دسته بندی: آموزشی
تبلت‌های ارزان بازار ایران / زیر ۵۰۰ هزار تومان
تبلتهای ارزون قیمت و زیر ۵۰۰ هزار تومانی که به تبلتهای علم آموزی معروف هستن با اینکه نمی تونن در حد و اندازه تبلتهای گرانقیمت با کاربرده های زیاد ظاهر شن اما از اونجا که نیاز اولیه کاربر رو واسه داشتن یه کامپیوتر جیبی که توانایی اتصال به اینترنت رو داشته باشه جفت و جور می کنن مورد استقبال خریداران تبلت قرار گرفتن.

به گزارش ویبرو به نقل از مهر، بازار تبلتهای ارزون قیمت با در نظر گرفتن کاربردی بودن این کالا و هم با وجود کاهش قدرت خرید خونواده ها، بازار خوبی عنوان می شه و فروشندگان این تبلتها فکر می کنند که تبلتهای علم آموزی مورد توجه خیلی از خریداران قرار گرفته.

در این گزارش ۱۰ مدل پرفروش بازار که قیمتی حدود ۵۰۰ هزار تومن داره معرفی شده.

تبلت T7 هیوندای در جمع پرفروشهای بازار

مدل T7 شرکت هیوندای که حدود ۵۰۰ هزار تومن قیمت داده می شه در ابعاد ۱۹۶ × ۱۱۸ × ۱۰.۹ میلی متر و وزن ۳۰۳ گرم دارای پردازنده Exynos 4412 Chipset – Quad-Core Cortex-A9 CPU و حافظه داخلی ۸ گیگابایته.

تبلت T7 هیوندای در جمع پرفروشهای بازار

این تبلت از صفحه نمایش لمسی از نوع TFT LCD و اندازه ۷ اینچی استفاده میکرد که توانایی اتصال به اینترنت از راه وای فای، GPS ، بلوتوث و نصب کارت حافظه، دوربین، وب کم، حسگر شتاب سنج و microUSB و HDMI از جمله امکانات این تبلت حساب می شه.

این رایانه جیبی دارای سیستم عامل Google Android v4.0.4 Ice-Cream Sandwich و کارکرد باتری تا ۵ ساعت پخش ویدیوه.

MercurymTab یه تازه وارد پرفروش

تبلت مرکوری ام تب استریک که حدود ۵۰۰ هزار تومن قیمت داده می شه یه تبلت تازه وارد بازاره که دارای ابعاد ۱۸۸ × ۱۱۵ × ۷ میلی متر و وزن ۲۸۰ گرمه و از پردازندهARM MTK 6575 Chipset , Cortex-A9 CPU و حافظه داخلی ۸ گیگابایتی استفاده میکرد.

MercurymTab یه تازه وارد پرفروش

این مدل دارای صفحه نمایش لمسی از نوع TFT LCD در اندازه ۷ اینچه که توانایی اتصال به اینترنت از راه وای فای و توانایی نصب سیم کارت به همراه توانایی صحبت GPRS – GPS – Edge و بلوتوث، توانایی نصب کارت حافظه، دوربین، وب کم ، رادیو، حسگر شتاب سنج و microUSB و HDMI رو داراس.

این تبلت از سیستم عامل Google Android v4.0 Ice-Cream Sandwich با کارکرد باتری ۱۲ ساعته استفاده میکرد.

اسمارت تاچ ۲۰۰ هزار تومانی در جمع پرفروشا

SmartTouch Life مدل TA701254 که حدود ۲۰۰ هزار تومن قیمت داده می شه در ابعاد ۱۹۰.۵ × ۱۱۱.۷ × ۱۲.۷ میلی متر و وزن ۲۹۵ گرمه و از پردازنده ARM Cortex-A9 Processor و حافظه داخلی ۴ گیگابایت استفاده میکرد.

اسمارت تاچ 200 هزار تومانی در جمع پرفروشا

صفحه نمایش این تبلت لمسی از نوع TFT LCD در اندازه ۷ اینچه و توانایی اتصال به اینترنت از راه وای فای و توانایی نصب کارت حافظه و وب کم و هم حسگر شتاب سنج و microUSB از دیگر امکانات این تبلت حساب می شه.

این مدل از سیستم عامل Google Android v4.1 JellyBean پشتیبانی می کنه.

تبلت ۳G مارشال با قیمت ۲۲۰ هزار تومن

مدل Marshal ME-702 که حدود ۲۲۰ هزار تومن قیمت داره یکی از تبلتهای پرفروش ارزون قیمته که از نسل سوم گوشی موبایل پشتیبانی می کنه.

تبلت 3G مارشال با قیمت 220 هزار تومن

این مدل در ابعاد ۱۹۱ × ۱۱۶ × ۹.۸ میلی متر و وزن ۳۲۰ گرم دارای پردازنده ARM Telechips TCC8923 Chipset , Cortex-A5 CPU و حافظه داخلی ۸ گیگابایته که از مدل مدل پردازنده گرافیکی Mali-400 پشتیبانی می کنه.

تبلت مارشال دارای صفحه نمایش لمسی از نوع TFT LCD در اندازه ۷ اینچیه که توانایی اتصال به اینترنت از راه وای فای، توانایی نصب کارت حافظه، دوربین، وب کم و حسگر شتاب سنج و microUSB رو داره.

سیستم عامل این تبلت از نوع Google Android Ver 4.0.4 هستش.

دومین اسمارت تاچ ارزون قیمت

تبلت اسمارت تاچ لایف تی سی ۷۰۱۶۵۰۴ که حدود ۲۵۰ هزار تومن قیمت داده می شه در ابعاد ۱۹۱ × ۱۱۶ × ۱۱.۹ میلی متر و وزن ۳۱۶ گرم دارای پردازنده Cortex A9 processor Dual Coreه و از حافظه داخلی ۴ گیگابایت و صفحه نمایش لمسی از نوع TFT LCD و اندازه ۷ اینچی استفاده میکرد.

دومین اسمارت تاچ ارزون قیمت

توانایی اتصال به اینترنت از راه وای فای، توانایی نصب کارت حافظه، وب کم و حسگر شتاب سنج و microUSB از جمله ویژگیهای این تبلته.

تبلت اسمارت تاچ لایف تی سی ۷۰۱۶۵۰۴ از سیستم عامل Google Android v4.1 JellyBean پشتیبانی می کنه.

تبلت ایناول ۴۰۰ هزار تومانی در جمع خوش اقبالها

تبلت ایناول مدل Innovel I710B هم در جمع خوش اقبالهای ارزون قیمت قرار داره که حدود ۴۰۰ هزار تومن قیمت داده می شه و ابعاد اون هم ابعاد: ۱۹۴ × ۱۲۰.۵ × ۱۰.۲ میلی متره و ۳۲۰ گرم وزن داره.

تبلت ایناول 400 هزار تومانی در جمع خوش اقبالها

این تبلت از پردازنده ARM