دسته بندی: آموزشی
تجارت به سبک الکترونیک

تجارت به سبک الکترونیک

امروزه با رشد روز افزون فناوری ، کسب و کارا هم از ان رو به اون رو شده و در بعضی از اونا تغییرات بنیادی صورت گرفته ، این وسط کسب و کارایی که خود رو با این تغییرات وفق داده و از تجارت الکترونیک استفاده کردن علاوه برآپدیت خود باعث رونق بخشیدن و گسترش فعالیتای خود شدن.

راه های ورود به تجارت الکترونیک

یکی از نگرانی های مهمی که افراد با اون مواجه هستن ، چگونگی ورود به بازارای تجارت الکترونیک و اعمال الگوای تجارت الکترونیک روی کسب و کاره. این راه حل بسته به نوع سازمان ، شرکت و کسب و کارا متفاوت بوده و هر کدوم از اونا روشای خاص خود رو در این مورد می خواد. تعاملاتی که در بازارای تجارت الکترونیکی شکل میگیره می تونه به شکل :

G2G : تعاملات بین دولتا

G2B : تعاملات بین دولت و سازمانا

G2C : تعاملات بین دولت و مردم

B2B : تعاملات بین سازمانی

B2C : تعاملات بین سازمان و افراد

C2C : تعاملات بین مردمی

و.. باشه ،

طراحی سایت

یکی از راحت ترین ، کم هزینه ترین و در عین حال موثر ترین راه ها طراحی سایته ، این کار بیشتر به صورت طراحی سایت شرکتی واسه شرکتا و موسسات ، و طراحی سایت فروشگاهی واسه آدمایی که محصول و خدماتی واسه فروش و عرضه به کاربران دارن صورت میگیره، این نوع سایتا علاوه بر شناسنامه اینترنتی کار و کاسبی به عنوان راهی از تجارت الکترونیک هستن که تاثیر زیادی روی درآمد زایی و رونق فروش دارن.

در کنار طراحی سایت میشه از تکنیکای بازاریابی اینترنتی هم استفاده کرد، این بازاریابی می تونه به شکل سئو سایت ، بازارایابی شبکه های اجتماعی ، ایمیل مارکتینگ (ارسال ایمیلای تبلیغاتی) ، بازاریابی محتوا ، تبلیغات کلیکی و.. باشه.

سئو سایت

سئو سایت تکنیکیه که در اون سایت شما در کلمات خاصی که تعیین می کنین(در بخش فعالیتی سایتی که دارین) در رتبه های اول یافته های جستجو قرار میگیره، با به کار گیری این فوت وفن و قرار گرفتن در رتبه های اول در کنار برند سازی روزانه بازدید کنندگان و مشتریان جدیدی رو وارد سایت خود کنین.

بازاریابی شبکه های اجتماعی

بازاریابی شبکه های اجتماعی هم یکی دیگه از روشای بازاریابی اینترنتیه که توجه بیشتر اون روی برند سازی معطوف شده تا فروش و معرفی محصول ، از اونجایی که امروزه شبکه های اجتماعی تبدیل به یکی از سرگرم کننده ترین و پر بازدید ترین مکانای اینترنتی شده حضور در این جاها تاثیر زیادی روی برند سازی داشته و علاوه بر شرکتا و سازمانای بزرگ ، کار و کاسبی های کوچیک هم می تونن به صورت به طور کامل حرفه ای در این شبکه ها حضور موثر داشته و به رقابت بپردازند.

پیشنهاد هایی واسه طراحی سایت و پیشرفت دهندگان اون

راحت ترین راه ساخت سایت و فروشگاه اینترنتی

برچسب ها :

ناموجود