دسته بندی: عمومی
ایران باید در قانون گذاری جهانی نقش داشته باشه

دبیرکل کمیسیون یونسکو در ایران اعلام کرد که کشور باید در قانونگذاری جهانی نقش داشته باشه.

دکتر سعداله نصیری قیداری دوشنبه ۳۱ مرداد در آئین افتتاحیه اتاق فکر تاب بیاری شهرداری همدان، با بیان اینکه علم گردشگری ما متناسب با ظرفیت های شهریمان نیس، گفت که استان همدان ظرفیت گردشگری بالایی داره و باید مسئولان این شهر با برنامه های خوب نسبت به معرفی این شهر به جهان تلاش کنن.

اون  با اشاره به اینکه گردشگری فقط وجه اقتصادی نداشته و صلح پایدار در پیشرفت کشوری رو به دنبال داره،اعلام کرد که به بحث گردشگری در این استان باید توجه تخصصی شه.

به گفته ی نصیری قیداری،  ایران ۱۲ هزار سال تمدن داره و همدان دارای سابقه تاریخی و فرهنگی بالاییه پس مسئولان باید این شهر رو به سطح بین المللی برسانند تا دنیا سهم همدان رو در تمدن جهان بدونه.

نصیری قیدار گفت:

نامگذاری سال ها در همدان به عنوان آدمایی از مشاهیر این استان، کار بسیار خوبیه و می خواهیم این کار فرهنگی رو روی سایت یونسکو قرار بدیم تا همه دنیا از این کار فاخر باخبر شن.

ایشون در ادامه گفت:

مکلف هستیم در آموزش شهروندان، سیاستگذاران و تصمیم گیران تلاش کنیم چون که اگه جامعه ای از سطح علمی بالایی برخوردار نباشه نمی تونه هر تصمیمی رو گیرد.

آموزش شعار دینی مائه که می توان نقش اون رو خیلی راحت در کشورای پیشرفت یافته دید پس باید در این مورد تلاش کنیم چون که قرار نیس کشورهایی مثل آمریکا، چین و ژاپن قوانین بین المللی بنویسن و ما فقط اون رو به مجلس برده و تصویب و اجرا کنیم پس ایران باید در قانونگذاری جهانی نقش داشته باشه.

 

برچسب ها :

ناموجود