دسته بندی: آموزشی
تجاوز معلم آمریکایی به ۹۰ کودک

متجاوز

سفارت آمریکا در بیروت روز پنجشنبه با ارسال بیانیه ای با اعلام اینکه یه معلم آمریکایی ۴۲ سال قبل مرتکب اعمال منافی اخلاق و تجاوز به ۹۰ کودک در کشورای جور واجور از جمله لبنان شده ، از خونواده های قربانیان احتمالی این رسوایی خواست تا با دفترتحقیقات فدرال آمریکا همکاری کنن.

به گزارش ایرنا در بیانیه سفارت آمریکا در لبنان آمده: دفتر تحقیقات فدرال آمریکا درصدده تا با کمک مردم کشورها، کودکان قربونی احتمالی تجاوزهای جنسی این معلم آمریکایی رو شناسایی کنه.

این معلم آمریکایی که سال ۱۹۷۲ در بعضی مدارس لبنان درس می داده، « ویلیام جیمز فاهی» اسمشه.

ایشون علاوه بر لبنان در چند کشوردیگر درس داده.

در بیانیه سفارت آمریکا آمده: ماه گذشته یه کارفرما که فاهی با اون در مدرسه ای در نیکاراگوئه همکاری می کرده، یه سی دی ( لوح فشرده) پیدا می کنه که اطلاعات استخراجی از اون نشون میده دست کم ۹۰ کودک قربونی تجاوزهای جنسی این شهروند آمریکایی بودن.

این شهروند آمریکایی اتهامات وارده به خود رو پذیرفته و گفته که قبل از تجاوز جنسی به قربانیای خود به اونا قرصای خواب آور می خورانده س.

فاهی در تعدادی از مدارس بین المللی در کشورای جور واجور از جمله مدرسه آمریکاییا در بیروت بین سالهای ۱۹۷۳ تا ۱۹۷۵ درس می داده.

در بیانیه سفارت آمریکا آمده که فاهی به شکلی مرتکب جنایات جنسی شده که کودکان نتونن متجاوز رو شناسایی کنن.

دفتر تحقیقات فدرال آمریکا با اعلام اینکه این شهروند آمریکایی ۲۱ ماه مارس گذشته و در سن ۶۴ سالگی خودکشی کرده، از کسائی که در باره جرایم اون اطلاعاتی دارن و یا احتمال میدن به فرزندشون بوسیله فاهی تجاوز شده با این دفتر تماس بگیرن.

سرزنش قربونی چیه؟

مشکلات زندگی یه قربونی تجاوز جنسی

برچسب ها :

ناموجود