دسته بندی: آموزشی
تبلت‌های ارزان بازار ایران / زیر ۵۰۰ هزار تومان
تبلتهای ارزون قیمت و زیر ۵۰۰ هزار تومانی که به تبلتهای علم آموزی معروف هستن با اینکه نمی تونن در حد و اندازه تبلتهای گرانقیمت با کاربرده های زیاد ظاهر شن اما از اونجا که نیاز اولیه کاربر رو واسه داشتن یه کامپیوتر جیبی که توانایی اتصال به اینترنت رو داشته باشه جفت و جور می کنن مورد استقبال خریداران تبلت قرار گرفتن.

به گزارش ویبرو به نقل از مهر، بازار تبلتهای ارزون قیمت با در نظر گرفتن کاربردی بودن این کالا و هم با وجود کاهش قدرت خرید خونواده ها، بازار خوبی عنوان می شه و فروشندگان این تبلتها فکر می کنند که تبلتهای علم آموزی مورد توجه خیلی از خریداران قرار گرفته.

در این گزارش ۱۰ مدل پرفروش بازار که قیمتی حدود ۵۰۰ هزار تومن داره معرفی شده.

تبلت T7 هیوندای در جمع پرفروشهای بازار

مدل T7 شرکت هیوندای که حدود ۵۰۰ هزار تومن قیمت داده می شه در ابعاد ۱۹۶ × ۱۱۸ × ۱۰.۹ میلی متر و وزن ۳۰۳ گرم دارای پردازنده Exynos 4412 Chipset – Quad-Core Cortex-A9 CPU و حافظه داخلی ۸ گیگابایته.

تبلت T7 هیوندای در جمع پرفروشهای بازار

این تبلت از صفحه نمایش لمسی از نوع TFT LCD و اندازه ۷ اینچی استفاده میکرد که توانایی اتصال به اینترنت از راه وای فای، GPS ، بلوتوث و نصب کارت حافظه، دوربین، وب کم، حسگر شتاب سنج و microUSB و HDMI از جمله امکانات این تبلت حساب می شه.

این رایانه جیبی دارای سیستم عامل Google Android v4.0.4 Ice-Cream Sandwich و کارکرد باتری تا ۵ ساعت پخش ویدیوه.

MercurymTab یه تازه وارد پرفروش

تبلت مرکوری ام تب استریک که حدود ۵۰۰ هزار تومن قیمت داده می شه یه تبلت تازه وارد بازاره که دارای ابعاد ۱۸۸ × ۱۱۵ × ۷ میلی متر و وزن ۲۸۰ گرمه و از پردازندهARM MTK 6575 Chipset , Cortex-A9 CPU و حافظه داخلی ۸ گیگابایتی استفاده میکرد.

MercurymTab یه تازه وارد پرفروش

این مدل دارای صفحه نمایش لمسی از نوع TFT LCD در اندازه ۷ اینچه که توانایی اتصال به اینترنت از راه وای فای و توانایی نصب سیم کارت به همراه توانایی صحبت GPRS – GPS – Edge و بلوتوث، توانایی نصب کارت حافظه، دوربین، وب کم ، رادیو، حسگر شتاب سنج و microUSB و HDMI رو داراس.

این تبلت از سیستم عامل Google Android v4.0 Ice-Cream Sandwich با کارکرد باتری ۱۲ ساعته استفاده میکرد.

اسمارت تاچ ۲۰۰ هزار تومانی در جمع پرفروشا

SmartTouch Life مدل TA701254 که حدود ۲۰۰ هزار تومن قیمت داده می شه در ابعاد ۱۹۰.۵ × ۱۱۱.۷ × ۱۲.۷ میلی متر و وزن ۲۹۵ گرمه و از پردازنده ARM Cortex-A9 Processor و حافظه داخلی ۴ گیگابایت استفاده میکرد.

اسمارت تاچ 200 هزار تومانی در جمع پرفروشا

صفحه نمایش این تبلت لمسی از نوع TFT LCD در اندازه ۷ اینچه و توانایی اتصال به اینترنت از راه وای فای و توانایی نصب کارت حافظه و وب کم و هم حسگر شتاب سنج و microUSB از دیگر امکانات این تبلت حساب می شه.

این مدل از سیستم عامل Google Android v4.1 JellyBean پشتیبانی می کنه.

تبلت ۳G مارشال با قیمت ۲۲۰ هزار تومن

مدل Marshal ME-702 که حدود ۲۲۰ هزار تومن قیمت داره یکی از تبلتهای پرفروش ارزون قیمته که از نسل سوم گوشی موبایل پشتیبانی می کنه.

تبلت 3G مارشال با قیمت 220 هزار تومن

این مدل در ابعاد ۱۹۱ × ۱۱۶ × ۹.۸ میلی متر و وزن ۳۲۰ گرم دارای پردازنده ARM Telechips TCC8923 Chipset , Cortex-A5 CPU و حافظه داخلی ۸ گیگابایته که از مدل مدل پردازنده گرافیکی Mali-400 پشتیبانی می کنه.

تبلت مارشال دارای صفحه نمایش لمسی از نوع TFT LCD در اندازه ۷ اینچیه که توانایی اتصال به اینترنت از راه وای فای، توانایی نصب کارت حافظه، دوربین، وب کم و حسگر شتاب سنج و microUSB رو داره.

سیستم عامل این تبلت از نوع Google Android Ver 4.0.4 هستش.

دومین اسمارت تاچ ارزون قیمت

تبلت اسمارت تاچ لایف تی سی ۷۰۱۶۵۰۴ که حدود ۲۵۰ هزار تومن قیمت داده می شه در ابعاد ۱۹۱ × ۱۱۶ × ۱۱.۹ میلی متر و وزن ۳۱۶ گرم دارای پردازنده Cortex A9 processor Dual Coreه و از حافظه داخلی ۴ گیگابایت و صفحه نمایش لمسی از نوع TFT LCD و اندازه ۷ اینچی استفاده میکرد.

دومین اسمارت تاچ ارزون قیمت

توانایی اتصال به اینترنت از راه وای فای، توانایی نصب کارت حافظه، وب کم و حسگر شتاب سنج و microUSB از جمله ویژگیهای این تبلته.

تبلت اسمارت تاچ لایف تی سی ۷۰۱۶۵۰۴ از سیستم عامل Google Android v4.1 JellyBean پشتیبانی می کنه.

تبلت ایناول ۴۰۰ هزار تومانی در جمع خوش اقبالها

تبلت ایناول مدل Innovel I710B هم در جمع خوش اقبالهای ارزون قیمت قرار داره که حدود ۴۰۰ هزار تومن قیمت داده می شه و ابعاد اون هم ابعاد: ۱۹۴ × ۱۲۰.۵ × ۱۰.۲ میلی متره و ۳۲۰ گرم وزن داره.

تبلت ایناول 400 هزار تومانی در جمع خوش اقبالها

این تبلت از پردازنده ARM AML8726-MX Chipset – Dual Core Cortex-A9 CPU و حافظه داخلی ۸ گیگابایت، حافظه در دسترس کاربر ۶ گیگابایت و توانایی نصب کارت حافظه استفاده میکرد.

صفحه نمایش لمسی از نوع LED-backlit IPS LCD در اندازه ۷.۰ اینچی و امکانات ارتباطی چون توانایی اتصال به اینترنت از راه وای فای – USB و HDMI از جمله ویژگیهای این تبلته.

این مدل دارای وب کم دوربین جلویی یا کیفیت ۰.۳ مگاپیکسل و شتاب سنج و ژیروسکوپه و از سیستم عامل Google Android v4.1.1 – Jelly Bean پشتیبانی می کنه.

تبلت ایسوس در جمع ارزون قیمتها

تبلت ممو پد اچ دی ام ای ۱۷۳ ایکس شرکت ایسوس با ۴۶۰ هزار تومن قیمت و حافظه ۱۶ گیگابایتی یکی از پرفروش ترین تبلتهای ارزون قیمت حساب می شه.

تبلت ایسوس در جمع ارزون قیمتها

این تبلت در ابعاد ۱۰.۸ × ۱۲۰.۶ × ۱۹۶.۸ میلی متر و وزن ۳۰۲ گرم دارای پردازنده- MT8125 Chipset – Quad-Core Cortex-A7 و حافظه داخلی ۱۶ گیگابایته که از صفحه نمایش لمسی از نوع TFT LED-backlit LCD در اندازه ۷ اینچ استفاده میکرد.

توانایی اتصال به اینترنت از راه وای فای، GPS ، بلوتوث، توانایی نصب کارت حافظه، دوربین و وب کم، حسگر شتاب سنج و microUSB از جمله امکانات این دستگاهه.

این تبلت از سیستم عامل Google Android v4.2 JellyBean و کارکرد باتری ۱۰ ساعت کاربری ترکیبی و همیشگی پشتیبانی می کنه.

تبلت ایرونی دیمو ۷۰۰S خوب می فروشه

تبلت ایرونی دیمو مدل Dimo700Snew Call Simcard Bluetooth هم که ۳۵۰ هزار تومن قیمت داره فروش خوبی رو در میان تبلتهای ارزون قیمت به خود اختصاص داده؛ این مدل دارای ۴GB حافظه داخلی و قابل افزایش از راه اضافه کردن کارت حافظه تا ۳۲ گیگابایته.

تبلت ایرونی دیمو 700S خوب می فروشه

دارا بودن صفحه نمایش ۷ اینچی لمسی LCD Capacitive و وزن ۳۵۰ گرم و پشتیبانی از سیستم عامل Google Android نسخه ۴.۱ (Ice Cream Sandwich) از دیگر امکانات این تبلته.

پشتیبانی از نسل دوم موبایل و امکاناتی مثل WiFi – کارت خوان – دوربین – وب کم – حسگر شتاب سنج – USB از جمله ویژگیهای این تبلت ایرونی با پردازنده TI OMAP 850 1.0Ghzه.

تبلت ایرونی جی ال ایکس در جمع پرفروشا

تبلت ایرونی جی ال ایکس مدل TabJet که دارای ابعاد ۱۹۷ × ۱۲۴ × ۱۱ میلی متر و وزن ۳۴۶ گرمه هم در بازار فروش خوبی داره.

تبلت ایرونی جی ال ایکس در جمع پرفروشا

این مدل که حدود ۴۵۰ هزار تومن قیمت داده می شه از پردازنده ARM Mediatek MT 6577 Chipset , Dual-Core CPU و حافظه داخلی ۴ گیگابایت استفاده میکرد.

پردازنده گرافیکی Power VR SGX 531 و صفحه نمایش لمسی از نوع TFT LCD در اندازه ۷ اینچ از دیگر امکانات این تبلته.

توانایی اتصال به اینترنت از راه وای فای، توانایی نصب سیم کارت به همراه توانایی صحبت، GPRS و GPS ، Edge و بلوتوث با توانایی نصب کارت حافظه، دوربین، وب کم، رادیو، حسگر شتاب سنج و microUSB از جمله ویژگیهای این تبلته که از سیستم عامل Google Android v4.0 Ice-Cream Sandwich پشتیبانی می کنه.

ارزون ترین تبلت ایرونی در جمع پرفروشا

تبلت ایرونی ارزون قیمت دیمو ۵۰۰ که حدود ۱۷۰ هزار تومن قیمت داره هم در جمع پرفروشای ارزون قیمت دیده می شه.

ارزون ترین تبلت ایرونی در جمع پرفروشا

این تبلت در وزن ۳۰۰ گرم و صفحه نمایش لمسی ۷ اینچی تولید شده که از سیستم عامل Android 4.0.4 و پردازنده boxchip A13 – ۱.۲gh پشتیبانی می کنه.

دارا بودن حافظه داخلی ۴GB با توانایی افزایش تا ۱۶GB و حافظه رم ۵۱۲ mb ddr3 از دیگر ویژگیهای این تبلته. این مدل دارای ۲ دوربین VGA در جلو و عقبه.

noindex

برچسب ها :

ناموجود