دسته بندی: آموزشی
تایید وجود موجودات فرازمینی توسط ناسا!

زندگی فرازمینی

شاید خیلی از افراد بدونن که ناسا در واقع یه سازمان وابسته به ارتشه و شک نداشته باشینً موارد بسیار پنهونی ای داره که با عموم در میان نمی گذارد. اما به نظر می رسد اعلام غیرمستقیم وجود دلایل زندگی فرازمینی قدمی در راه علنی کردن وجود این موجودات باشه.

شاید در سال های گذشته خیلیا تلاش داشتن تا وجود موجودات فرازمینی رو اثبات کنن، اما چون ناسا هیچ وقت اون رو تأیید و پشتیبانی نکرده، این افراد کمتر تونسته ان تلاش خود رو به نتیجه برسانند. اما تازگیا یکی از مقامات ارشد ناسا پرده از این راز چندین ساله ورداشته و وجود موجودات فرازمینی رو رسما تایید کرده.

محقق ارشد ناسا به نام آلن استفن می گوید:

درزمان دهه ی آینده مطمئناً دلایل قوی در مورد وجود زندگی فرازمینی بدست میاریم. دلایل قطعی و فیزیکی هم در ۲۰ تا ۳۰ سال آینده کشف می شن. ما به پیدا کردن جواب سؤالی که هزاران ساله ذهن مردم رو به خود مشغول کرده، بسیار نزدیک شده ایم.

اون چه که از سخنان استفن می توان برداشت کرد اینه که دولت آمریکا به دلایلی نامعلوم وجود این موجودات رو تا به امروز علنی نکرده و علاوه بر این گفته های استفن، مرگ مشکوک ویلیام کوپر که میخواست هدف ناسا رو شفاف سازی کنه، به شبهات مردم مبنی بر تلاش دولت آمریکا واسه مخفی نگه داشتن این پدیده دامن زده بود.

حالا که ناسا وجود زندگی فرازمینی رو تأیید کرده و اون رو حتمی می دونه، به نظر می رسد تلاش آدمایی که در دهه های گذشته تلاش داشتن تا این موضوع رو واسه عموم علنی کنن، بی پایه نبوده.

نظر شما چیه؟ چه وقتی دلایل وجود موجودات فرازمینی معلوم می شن؟

ظاهر موجودات فضایی چیجوریه؟

فناوری و تکنولوژیای جدید ناسا واسه سفر به مریخ

زومیت ناسا

برچسب ها :

ناموجود