دسته بندی: آموزشی
تام سعی می کند دخترش را با پول بخرد؟

کامل کروز می خواد با هدایای گرانقیمت دل دخترش رو به دست آورد.

سوری الان تحت سرپرستی مادرشه و همراه با مادرش کیتی هولمز در نیویورک زندگی می کنه اما بنا به گزارش ستون شایعات نیویورک پست ، کامل کروز که بعضی وقتا دخترش رو ملاقات می کنه خیلی دوست داره که دخترش زندگی باشکوه و پر از گرون قیمت که پدرش واسه اون آماده می کنه رو همیشه به یاد داشته باشه و به خاطر همین هر بار که اونو ملاقات می کنه پول زیادی خرج می کنه.

طبق نوشته مجله استار ، کامل در تاریخ ۱۷ ژوئیه واسه اولین بار پس از جدایی از کتی ، دخترش رو ملاقات کرد و مبلغ خیلی زیادی در حدود ۱۷۰۰۰ دلار واسه اون هزینه کرد.

یکی از دوستان کامل گفت:«اونا در کنار هم اوقات بسیار خوشی رو گذروندن. کامل هر چیزی رو که دخترش بخواد ، بدون این دست اون دست کردن در اختیارش قرار میده.»

یکی از دوستان کتی گفت:” اگه با بابات باشی هیچ وقت مجبور نیستی در فرودگاه منتظر هواپیما بشینی !”

“پدر هیچوقت به تو نه نمی گه اما مادر بعضی وقتا خواستهات رو رد می کنه. خودتون قضاوت کنین اگه شما یه کودک ۵،۶ ساله بودین کدوم رو ترجیح می دادین؟”

طبق گزارشای تازگیا، کامل درصدد خرید خونه ای در نیویورکه تا بدین وسیله بتونه زمان بیشتری رو با دخترش بگذراند.

کامل به دنبال شروعی دوباره س و به خاطر همین در جستجوی خونه ای جدیده. اون نمی خواد دوباره به آپارتمون “ایست ویلج” جایی که با کیتی در اون زندگی می کرد، برگرده.

اون به دنبال مکانی خصوصی و آرومه ، جایی که مجبور نباشه واسه رفت و اومد از لابی و از کنار مردم عبور کنه.

اون می خواد فضایی ایده آل و بزرگ ، همراه با محوطه باز مناسب واسه سوری جفت و جور آورد. این فضا ممکنه یه آپارتمون لوکس در داخل شهر باشه و یا یه خونه اشرافی در حومه شهر.

کامل کروز پرتال آفتاب

برچسب ها :

ناموجود