دسته بندی: آموزشی
تاثیر میوه های قرمز درپیشگیری از سرطان

تحقیقات جدید نشون می دهد آب انار می تونه یه درمان مناسب واسه سرطان سینه باشه.

در این مطالعه وقتی که مصرف آب انار رو آزمایش کردن، مشخص شد این ماده به دلیل وجود آنتی اکسیدان به مقدار زیاد می تونه به عنوان راهی واسه مقابله و جلوگیری از سرطان سینه باشه.

بیشتر از ۷۵ درصد از همه موارد سرطان سینه با استروژن تغذیه می شن و هرساله حدود ۴۰۰ هزار زن در سراسر جهان جون خود رو بدین روش از دست میدن. بر این پایه محققان دانشگاه اوهایو روی امتیازات انار در مقابله با سرطان سینه متمرکز شدن. این گروه به این نتیجه رسیدن میوه های قرمز دارای آب و دانه به طور طبیعی یه نوع ماده شیمیایی به نام «اسید الاجیک» تولید می کنن که به نظر می رسد واسه جلوگیری از رشد سلول های سرطان در بافت های سینه به درد بخور باشه.

طبق این گزارش، محققان مدتیه در مورد آنتی اکسیدان های موجود در انار و قدرت اون واسه مقابله با سرطان سینه مثل امتیازات سلامتی این میوه واسه قلب مطالبی ارائه کرده ان.

در آزمایشگاه محققان روی آنزیم روماتاس که نقش کلیدی در تولید استروژن و پیشرفت رشد سرطان سینه و اثرات ده ها ترکیب موجود در انار که با مقابله با سرطان سینه مرتبطند، مطالعه کردن.

کلا محققان اعلام داشتن با به کار گیری آب میوه های قرمز دانه دار به خصوص انار می توان به مقابله با رشد سرطان سینه پرداخت.

جمع آوری: پایگاه تفریحی آلامتو

خواص مدیتیشن واسه پوست و زیبایی

امتیازات مدیتیشن

بازنشر تغذیه سرطان

برچسب ها :

ناموجود