دسته بندی: آموزشی
تاج دختر شایسته کانادا پس گرفته شد+عکس

در یکشنبه شب گذشته، مجریا از بین ۵۷ شرکت کننده،  تاج دختر شایسته کانادا رو بر سر دنیس گاریدو ۲۶ ساله از آنتاریو گذاشتن. اما صبح روز دوشنبه، اونا فهمیدن در جمع بندی امتیازات دچار اشتباه شدن و تاج رو از اون پس گرفتن. برنده واقعی این رقاب که هر سال برگزار می شه، ریزا سانتوس ۲۶ ساله از شهر کالگری (کانادا) بود.

سانتو در مصاحبه با خبرگزاریا گفت این خبر بسیار براش عجیب بود. اون میگه اون و گاریدو هیچوقت با هم در رابطه نبوده ان اما اونا از سال ۲۰۰۸ میلادی همدیگه رو می شناسن و گاریدو در سال ۲۰۱۱ میلادی هم به عنوان دختر شایسته کانادا نامزد شده بود. سانتو ادامه داده: «فکر می کنم این یه جور بداقبالیه و کنار اومدن با اون خیلی سخته اما اون حتما درک می کنه و خوب با اون کنار میاد.»

سانتوس

دنیس گاریدو هم در این رابطه میگه: «وقتی فردای برنده شدن با من تماس گرفتن و واسه جلسه از پیش تعیین نشده ازم دعوت کردن دلشوره داشتم و وقتی که اعلام کردن اشتباهی در نتیجه گیری صورت گرفته، به طور کامل گیج شده بودم.» ایشون در ضمن گفتن: «این بسیار عجیب و غریب بود و این کابوس دردناک فقط در عرض ۲۴ ساعت واسه من اتفاق افتاد.».

گاریدو میگه من همیشه تلاش می کنم در مواقع سختی حولوحوش مثبت ماجرا رو در نظر بگیرم. اون گفته: «این یه رقابت بزرگ واسه من بود و باعث شوکه شدنم شده بود اما این می تونه درس بزرگی واسه همه زنان دنیا باشه. من به جای یه سال فقط لحظاتی رو با لقب دختر شایسته کانادا سپری کردم. اما این نمی تونه زندگی منو خدشه دار کنه. حتی قرار نیس احساس منو عوض کنه و تصور کنم قربونی اشتباهات بقیه شده ام.»

این اولین باره که اینجور اشتباهی در اراده کردن و محاسبات مجریان این برنامه اتفاق می افته و امسال دامنگیر این دختر کانادایی شد. اما «بیوتیز آو کانادا» واسه رخدا این اشتباه از Garrido معذرت خواهی کرده و گفته: «ما واسه اشتباه انسانی که در نتیجه گیری آرا اتفاق افتاد، معذرت خواهی دوستانه خود رو به دنیس گاریدو تقدیم می کنیم. ما مطمئن هستیم که ایشون بازم به موفقیتای خود ادامه میدن و ما هم واسه اون بهترین آرزوها رو داریم.»

دنیس گاریدو

گاریدو که از کودکی آرزوی بر سر گذاشتن تاج دختر شایسته رو در سر می پرورانده اما این شرایط ناراحت کننده رو با متانت و وقار کامل قبول کرد.

سال گذشته هم کارناوال دختر شایسته کانادا با حواشی همراه بود. در سال گذشته این تاج بر سر جنا تالاکووا گذاشته شد اما اون زن آفریده نشده بود و جنسیت خود رو تغییر داده بود. به خاطر همین، این انتخاب با اعتراضات بسیاری همراه بود که مجریان پس از چند روز در نتیجه رای خود تجدید نظر کردن.

امسال هم بسیار مردم اعتراض کرند که این جایزه باید به گرادیو داده می شد چون این اشتباه مجریان برنامه بوده. گرادیو هم واسه این پشتیبانی از مردم و مهربانی اونا آخر تشکر رو کرد.

برچسب ها :

ناموجود