دسته بندی: آموزشی
تبلیغات رایتل در صدا و سیما ممنوع شد
خبرگزاری فارس: یه مقام مسئول وزارت ارتباطات با اشاره به اینکه صدا و سیما پخش برودکست صوت و تصویر رو در انحصار خود می دونه، از پخش تبلیغات اپراتور سوم تلفن همراه جلوگیری می کنه.

 

 

نزدیک به یه سال از ورود اپراتور سوم تلفن همراه به بازار موبایل ایران می گذره و در آستانه یه سالگی این اپراتور، از پخش تبلیغات اون در صدا و سیما جلوگیری می شه.

این در حالیه که در اول راه اندازی رایتل، تبلیغات این اپراتور از تلویزیون پخش می شد و مطرح شدن طرحی که در اون انحصار پخش برودکست صوت و تصویر در اختیار سازمان صدا و سیما قرار می داد، راه رایتل رو عوض کرد.

یه مقام مسئول وزارت ارتباطات گفت: از اونجا که سازمان صدا و سیما پخش برودکست صوت و تصویر رو در انحصار خود می دونه، فعالیت رایتل رو که قراره امکان صحبت صوتی و تصویری با سرعت بالا رو جفت و جور کنه، تداخل با اختیارات خود تلقی می کنه.

ایشون گفت: براساس این باور هم مانع از پخش تبلیغات اپراتور سوم از تلویزیون می شه؛ در حالی که هم حالا تبلیغات دو اپراتور اول و دوم تلفن همراه، فت و فراوون از تلویزیون پخش می شه.

: این اختلاف بین مسئولان رایتل و سازمان صدا و سیما بازم هم ادامه داره. این وسط مدیران رایتل واسه حل این موضوع، در  حال مشورت با مسئولان صدا و سیما هستن و طی نامه ای این موضوع رو به اطلاع سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی رسونده و از اونا واسه حل این موضوع درخواست کمک کرده ان.

ایشون گفت: مشورت مدیران رایتل و مسئولان رگولاتوری با مدیران صدا و سیما واسه حل این موضوع هنوز ادامه داره و تا الان رایتل مجوز پخش دوباره تبلیغات در تلویزیون رو بدست نیاورده.

برچسب ها :

ناموجود