتور جستجو یک دیدگاه بسیار متفاوت از وب سایت های ما را نسبت به انسان ها ما می کند.

مرور
وب سایت رسمی:
http://www.browseo.net/

دسته ای
جستجوگر فنی
پرداخت شده
کمی استفاده از آن، اما Clusteric ویژگی های متعددی مانند بررسی سایت، تجزیه و تحلیل رقیب، قابلیت جستجو و بیشتر فراهم می کند.

دسته ای
وب سایت رسمی:
http://clusteric.com/

DareBoost
جستجوگر فنی
فریمیم
Dareboost یک ابزار تست عملکرد وب سایت قوی است. ابزار نه تنها سرعت بارگذاری سایت را اندازه می گیرد، بلکه به شما می گوید دقیقا چطور می توانید مسائل را حل کند که چیزهای کمتری دارند.

ابزار عملکرد سایت dareboost
وب سایت رسمی:
https://www.dareboost.com/en/home

DeepCrawl
جستجوگر فنی
پرداخت شده
عمیق خزیدن شناخته شده خود زندگی می کند. این اسکن هر صفحه در سایت شما و به شما یک گزارش جامع ارائه می دهد که نشان می دهد که چگونه بسیاری از برچسب های H1 شما در هر صفحه، صفحات بدون صفحه نمایش، لینک های داخلی شکسته، لینک های خارجی شکست خورده و غیره فوق العاده، حتی به شما می گوید که اگر توصیف توییتر شما خیلی طولانی هستند خزیدن عمیق ابزار سئو گزارش

وب سایت رسمی:
https://www.deepcrawl.com/

EasyRedir
جستجوگر فنی
پرداخت شده
EasyRidir باعث هدایت ترافیک بین دامنه های مختلف فوق العاده آسان می شود. فقط آدرس صفحه هایی را که می خواهید مردم را از (و به) ارسال کنید، وارد کنید و این ابزار به شما می دهد اطلاعات DNS که می توانید برای مدیریت 100٪ تغییر مسیر ها استفاده کنید.

آسان تغییر مسیر
وب سایت رسمی:
https://www.easyredir.com/

پیش بینی
جستجوگر فنی
پرداخت شده
Forecheck سایت به شما برای ردیابی مسائلی که ممکن است به شما از صفحه اول گوگل برگرداند را ردیابی کند. این رنگ همچنین گزارش های خود را کپی می کند، بنابراین شما می دانید کدام مسائل برای مقابله با اولویت است.

سقوطوب سایت رسمی:
http://www.forecheck.com/

تجزیه و تحلیل ترافیک گوگل
جستجوگر فنی
رایگان
بله
اگر شما درباره سئو جدی هستید، باید از گوگل آنالیتیکس استفاده کنید. به اندازه کافی گفت

ویژگی خنک: رفتن به “خرید” -> “کنسول جستجو” -> صفحات فرود. این صفحات را در سایت خود به ارمغان می آورد که تعداد بیشتری بازدید و بازدید از گوگل را دریافت می کند. برای دیدن صفحات خود که بهترین نرخ کلیک را دارند، به قسمت نرخ کلیک(نرخ کلیک(CTR(نرخ کلیک نسبت به رتبه) یا همان نرخ کلیک نشان می‌دهد به ازای نمایش یک صفحه، آگهی یا ایمیل چه تعداد کلیک بر روی آن انجام شده است)(نرخ کلیک نسبت به رتبه) یا همان نرخ کلیک نشان می‌دهد به ازای نمایش یک صفحه، آگهی یا ایمیل چه تعداد کلیک بر روی آن انجام شده است) بروید. در نهایت، عناصر از آن عنوان ها و تگ های توصیف را به صفحاتی که نرخ کلیک(نرخ کلیک(CTR(نرخ کلیک نسبت به رتبه) یا همان نرخ کلیک نشان می‌دهد به ازای نمایش یک صفحه، آگهی یا ایمیل چه تعداد کلیک بر روی آن انجام شده است)(نرخ کلیک نسبت به رتبه) یا همان نرخ کلیک نشان می‌دهد به ازای نمایش یک صفحه، آگهی یا ایمیل چه تعداد کلیک بر روی آن انجام شده است) بدی را اعمال می کنند، اعمال می کنند. و تماشای ترافیک ارگانیک (طبیعی) خود را به سمت بالا تماشا کنید

گوگل تجزیه و تحلیل موتور جستجو بهینه سازی
وب سایت رسمی:
https://www.google.com/analytics/

قاتل هرزنامه گوگل آنالین ارجاع دهنده
جستجوگر فنی
رایگان
هنگامی که شما گوگل آنالیت را به این ابزار رایگان قاتل اسپم لینک می دهید، آن را به حساب کاربری خود اضافه می کند که بیش از 100 وب سایت ارجاع شده هرزنامه را از لیست دامنه های ارجاع خود حذف می کند. به این ترتیب داده های GA شما تمیز خواهد بود جیغ کشیدن.

گوگل ریدر اسپم قاتل تجزیه و تحلیل
وب سایت رسمی:
https://www.adwordsrobot.com/en/tools/ga-referrer-spam-killer

گوگل تست موبایل دوستانه
جستجوگر فنی
رایگان
گوگل به تازگی شروع به کاهش سایت هایی کرد که دوستانه نیستند.

اما چگونه می دانید اگر یک صفحه در سایت شما تا حد زیادی شگفت انگیز باشد؟ فقط آدرس صفحه را به ابزار تست گوگل Mobile-friendly وارد کنید … و پاسخ ساده ی “بله / نه” از Big G.

گوگل تست موبایل دوستانه
وب سایت رسمی:
https://www.google.com/webmasters/tools/mobile-friendly/

گوگل PageSpeed ​​Insights
جستجوگر فنی
رایگان
شما می دانید که گوگل از سرعت بارگذاری سایت شما به عنوان یک عامل رتبه بندی استفاده می کند.

خوب، بینش گوگل PageSpeed ​​به شما می گوید که آیا گوگل سایت به شما به عنوان رعد و برق سریع یا حلزون کند. همچنین شما پیشنهادات عملیاتی را که شما (یا توسعه دهنده وب خود) می توانید برای سرعت بخشیدن به کارهایتان استفاده کنید.

بینش PageSpeed
وب سایت رسمی:
https://developers.google.com/speed/pagespeed/insights/

گوگل وبمستر
جستجوگر فنی، رتبه بندی ردیابی
رایگان
بله
گوگل Console یک مجموعه ای از ابزارهای مفید از گوگل است. شما می توانید ببینید آیا شما متا تکراری، چند صفحه ای که شما نمایه شده اند، مسائل امنیتی و بیشتر.

ویژگی های داغ: برای جستجوی لیستی از کلمات کلیدی که اکنون رتبه بندی می کنید، به “Traffic Search” بروید -> “آنالیتیکس آنالیتیکس” بروید. مرتب سازی بر اساس “موقعیت” به طوری که رتبه بندی # 1 خود را در بالا است. سپس به پایین بروید تا موقعیتی را پیدا کنید که # 10- # 25 را در نتایج جستجو گوگل رتبه بندی کنید. اینها صفحاتی هستند که گاهی اوقات با برخی از عناوین جستجوگر سئو (به عنوان مثال، اشاره چند لینک داخلی به آن صفحه) را به صفحه 1 فشار می دهید.

گوگل کنسول جستجو
وب سایت رسمی:
https://www.google.com/webmasters/tools/home؟hl=fa

گوگل مپ(نقشه گوگل) های XML
جستجوگر فنی
فریمیم
یک پلاگین وردپرس که به صورت خودکار نقشه سایت سایت خود را بهینه سازی می کند. با این حال، اگر شما از Yoast سئو پلاگین استفاده می کنید، نیازی به این ندارید زیرا Yoast دقیقا همان چیزی است.
افزونه googlemap xml sitemaps

وب سایت رسمی:
https://wordpress.org/plugins/google-sitemap-generator/

GTmetrix
جستجوگر فنی
رایگان
آمار بینش صفحات گوگل کد سایت به شما بررسی کنید. GTmetrix در واقع سایت به شما بارگذاری می کند.

وقتی میخواهم سرعت بارگیری واقعی سایت را قضاوت کنم، همیشه به GTmetrix منتقل میشوم. این همچنین به شما توصیه می کند تا سرعت سایت خود را افزایش دهید (مشخصا).

gtmetrix screenshot
وب سایت رسمی:
https://gtmetrix.com/

HeadMasterSEO
جستجوگر فنی
فریمیم
آیا می خواهید بدانید که آیا هدایت 301 شما درست تنظیم شده است؟ یا چگونه در مورد آدرس صفحه های کانونی؟ یا شاید مطمئن نیستید که فایلهای robots.txt شما مسدود کردن صفحات شما از گوگل است. HeadMasterSEO به شما امکان می دهد این موارد بالقوه را در فهرست عظیم آدرس صفحه ها با سهولت بررسی کنید.

جستجوگر سرماستر
وب سایت رسمی:
https://headmasterseo.com/

Hreflang Tags سازنده Tool
سئو فنی، بهینه سازی محتوا
رایگان
بله
آیا می خواهید برای ایجاد برچسب های Hreflang با سهولت؟ ابزار عالی Aleyda درست کار می کند.

Hreflang Tags سازنده Tool
وب سایت رسمی:
https://www.aleydasolis.com/english/international-سئو-tools/hreflang-tags-generator/

کپی کپی کنید
جستجوگر فنی
پرداخت شده
آیا افراد شرور محتوای به شما سرقت می کنند؟ برای آنها ممکن است که به شما غافلگیر کند. برای جلوگیری از این کار، Kill Duplicate وب را برای دزدی محتوا اسکن می کند. ابزار سرد، اما نیاز به برخی از کار UX (گیج کننده UX و برخی از نسخه در فرانسه است).

کول کپی کنید
وب سایت رسمی:
https://www.killduplicate.com/en

LinkPatrol
جستجوگر فنی
پرداخت شده
LinkPatrol یک پلاگین جالب وردپرس است که همه لینکهای سایت به شما نشان میدهد.

ویژگی Cool: اگر شما نیاز به حذف یا عدم پیگیری دسته ای از لینک ها در سایت خود، LinkPatrol را آسان می کند. فقط یک دامنه را که میخواهید حذف کنید یا انتخاب کنید، انتخاب کنید و LinkPatrol از آنها مراقبت خواهد کرد.

تصویر لینک پاترول
وب سایت رسمی:
https://linkpatrolwp.com/

لیپراگی
سئو فنی، بهینه سازی محتوا
فریمیم
Lipperhey سایت به شما برای مسائل فنی سئو جستجو می‌کنیم و یک تجزیه و تحلیل محتوای اولیه سئو را فراهم می کند.

آفیکیاL وب سایت:
https://www.lipperhey.com/en/

Map Broker XML نقشه سایت Validator
جستجوگر فنی
رایگان
ابزار (رایگان) مفید است که مطمئن شوید که یک نقشه سایت معتبر داشته باشید. XML نقشه سایت Validator همچنین بررسی کنید که لینک ها در نقشه سایت شما کار می کنند.

اعتبار سنجی نقشه سایت xml
وب سایت رسمی:
https://ipullrank.com/tools/map-broker/

ژنراتور Microdata
جستجوگر فنی
رایگان
ژنراتور Microdata باعث ایجاد مارک محلی طرح بندی سئو می شود. این عالی است اگر شما یک کسب و کار محلی هستید (یا مشتریان محلی سئو دارید).

فقط اطلاعات اساسی (مانند آدرس، شماره تلفن، ساعتهای باز و غیره) را وارد کنید و تنظیم می کنید.

ژنراتور Microdata
وب سایت رسمی:
https://microdatagenerator.org/localbusiness-microdata-generator/

OnCrawl
جستجوگر فنی
پرداخت شده
OnCrawl یک ابزار آنالیز جامع سایت است. همانند بسیاری دیگر، این نرم افزار به شما اطلاعات در مورد مسائل HTML را می دهد … بلکه محتوای تکراری، عمق صفحه و عملکرد سایت را نیز تکرار می کند.

برادرم
وب سایت رسمی:
https://www.oncrawl.com/

باز کردن آمار سئو
سئو فنی، بهینه سازی محتوا
رایگان
یک افزونه کروم بسیار جذاب که به شما یک اطلاعات مفید را با فشار یک دکمه می دهد. شما می توانید رتبه بندی الکسا سایت، صفحات نمایه شده، سرعت صفحه، whois، در صفحه جستجو را مشاهده کنید … لیست در ادامه و در ادامه می آید. آمار باز کردن سئو

وب سایت رسمی:
https://chrome.google.com/webstore/detail/open-سئو-statsformerly-pa/hbdkkfheckcdppiaiabobmennhijkknn

ابزار Panguin
جستجوگر فنی
رایگان
بله
آیا می دانید اگر سایت شما توسط پاندا، پنگوئن یا مجازات دیگری توسط گوگل کشته شود؟ Panguin Tool برجسته به شما کمک خواهد کرد که به پایین آن برسید. فقط Panguin را با گوگل آنالیتیکس خود لینک دهید و این ابزار نشان می دهد اگر ترافیک ترافیکی یکتا شما در همان زمان به عنوان یک بروزرسانی بزرگ گوگل اتفاق افتاد.

Panguin
وب سایت رسمی:
https://www.barracuda-digital.co.uk/panguin-tool/

جستجوگر پلاگین
سئو فنی، بهینه سازی محتوا
رایگان
یک ابزار تجزیه و تحلیل سریع و رایگان در صفحه سئو. توصیه هایی برای پاکسازی هر گونه مسائل مرتبط با صفحه شما ارائه می دهد.

جستجوگر پلاگین
وب سایت رسمی:
https://www.pluginseo.com/

ابزار قایق
سئو فنی، بهینه سازی محتوا
پرداخت شده
مجموعه ابزار حرفه ای برای سازمان های جذب مخاطب دیجیتال طراحی شده است. احتمالا ابزار Raven Tools دارای بهترین ابزار آنالیز سایت است که من تا به حال استفاده کرده ام. و بر خلاف بسیاری از ابزارهای آنالیز سایت، Raven به شما دقیقا آنچه را که شما باید انجام دهید برای رفع هر گونه مسائل مرتبط با سئو که سایت شما است نشان می دهد.

ویژگی خنک: محتوای “نازک” محتوایی را نشان می دهد که ممکن است به شما در معرض خطر جریمه گوگل Panda قرار دهد.

ابزار قایق
وب سایت رسمی:
https://raventools.com/

ابزار حذف رجیستری Ghost Spam
جستجوگر فنی
رایگان
آیا ارجاع “اسپم ارواح” اطلاعات گوگل آنالیتیکس به شما خراب می کند؟ خوب این ابزار رایگان به سرعت با ایجاد یک بخش در GA که ترافیک را از وب سایت های اسپم غیرفعال می کند، از فیلترهای اسپم ها جلوگیری می کند.

فیلتر اسپم روحانی loganix
وب سایت رسمی:
https://loganix.net/rst-lander/

علامت زدن نوفالو
جستجوگر فنی
رایگان
این افزونه وردپرس به شما این امکان را می دهد که به راحتی پیوندها را در سایت خود به عنوان “نوفالو” تنظیم کنید.

علامت زدن نوفالو
وب سایت رسمی:
https://wordpress.org/plugins/rel-نوفالو-checkbox/

فریاد قورباغه سئو Analyzer فایل ورودی
جستجوگر فنی
فریمیم
اکثر ابزارهای سئو اینترنتی، لیستی از آدرس صفحه ها را اسکن می کنند و به شما در مورد اشتباهات و فرصت هایی که در بر داشت پیدا می کنند. چه چیزی باعث می شود جدید فریبنده قورباغه سئو ورود به سیستم تجزیه و تحلیل فایل های مختلف است که آن را تجزیه و تحلیل فایل های خود را وارد کنید. به این ترتیب میتوانید ببینید که چگونه موتورهای جستجوگر از گوگل و موتور جستجوی بینگ با سایت شما ارتباط برقرار می کنند (و چند بار). مفید است اگر شما یک سایت بزرگ با ده ها هزار (یا میلیون ها) صفحه را اجرا کنید.

تجزیه و تحلیل logfile
وب سایت رسمی:
https://www.screamingfrog.co.uk/log-file-analyser/

معجزه گر قورباغه جستجوگر عنکبوتی
جستجوگر فنی
فریمیم
فریاد قورباغه اولین ابزار جستجوگر فنی است که من تا به حال استفاده کرده ام. و هنوز هم تا امروز ادامه دارد. بزرگ برای شناسایی سریع مسائل فنی است که برگزاری سایت خود را از صفحه اول. نسخه رایگان به خوبی کار می کند اما برای گرفتن واقعا کثیف، شما قطعا می خواهید برای نسخه کامل پرداخت پراکنده.

عکس فریاد قورباغه
وب سایت رسمی:
https://www.screamingfrog.co.uk/سئو-spider/

جستجو تجزیه و تحلیل برای ورق
جستجوگر فنی
رایگان
بله
همیشه آرزو می کنید که اطلاعات بیشتر از 90 روز قبل از گوگل وبمستر را ببینید؟ خوب نمیتونم به عبارت دیگر، مگر اینکه از جستجوگر هوشمند جذاب برای Sheets addon استفاده کنید. ساده به گوگل Sheets افزوده می شود، با GSC مجاز است، و شما برای رفتن خوب هستید.

تجزیه و تحلیل جستجو برای ورق
وب سایت رسمی:
https://chrome.google.com/webstore/detail/search-analytics-for-shee/ieciiohbljgdndgfhgmdjhjgganlbncj

سئو و تجزیه و تحلیل وب سایت (WooRank)
سئو فنی، بهینه سازی محتوا
رایگان
بله
این افزونه رایگان کروم به شما اطلاعات مهم سئو را از طریق مرورگر شما می دهد.

فقط روی دکمه کلیک کنید و سئو و تجزیه و تحلیل وب سایت توسط WooRank تجزیه و تحلیل معیارهای اولیه سئو خود را (مانند برچسب های عنوان بیش از حد طولانی). اما ابزار همچنین به شما با دیگر اطلاعات مفید (مانند اینکه آیا سایت شما بهینه سازی شده موبایل و سرعت بارگیری آن است) را به شما متصل می کند.

بله، می توانید از این افزونه استفاده کنیدبرای سایت شما اما در تجربه مشاهده مشاهده مشاهده این ابزار حتی برای تجزیه و تحلیل رقیب حتی بهتر است، زیرا آن را به شما نشان می دهد صفحات فیس بوک و توییتر سایت، چه فن آوری آنها در سایت خود استفاده می کنند، و ترافیک برآورد … همه از درون مرورگر شما.

سئو و تجزیه و تحلیل وب سایت بهینه سازی شده است
وب سایت رسمی:
https://chrome.google.com/webstore/detail/سئو-website-analysis/hlngmmdolgbdnnimbmblfhhndibdipaf؟hl=fa

نظارت بر سئو
جستجوگر فنی، رتبه بندی ردیابی
پرداخت شده
بله
سئو Monitor یک داشبورد یک مرحله ای برای عملکرد وضعیت بهینه بودن سایت شما برای موتورهای جستجو است.

ویژگی خنک: سئو Monitor اطلاعات گوگل آنالیتیکس را به دست می آورد، آن را با رتبه بندی های خود ترکیب می کند و به حل مسئله “(ارائه نشده)” کمک می کند. این SUPER مفید برای کشف کلمات کلیدی است که به خوبی برای شما مفید است. به این ترتیب شما می توانید عضلات جستجوگر سئو را در پشت این کلمات کلیدی قرار دهید.

تصویر seomonitor
وب سایت رسمی:
https://seomonitor.com/

سئو سایت چک کردن
سئو فنی، بهینه سازی محتوا
پرداخت شده
بسیار آسان برای استفاده از ابزار آنالیز سئو. همچنین شامل تجزیه و تحلیل اطلاعات بک لینک، گزارش آپ تایم و توصیه های سرعت سایت است. برچسب های سفید برای سازمان های جذب مخاطب دیجیتال گزارش بسیار دقیق می کنند.

چک کردن سایت سئو 2
وب سایت رسمی:
https://seositecheckup.com/

سئو مرورگر
جستجوگر فنی
فریمیم
ابزار ساده برای دیدن سایت خود را از چشم یک خزشگر موتور جستجو.

برچسب ها :

ناموجود