دسته بندی: آموزشی
بازیابی اکانت هک شده اینستاگرام

بازیابی حساب هک شده اینستاگرام: اگه از کاربرانی هستین که به امنیت خود اهمیت می دین و نگران هک شدن یا لو رفتن پسورد اینستاگرام خود هستین خبر خوش این که سرویس ویژگی Two-Factor Authentication باعث می شه تا هیچکی به جز شما نتونه به حسابتون دسترسی پیدا کنه.

ورود دو مرحله ای یا Two-Factor Authentication هنگام ورود از کاربر درخواست می کنه به جز پسورد کدی که به شماره موبایل اون اس ام اس شده رو هم وارد کنه. اینطوری حتی اگه فردی به پسورد شما دسترسی داشته باشه باید حتماً توانایی خوندن اس ام اساتون رو هم داشته باشه تا بتونه به حساب اینستاگرام شما وارد شه.

موبایل

این ویژگی که مدت هاست کاربران اینستاگرام منتظرش بودن تازگیا به وسیله اینستاگرام تأیید شده و کم کم واسه همه کاربران فعال می شه.

حساب هک شده اینستاگرام

واسه کاربران عادی شاید اضافه شدن یه مرحله دیگه به روند ورود خسته کننده و مزاحم به نظر برسه اما از اون جا که این روزا حسابای شبکه های اجتماعی هویت مجازی شما حساب می شه دسترسی هکرها و فرصت طلبان به حساب شما می تونه طبعات جبران ناپذیری داشته باشه.

هک

این تغییر اینستاگرام مدت کوتاهی پس از اضافه کردن ویژگیای استفاده همزمان از چند حساب و نمایش تعداد تماشای ویدئوها اضافه شده و به نظر می رسه اینستاگرام سخت مشغول کار روی سرویس خود و اضافه کردن ویژگیای جدیده.

آموزش Recovery Instagram Account بازیابی حساب هک شده اینستاگرام

واسه فهم بهتر مطلب و درک بسیار بهتر از آموزش پایین باید بخوبی همه مطالب پایین رو خونده و مراحل رو پشت سر هم انجام بدین. تا بتونین به حساب هک شده اینستاگرام دسترسی پیدا کنین.

۱- اگه ایمیل در حساب کاربری شما ثبت شده باشه پس از تغییر اطلاعات حساب از طرف اینستاگرام یه ایمیل واسه شما فرستاده میشه که مشخصات حساب شما تغییر پیدا کرده که با به کار گیری ایمیل مورد نظر می تونین مشخصات رو به صورت دلخواه خود تغییر بدین.

ایمیل ارسالی در صورت تغییر اطلاعات حساب به صورت زیر هست که گفته ایمیل شما در اینستاگرام تغییر داده شده که شما باید گزینه مشخص شده یعنی Please secure your account رو انتخاب کنین

۲- در صفحه جدید گزینه Secure Account رو انتخاب کنین.

۳- متن رو در کادر وارد کنین وگزینه Submit رو انتخاب کنین.

۴- در این قسمت شما می تونین رمز حساب خود رو تغییر بدین تا دسترسی هکر از حساب شما قطع شه.

حالا اگه قبلا حساب هک شده اینستاگرام شدین و اطلاعات تغییر مشخصات براتون ارسال نشده باید چیکار کنین ؟! شما باید با پشتیبانی اینستاگرام تماس بگیرین واسه این کار شما می تونین از ادرس زیر استفاده کنین.

https://help.instagram.com/contact/740949042640030

به ترتیب اطلاعات خواسته شده رو وارد کنین.

Whose account is hacked? گفته حساب مورد نظر واسه خودتونه یا کسی دیگه که اگه واسه خودتونه گزینه My account رو تیک بزنین.

Can you log into the email account listed on your Instagram account? گفته شما می تونین وارد حساب خود شید با به کار گیری ایمیل که حتما نمیتونین پس گزینه No رو انتخاب کنین.

Email address where we can reach you (and that only you have access to) ادرس ایمیل خود در این قسمت وارد کنیدبرای دریافت جواب از طرف اینستاگرام بهتره ایمیلی که روی حساب ثبت بوده رو بنویسین.

The username currently on the account you’re reporting: نام کاربری خود در اینستاگرام رو در این قسمت وارد کنین.

The email address you used to sign up for your account: ایمیلی که روی حساب شما ثبت بوده رو وارد کنین.

What kind of account is this? در این قسمت شما باید نوع حساب خود رو مسخص کنین که با در نظر گرفتن انتخاب نوع حسابا سوالات بعدی متفاوت میشه که باید تیک گزینه درست رو انتخاب کنین و در آخر گزینه Send رو انتخاب کنین و منتظر جواب از طرف اینستاگرام شید.

منبع: www.yjc.ir و melliandroid.com

برچسب ها :

ناموجود