دسته بندی: عمومی
ایجاد سیستم بارگیری چمدون در فرودگاه شیردی (Shirdi)؛ هند

شرکت هواپیمایی «مهاراشترا»، قراره واسه پیشرفت ی پروازهای خود تا سه ماه آینده، در فرودگاه سیستم بارگیری چمدون و بار مسافران رو راه اندازی کنه. 

اپراتور شرکت پیشرفت ی هواپیمایی مهاراشترا (MADC)، گفت که این شرکت یه سیستم بارگیری چمدون رو راه اندازی می کنه که لوازم جانبی اون در ماه های آینده، وارد می شه.

MADC به خاطر انجام این کار، دعوتنامه هایی رو واسه انجام این پیشنهاد ارائه داده. هم اینکه نشستی قبل از اون در ۲۷ نوامبر ترتیب داده.

منابع اعلام کرده ان که این فرودگاه آمادهه تا به مسافرایی که چمدون یا اسباب و وسایل سفر دارن، رسیدگی کرده و خدمات ارائه دهد؛ چون که این شرکت هواپیمایی از ماه ژانویه این سیستم رو به پرواز اضافه می کنه.

MADC واسه ارائه، تامین، نصب، آزمایش و راه اندازی یه سیستم بارگیری غرفه و لوازم جانبی مربوط به اون واسه فرودگاه شیردی، در روز سه شنبه یه پیشنهاد یا مناقصه ی الکترونیکی ارائه داده.

اپراتور فرودگاه گفت جلسه ای که قبل از مناقصه برگزار می شه، واسه حضور و شرکت همه داوطلبن احتمالی در بمبئی و مطرح کردن بحث ها و اعلام باور ها در مورد پروژه ی مورد نظر، برنامه ریزی شده.

«سورس کاکانی» (Suresh Kakani)، معاون رئیس و مدیر عامل شرکت MADC گفت:

سیستم حمل و نقل بار، در سه ماه آینده اینجا قرار می گیره. الان مسافران تنها کیف دستی رو به همراه دارن. با این حال با در نظر گرفتن گسترش و پیشرفت ی پرواز تا ماه ژانویه، محموله ی مسافران در جای خود قرار می گیره.

هم اینکه کاکانی گفت که روند مناقصه تا تموم شدن سال، به پایان می رسد.

الان در فرودگاه فقط دو عملیات پرواز هست؛ این در حالیه که انتظار می رود تا آخر ژانویه سال جاری میلادی، به پنج عملیات زیاد شه.

فرودگاه هم واسه عملیات پرواز بین المللی آمادهه. مقامات گفته ان که کارای پایه ای در تایم سه ماهه ی اول سال ۲۰۱۸ میلادی، به پایان می رسه.

Alliance Air یه شرکت تابعه ی Air India الان پروازهای روزانه از شیردی به بمبئی و حیدرآباد رو برعهده داره. این در حالیه که عملیات در دهلی نو هنوز شروع نشده. به طور مشابه، انتظار می رود که TruJet و «زوم ایر» (Zoom Air)، عملیات خود رو شروع کنن.

مقامات اداری فرودگاه هند (AAI)، اعلام کرده ان که الان تلاش هایی واسه تجهیز فرودگاه با امکانات فرود در شب واسه چار ماه آینده، داره انجام میشه.

فرودگاه شیردی در ماه اکتبر به وسیله رئیس جمهور «رهنات کویند» (Ramnath Kovind)، گشایش شد.

برچسب ها :

ناموجود