دسته بندی: آموزشی
تبلیغ تروریست‌های داعش برای جهاد نکاح در اندونزی و چین

daesh

گروه تروریستی و تکفیری داعش در ادامه بدعتای خود با تبلیغات در تلاش واسه جذب دختران و زنان اندونزیایی و اویغور در سین کیانگ چین به خاطر تن دادن به خواسته حروم تروریستا و شرکت در به اصطلاح جهاد نکاحه.

گروه تکفیری داعش طی چند روز گذشته جزواتی در بعضی نقاط اندونزی و دانشگاه اسلامی شریف هدایت الله و بعضی مساجد پخش کرد و از زنان اندونزیایی خواست در جهاد نکاح به خاطر تن دادن به خواسته حروم این گروه تکفیری شرکت کنن.

تروریستا مدعی شدن بهشت این زنان رو تضمین می کنن.

گروه تروریستی داعش یه چند وقت پیش ضرب الاجلی واسه زنان موصلی تعیین کرده بود تا به خواسته حروم تروریستا تن بدن و گرنه کشته می شن.

روزنامهای تمپو و جاکارتا گلوب روز پنجشنبه اعلام کردن که پلیس جاکارتا پس از پخش جزوات و فیلمی در پایتخت اندونزی واسه تشویق زنان به خاطر تن دادن به خواسته حروم تروریستا در حال تلاش واسه پیدا کردن افرادیه که در پشت پخش این جزوه ها تو یه دانشگاه اسلامی بودن.

سودارنوتو عبدالحکیم معاون دانشجویی این دانشگاه اسلامی اندونزی که فیلمی از تبلیغات تروریستای داعش رو از راه گوشی موبایل دریافت کرده روز پنجشنبه در نشست خبری، گفت که پروفسور شمس الدین رییس شورای علمای اسلامی اندونزی محتویات این جزوه و فیلم رو که از راه گروه تروریستی داعش پخش شده گمراه کننده دونست.

شمس الدین گفته که تفکرات و آموزهای گروه تکفیری و تروریستی داعش در جهاد انحرافیه. اسلام در جهاد از زنان در مقابل دشمنان مراقبت می کنه.

طبق بعضی گزارشا طی چند روز گذشته از راه شبکه های اجتماعی پیامایی به دختران اویغور ارسال و گروه تروریستی داعش از اونا دعوت کرده در به اصطلاح جهاد نکاح شرکت کنن.

پلیس چین در حال تحقیق در مورد گزارشایی از دریافت این پیام از راه دختران اویغور در ایالت خودمختار سین کیانگه که این گروه تکفیری فرستادن.

می گن اعضای تروریست داعش با به کار گیری توییتر و دیگه شبکه های اجتماعی از چندین دانش آموز مدارس سین کیانگ واسه شرکت در به اصطلاح جهاد نکاح دعوت کردن.

تماس گیرنده از اونا خواسته س تحصیل رو رها کرده و با سفر به عراق به خواسته حروم تروریستا تن بدن.

می گن دولت چین حالا این پیاما رو تحت نظارت قرار داده و تنها تو یه روز و تو یه شبکه اجتماعی بیشتر از دو هزار پیام رو در این مورد حذف کرده.

از این افراد درخواست شده با سفر به اندونزی راهی عراق شن و به گروه تروریستی و تکفیری داعش ملحق شن.

محمد العریفی مفتی عربستانی و از رهبران فکری تکفیریا واسه اولین بار بدعتی با عنوان جهاد نکاح رو در سال ۲۰۱۱ میلادی واسه تقویت روحیه تروریستای داعش در سوریه صادر کرد، حکمی که با بیان انزجار و محکومیت علمای اهل سنت در جهان اسلام روبه رو شد.

فریب داعشیا با مانکن!+عکس

جوآنا پالانی؛ دختری که داعش واسه سرش جایزه گذاشت+عکس

برچسب ها :

ناموجود