دسته بندی: عمومی
ایران درنمایشگاه گردشگری فیتور۲۰۱۶ شرکت می‌کنه

ایران درنمایشگاه بین المللی گردشگری مادرید، فیتور شرکت می کنه، که با هدف تقویت این صنعت که از۲۰ الی ۲۴ ژانویه ۲۰۱۶ (۳۰ دی تا ۴بهمن) برگزار می شه.

علی باقر نعمتی مدیرکل بازاریابی و تبلیغات گردشگری ایران روز پنجشنبه درمصاحبه با خبرگزاری افه اسپانیا گفت:

حضور پنج روزه ایران در این نمایشگاه شامل حدود ۲۰ شرکت ایرونی هستش.

به گفته ایشون، غرفه ایران هم اینکه شامل میزهای اطلاعاتی واسه جواب به سئوال کارشناسان این بخش و همه مردم، یه کارگاه صنایع دستی سنتی ایرونی مثل بافت فرش، چایخانه و جای پذیرایی از بازدید کنندگان با شکل های جور واجور شیرینی و نوشیدنی های محلی ایرونی هستش. این غرفه هم اینکه علاوه بر برگزاری مسابقات درمورد معرفی ایران، گفت وگوهای اطلاعاتی درمورد ایران و اجرای زنده موسیقی سنتی ایرونی داره. "محمد محمدی" یکی از دست اندرکاران برگزاری غرفه ایران در این نمایشگاه هم به افه گفت: هدف ایران ایجاد روابط قوی بین دو کشور درصنعت گردشگری، به خاص جستجوی سرمایه گذارانیه که خواهان پیشرفت صنعت گردشگری داخلی باشن. :

ایران گزینه های بسیاری واسه جذب گردشگران و هم اینکه گزینه های بسیاری واسه سرمایه گذاری داره.

«خوسه مانوئل سوریا» وزیرصنعت، انرژی و گردشگری اسپانیا که سپتامبر گذشته به ایران سفر کرد، در طول این سفر رسمی اشاره کرد که گردشگری مطمئنا یکی از بخش ها با بیشترین پتانسیل دراقتصاد ایران هستش و به خاطر همین انتظار می رود که همکاری بزرگی بین دو کشور در این مورد وجود داشته باشه. منبع: CHN

برچسب ها :

ناموجود