دسته بندی: آموزشی
تبریک آغاز زندگی مشترک با فیلم توهین آمیز!

هنوز چندی از عروسی پرزرق و بر جاستین تیمبرلیک و جسیکا بیل، دو ستاره ی جوون هالیوودی نمی گذره که رسانه ها کام جاستین و جسیکا رو تلخ کردن و بازیگر و خواننده مشهور مجبور به بیان خجالت و معذرت خواهی رسمی در رسانه ها شده است.

 البته این خجالت ربطی به زندگی این زوج جوون نداره و ماجرا به شوخی ناجور یکی از دوستان جاستین در مراسم عروسی برمیگرده.

جاستین هوشل یه صاحب بنگاه معاملات ملکی و مسئول کارای مسکن جاستین تیمبرلیک، باعث و بانی این شوخی ناراحت کننده است. هوشل واسه شوخی با جاستین و جسیکا در مراسم عروسی، ویدیویی هشت دقیقه ای از افراد بی خانمان و خیابون گرد جفت و جور کرده بود. این افراد در ویدیوی نامبرده خود رو دوستان قدیمی جاستین معرفی می کنن و با انجام اقدامات محیرالعقول، شروع زندگی مشترک اون و عروسش جسیکا رو شادباش می می گن.

تنها بیست ثانیه از این ویدیو در مراسم عروسی پخش شده، اما شایعات و حاشیه ها از جایی شروع شد که نسخه ی کامل این ویدیو به دست وب سایت Gawker افتاد. اونا هم ویدیو رو تموم و کامل پخش کردن و صدای حاضرین در این ویدیو و خیلی از مردم رو درآوردند.

وکلای هوشل بدون این دست اون دست کردن از این وب سایت شکایت و تلاش کردن تا جلوی انتشار بیشتر ویدیو رو بگیرن. اما با بالا گرفتن حاشیه ها، جاستین تیمبرلیک عزمشو جزم کرد که شخصا وارد میدون شه و با معذرت خواهی رسمی، از مردم و افراد حاضر در این ویدیو دلجویی کنه.

جاستین اعلام کرده که اصلا از وجود اینجور ویدیویی اطلاع نداشته و از همه واسه  آزدگی و کدورت حاصل از این شوخی ها، معذرت خواهی می کنه. اون هم اینکه در ادامه تاکید کرده که دوستانش آدم هایی خوبی هستن و مطمئنا قصد و جسارت و توهین رو از ساخت این ویدیو نداشته ان.

جاستین ۳۱ ساله و جسیکای ۳۰ ساله، هفته ی گذشته شروع زندگی مشترک خود رو در ایتالیا جشن گرفتن. مجله ی “پیپل” تصاویر مراسم ازدواج این دو ستاره رو به مبلغ ۳۰۰ هزار دلار خرید است. رنگ صورتی لباس عروس در مراسم، از جمله نکات خیره کننده این تصاویره.

کافه سینما

برچسب ها :

ناموجود