دسته بندی: آموزشی
تاکید بر پوشش اسلامی برای مردان ایرانی

غلامعلی حداد عادل بعد از ظهر پنجشنبه در همایش دانشجو، فرهنگ و هویت در گرگان با اشاره به مسئله هسته ای ایران و مخالفتهای غرب گفت: آمریکا که با مسئله هسته ای ایران مخالفت می کنه خود چند صد نیروگاه داره و به ما که می رسه ساز مخالف می زنه.

ایشون اعلام کرد: قرارداد نیروگاه هسته ای بوشهر در زمان رژیم شاه منعقد شد و حالا ما می خوایم سوخت اون رو خود تامین کنیم و با اینکه در چارچوب مقرارت آژانس بین المللی کار می کنیم باز تماشاگر مخالفت غربیها هستیم.

ایشون اضافه کرد: ما حتما سوخت نیروگاهایمان رو خود تامین می کنیم تا غربیها بدونن که جداگونه هستیم و قصد تجاوز و ظلم نداریم و دلمون نمی خواد با اتمام منابع نفتی واسه تامین سوخت و انرژی به طرف غربیها دست دراز کنیم.

ملت ایران با فرهنگه

نماینده مردم تهران در مجلس گفت: ملت ایران ملتی با فرهنگ و با هویته و یکی از خصوصیات اون پایداری در طول تاریخه.

نماینده مردم تهران در مجلس با اشاره به اینکه در دنیا چند تمدن از شروع تاریخ نوشته شده بشر حفظ شده که ایران از جمله اون هستش، گفت: رمز پایداری و موندگاری ملت ایران در هویت اون هستش، چون تهدیدی واسه هر ملتیه .

ضرورت طراحی لباس اسلامی واسه مردان

ایشون با بیان اینکه بانوان جامعه حالا دارای لباس مشخص و الگوی حجاب اسلامی هستن بیان کرد: بدیش اینه ما مردان هنوز از لباسای تقلیدی اروپایی استفاده می کنیم و انشاء الله مردان هم مثل بانوان دارای پوشش اسلامی شن.

حداد عادل بیان داشت: ملت ایران همیشه بزرگه و باید عظمت ملت ایران به بدرستی توضیح داده بشه. ملت ایران با انقلاب اسلامی اعتماد به نفس پیدا کرد و باید عظمت خود رو حفظ کنه.

ایشون اضافه کرد: انقلاب اسلامی ایران به هیچ قدرت خارجی متکی نبود و جوشیده از بطن ملت بوده، اولین شعار ملت، استقلال بوده.

noindex

برچسب ها :

ناموجود