دسته بندی: آموزشی
تاثیر شگفت انگیز آب پیاز در تقویت و رشد مو

تقویت مو hair

متخصصین امراض پوستی می می گن که اثر داغون کننده روی پوست سر معنایی نداره. از طرفی، موی نورانی و سالم هم یکی از خواسته های هر شخصیه.

به گزارش آلامتو به نقل از فرادید، اگه به فکر داشتن موهای نورانی، کلفت، بلند و براق هستین، ما می تونیم راه حلی طبیعی رو به شما معرفی کنیم. این روش بدون نیاز به هیچ ماده شیمیایی به دست میاد.

خیلی از افراد فکر می کنند که درمان موهای آسیب دیده بوسیله پیاز قرمز بسیار موثر بوده و چندین تن از بازیگران هالیوودی هم از این روش استفاده می کنن. متخصصین امراض پوستی هم می می گن که این روش هیچ نوع اثر داغون کننده ای روی پوست سر ندارپد.

پیاز پر از سولفوره و به خاطر همین یه ماده استثنایی حساب می شه. سولفور هم تولید کلاژن در بدن رو تحریک کرده و در نتیجه رشد مو سرعت می گیرد.

کسائی که از این روش استفاده کرده ان، می می گن که نتیجه به کار گیری آب پیاز قرمز در عرض یه ماه مشخص می شه.

روش درست کردن و چگونگی مصرف اون هم ساده س!. کافیه چهار پیاز متوسط رو رنده کرده و آب اون ها رو بگیرین. سرتون رو به مدت ۱۵ دقیقه با آب پیاز ماساژ بدید. اگه عجله ندارین اجازه بدید تا آب پیاز یه ساعت روی سرتون بمونه.

پس از ماساژ سر با آب پیاز، سرتون رو برابر عادی شسته و از نرم کننده مو استفاده کنین. ماهی دو مرتبه این کار رو انجام بدین. نگران نباشین، موهاتون بوی بدی به خود نمی گیرد.

چیجوری شوره سر رو از بین ببریم؟ روش درمان شوره سر

خواص عسل واسه تقویت موی سر

زیبایی مو فرادید

برچسب ها :

ناموجود