دسته بندی: آموزشی
تجاوز به ۱۱۴ معلول و یک نوزاد توسط مرد سوئیسی

پرستار ۵۴ ساله سوئیسی اعتراف کرد به ۱۱۴ معلول و ضعیف طی ۲۹ سال خدمت کاری اش تجاوز کرده….

پلیس در ماه آوریل سال گذشته بعد از شکایت دو نفر علیه متهم ایشون رو بازداشت کرده و روونه زندان کرد. دو قربونی معلول این ماجرا که در آسایشگاه معلولین نگهداری می شدن به والدین خود گفتن که پرستارشان از اونا سوء استفاده جنسی کرده. پلیس منطقه برن در سوئیس تایید کرد که متهم رسما اعتراف کرده به ۱۱۴ نفر از جمله یه نوزاد یه ساله تجاوز کرده.ایشون هم اینکه به ۸ مورد تلاش واسه تجاوز هم اعتراف کرده. در بیانیه شرم آور پلیس برن اومده که متهم اعتراف کرده که در طول ۲۹ سال از زندگی کاری اش در آسایشگاهای معلولان جسمی و ذهنی حتی به بعضی از کودکان کارمندان آسایشگاها هم تجاوز کرده.

 

بیشتر قربانیان ایم مرد جنایتکار از معلولان فیزیکی و یا ذهنی بوده که کم سن وسال ترین اونا در زمان وقوع جرم یه ساله بوده. براساس مدارک موجود متهم از سال ۱۹۸۲ بدین سو در ۸ آسایشگاه جور واجور در سوئیس کار کرده که ۵ آسایشگاه در منطقه برن قرار داشته وبقیه در کانتونهای دیگه سوئیس قرار داره. نهمین آسایشگاهی که ایشون در اون مشغول کار بوده در آلمان قرار داره.

 

کریستوفر شوئر بازپرس پرونده در کنفرانس خبری گفت صدها عکس و ویدئوی مستهجن که متهم رو بین ارتکاب جرم نشون میده از خونه ایشون بدست اومده.جالبه بدونین متهم یه بار در سال ۲۰۰۳ از راه خونواده دختری ۱۳ ساله به اتهام سوء استفاده جنسی بازداشت شده بود اما پلیس گزارش دخترک معلول رو باور نکرده و پرونده رو مختومه اعلام کرده بود.این پرونده هم بازگشایی دوباره شده. آلن گوگنبوهل روانپزشک سوئیسی سوء استفاده جنسی از معلولان رو موردی دونست که قبلا درباره اون در این کشور بحث شده و همیشه مراقبتهای لازم هم تاکید شده.

 

جمع آوری: آلامتو

 

تجاوز

برچسب ها :

ناموجود