دسته بندی: آموزشی
تبلیغات آنلاین یا آفلاین؟ کدامیک موثرتر است؟

تبلیغات آنلاین online_advertising

تاحالا به این فکر کردین که کدوم روش تبلیغاتی واسه شما موثرتر هستش؟

روشای زیادی واسه تبلیغ یه سایت میشه استفاده کرد. این روش ها میتونن سایت رو به صورت آفلاین و آنلاین (تبلیغ بنری ، تبلیغ متنی و …) گسترش بدن. به طور مشابه اگه سایت یه وسیله بازاریابی برا کمک به گسترش کار و کاسبی حقیقی باشه، فکر میشه که بهترین روش واسه تبلیغ این کسب کار به کار گیری روشای تبلیغاتی سنتیه. اما این غلطه.

واقعا، بیشتر کسب و کارا در دنیای حقیقی واسه گسترش وب سایتای خود از روشای آفلاین استفاده میکنن، چون که برداشت اونا این بوده که بهترین روش واسه انتقال پیام و تبدیل آگهیای تبلیغاتی به فروش موثر، بوسیله یه سایت شدنیه. اینجا به چند دلیل مهم واسه بهتر بودن تبلیغات آنلاین از تبلیغات آفلاین می پردازیم:

آگهیای فوری

وقتی که کاربران از سایتی بازدید میکنن، اونا میتونن خیلی سریع به محصول یا خدمات اون دسترسی داشته باشن که این از راه تبلیغات چاپ شده و تلویزیونی ممکن نیس. شما می تونین یه بازدید کننده از هر کلیک دریافت کنین که فوری بتونن تصمیم به خرید بگیرن. کار و کاسبی شما چه براساس تجارت الکترونیک باشه و چه نباشه، شما می تونین این بازدید کننده ها رو بسیار آسون تر از دیگر شرایط تشویق به خرید کنین.

یادآوری راحت تر

توانایی به یاد آوردن نشانی وب سایتا بسیار رو حت تر از به یاد آوردن شماره تلفن هاست. دلیل این موضوع اینه که به یاد آوردن کلمات بسی آسون تر از یادآوری ترکیبی از رقم هاست. پس ، به کار گیری تبلیغات آنلاین، در تشخیص بقیه به شما برند بهتری می ده و بازاریابی شما موثر تر هستش.

قابل توجه ترین ویژگی وب سایتا و بازاریابی آنلاین اینه که بر خلاف تبلیغات چاپی و تلویزیونی یه واسط تعاملیه. همونطور که در بالا ذکر شد، تبلیغات آنلاین یه شانس واسه تصمیمای فوری خریده. اون چیزی که تبلیغات آنلاین رو بیشتر از همه از تبلیغات آفلاین جدا میکنه مشتریان بالقوه ای هستن که به اطلاعاتی که می خوان میتونن دست پیدا کنن طوریکه به سایت شما دسترسی داشته باشن. این باعث میشه که اونا احساس اطمینان بیشتری واسه خرید کردن پیدا کنن.

هزینه کمتر

تبلیغات تلویزیونی و چاپی میتونن بسیار گران باشن. شما نه فقط مجبور به پرداخت واسه فضای تبلیغاتی که نیاز دارین هستین، بلکه باید هزینه تولید، طراحی و چیزای دیگه ای به جز اینا تبلیغات رو هم بپردازید. با پرداخت کلیکی هزینه کمتر و مناسب تری در این مورد پرداخت می کنین.

تبلیغات آنلاین تبلیغات جهانی رو ممکن میسازد

تبلیغات آنلاین باعث میشه که تبلیغات محدود به مکان خاصی نباشه و قابل استفاده واسه اقصی نقاط جهان قرار بگیره. در حالیکه تبلیغات بیلبردی و حتی تلویزیونی واسه شهر و کشور خاصی قابل استفاده س.

تبلیغات آنلاین راحت تر مدیریت و نظارت می شن

نظارت و مدیریت اینکه کی روی تبلیغات شما کلیک کرده در مورد تبلیغات آنلاین آسانتره. تبلیغات آفلاین، به صورت موثر نمی تونن نظارت شن. مثلا اگه یکی از مشتریان شما در مورد یه تبلیغ بیلبردی خاص با شما تماس بگیره، شما به سختی تشخیص میدید که کدوم بیلبرد مورد توجه این شخص بوده. تبلیغات آنلاین وسیله تحلیل همه اتفاقاتی که در محل سرمایه گذاری شما می افتدا رو جفت و جور میکنه.

تبلیغات آنلایت هدفگذاری بهتری در جامعه تکنولوژی زده.

مطمئنا ، اکثریت جامعه مدرن امروز تمایل به وصل بودن به اینترنت دارن. خرید از راه اینترنت امروز روش زوم شده چون که در این صورت توانایی مقایسه قیمتا بینابین فروشگاه های جور واجور خیلی سریع ممکنه. اگه تمایل مردم بیشتر به آنلاین بودنه، پس بهتره که تبلیغات هم به صورت آنلاین انجام بشه.

همیشه در دسترسه

تبلیغات آنلاین ۲۴ ساعت در روز و هفت روز در هفته در هر زمان قابل دسترسی در سایت شماس. این معنیش اینه که شما می تونین به صورت موثر فروش داشتی باشین حتی وقتی که در خوابین

تبلیغات هدف دار چیه؟

چیجوری شعار تبلیغاتی بسازیم؟

بلاگ اد مقالات تبلیغات اینترنتی

برچسب ها :

ناموجود