ایران صاحب هتل دریایی شد

همزمان با سالروز پیروزی انقلاب اسلامی، ۱۵ طرح خدماتی، صنعتی و گردشگری مثل اولین هتل دریایی ایران با طرح ایرونی و سنتی «ترنج»، در جزیره کیش به بهره ورداری رسید.

 به گزارش خبرنگار گردشگری ایسنا، این پروژه ها به وسیله مسعود سلطانی فر، معاون رییس جمهور و رییس سازمان میراث فرهنگی و گردشگری و اکبر ترکان دبیر شورای عالی مناطق آزاد و خاص اقتصادی و علی اصغر مونسان، مدیر عامل سازمان منطقه آزاد کیش، شب گذشته (۲۲ بهمن) در جزیره کیش به بهره ورداری رسید.

در مراسم گشایش پروژه ها، چند مجتمع مسکونی و دو هتل که یکی از اون ها با ۱۰۰ سوئیت با کف شیشه ای و دارای استاندارد پنج ستاره و روی دریای جنوب ساخته شده و طرح ساخت اتاق هاش مثل طرح ایرونی و سنتی «ترنج» است، به بهره ورداری رسیدن.

یه سری های دیگه از این طرح ها شامل طرح پیشرفت و نوسازی پلاژ آقایون، بهره ورداری از محل آماده سازی رقابت های جهانی والیبال ساحلی، کارخانه ساخت لوازم صنعتی قابل به کار گیری در صنایع نفت، گاز، پتروشیمی، نیروگاهی و پالایشگاهی، کارخانه ساخت لوازم مکانیکی و تعمیر و نگهداری خطوط لوله نفت و گازه.

هم اینکه مجتمع ویلایی مجهز ۱۰۰ واحدی، آزمایشگاه استاندارد کیش به عنوان اولین آزمایشگاه تخصصی نساجی در استان هرمزگان، سردخانه سه هزار و۵۰۰ تنی به مساحت دو هزار و ۵۰۰ مترمربع با ۲۸ واحد ۲۵ تا ۱۰۰ مترمربعی و مجتمع مسکونی با ۱۲ هزار مترمربع زیربنا شامل ۴۵۹ واحد مسکونی، تجاری و اداری از دیگر طرح هاییه که همزمان با ۲۲ بهمن در جزیره کیش به بهره ورداری رسیدن.

مطلب مشابه :  منابع مقاله درموردکیفیت زندگی، عملکرد شناختی، تعامل اجتماعی، حمایت اجتماعی

پارک تفریحی گلستان با مساحت بیشتر از ۱۷۴ هزار متر مربع، فاز دوم پارک شهر و پارک هور با وسعت شش و نیم هکتار و چند پارک هم در این پروژ ها گشایش شدن.

منبع:ایسنا

دیدگاهتان را بنویسید