دسته بندی: عمومی
ایران صاحب هتل دریایی شد

همزمان با سالروز پیروزی انقلاب اسلامی، ۱۵ طرح خدماتی، صنعتی و گردشگری مثل اولین هتل دریایی ایران با طرح ایرونی و سنتی «ترنج»، در جزیره کیش به بهره ورداری رسید.

 به گزارش خبرنگار گردشگری ایسنا، این پروژه ها به وسیله مسعود سلطانی فر، معاون رییس جمهور و رییس سازمان میراث فرهنگی و گردشگری و اکبر ترکان دبیر شورای عالی مناطق آزاد و خاص اقتصادی و علی اصغر مونسان، مدیر عامل سازمان منطقه آزاد کیش، شب گذشته (۲۲ بهمن) در جزیره کیش به بهره ورداری رسید.

در مراسم گشایش پروژه ها، چند مجتمع مسکونی و دو هتل که یکی از اون ها با ۱۰۰ سوئیت با کف شیشه ای و دارای استاندارد پنج ستاره و روی دریای جنوب ساخته شده و طرح ساخت اتاق هاش مثل طرح ایرونی و سنتی «ترنج» است، به بهره ورداری رسیدن.

یه سری های دیگه از این طرح ها شامل طرح پیشرفت و نوسازی پلاژ آقایون، بهره ورداری از محل آماده سازی رقابت های جهانی والیبال ساحلی، کارخانه ساخت لوازم صنعتی قابل به کار گیری در صنایع نفت، گاز، پتروشیمی، نیروگاهی و پالایشگاهی، کارخانه ساخت لوازم مکانیکی و تعمیر و نگهداری خطوط لوله نفت و گازه.

هم اینکه مجتمع ویلایی مجهز ۱۰۰ واحدی، آزمایشگاه استاندارد کیش به عنوان اولین آزمایشگاه تخصصی نساجی در استان هرمزگان، سردخانه سه هزار و۵۰۰ تنی به مساحت دو هزار و ۵۰۰ مترمربع با ۲۸ واحد ۲۵ تا ۱۰۰ مترمربعی و مجتمع مسکونی با ۱۲ هزار مترمربع زیربنا شامل ۴۵۹ واحد مسکونی، تجاری و اداری از دیگر طرح هاییه که همزمان با ۲۲ بهمن در جزیره کیش به بهره ورداری رسیدن.

پارک تفریحی گلستان با مساحت بیشتر از ۱۷۴ هزار متر مربع، فاز دوم پارک شهر و پارک هور با وسعت شش و نیم هکتار و چند پارک هم در این پروژ ها گشایش شدن.

منبع:ایسنا

برچسب ها :

ناموجود