دسته بندی: آموزشی
اهمیت سئو محتوا سایت

سئو سایت و به طبع اون اهمیت سئو محتوا سایت از مهم ترین موارد بهینه سازی و افزایش رتبه سایته،سئوای جورواجور سایت مثل سئو کدنویسی،سئو یوزر فرندلی،سئو گرافیک،سئو گوگل،سئو تخصصی،سئو اکسترنال، سئو بک لینک،و … هست و موتورهای جستجو گر گوگل به موارد جورواجور سئو  از سئو گرافیک اولیه سایت گرفته تا سئو اکسترنال و تخصصی سایت همه و همه اهمیت میدن.قوانین سئو در مورد همه شاخه های سئو از طرف خود موتورهای جستجو گر گوگل تغییر میکنه و هر بار قوانین جدیدی در مورد سئو وضع میشه.

بک لینک

مهم ترین قانون در مورد سئو که از اول تا کنون اصل اون ثابت مونده و گوگل به هیچ کدوم از تلاشا در مورد سئو سایت به اندازه سئو محتوا سایت اهمیت نمیده.

گوگل به احترام و ارزشی که شما واسه کاربراتون قایل میشه بسیار اهمیت می ده و دوست داره که شما هر روز و یا به صورت منظم مطالب در سایت خود انتشار کرده و یا مطالب سایت خود رو بروزرسانی کنین.اما در ادامه با هم به مهم ترین مواردی که گوگل در سو محتوا سایت اهمیت می ده میپردازیم.

اهمیت مطالب کپی نشده در سئو سایت:

گوگل به مطالب کپی شده از سایتای دیگه در سایت خودتون بسیار اهمیت می ده،و تاثیر بسیار منفی در سئو سایت شما داره.حتی اگه مطالبی که از سایتای دیگه ورمیدارین با مقداری جابه جایی فعل و انفعالات و ویرایشات کم در سایت خود قرار بدین بازم گوگل زرنگ تر از این حرف هاست و خیلی راحت فریب شما رو نمیخورد.

نتیجه اول: مطالب سایت خود رو هیچوقت از سایتای دیگه کپی ورداری نکنین.

سئو مطالب

۲.اهمیت نظم در زمان انتشار مطالب:

مطالب سایت شما باید به صورت منظم و در ساعات مشخص از روز در سایت شما منتشر شه،و از منتشر کردن مطالب با فواصل وقتی زیاد و یاآپدیت نکردن مطالبتان جدا دوری کنین.

نتیجه دوم: انتشار مطالب در زمانای مشخص و منظم

۳.اهمیت قوانین و استانداردای سئو مطالب:

با رعایت کردن نکات بالا در انتشار مطالب از همه مهم تر قوانین و استانداردهای لازم در مورد سئو پست هاس،که شما باید چه نکاتی رادر نوشتن سئو مطالب و سئو تصاویر بهینه سازی تصاویر و مطالب سایتتون و در مورد لینکای سایتتون انجام بدین که مطلبی که منتشر میکنین از دید سئو ،بهینه باشه.

منبع:سایت وب یار

برچسب ها :

ناموجود