دسته بندی: آموزشی
تجاوز گروهی از اشرار به زنان در یک مهمانی در اصفهان!!

تجاوز گروهی از اشرار به زنان تو یه مهمانی در اصفهان

یه هفته پس از وقوع جنایتی بی سابقه در یکی از باغات خمینی شهر اصفهان و بدنبال دستگیری چند تن از متهمان پرونده ، دکتر غلامرضا انصاری در گفتگویی گفت:سکوت دستگاه قضایی نه به دلیل مخفی کردن واقعه ، بلکه فقط به خاطر به کار گیری راه کارای قضایی و ایجاد فرصت واسه دستگاه انتظامی جهت شناسایی و کشف محل اختفاء و دستگیری متهمانی بوده که هویتشون در اختیار ما بوده و شخصا دنبال کار هستم

به گزارش عبرت نیوز به دنبال اقدام جنایتکارانه تعدادی از اراذل و اوباش سابقه دار و شناخته شده در یکی از باغات دور و بر اصفهان دستگاه قضایی و پلیس سریع و باسرعت اقدامات لازم رو واسه برخورد با جانیان انجام داده و سه نفر از اونا بازداشت شدن .

ماجرا از اونجا شروع شد که هفته گذشته افراد سابقه دار و شرور از فرصت بوجود اومده بوسیله چند خونواده بهره جسته و با ورود به ملک خصو.صی و باغی در حاشیه شهرستان خمینی شهر مبادرت به حبس افراد مذکر حاضر در باغ و همسران چند زن کرده و بعد اونا رو مورد تجاوز و آزار قرار دادن.

این حادثه که در ساعات شب بوقوع ملحق شد در حالی اتفاق افتاد که چند خونواده با اطمینان از امنیت موجود در باغی بیتوته کرده و با رقص و پایکوبی موجب شدن تا توجه چند تن از اراذل و اوباش در منطقه جلب شده و به دنبال اون نفرات اول با جمع آوری چند نفر از افراد سابقه دار و شررو نقشه ای شوم رو طراحی و با به کار گیری فرصت بوجود اومده به باغ وارد شده و با تهدید آقایون حاضر ودرحالی که خانمها هم از وضعیت مناسب پوششی بهره مند نبودن ، افراد مذکر و همسران رو به داخل اتاقی برده و نگه می دارن و بدنبال این اقدام ، دختران و خانمهای حاضر رو به قسمت در نزدیکی باغ منتقل و به اونا تجاوز می کنن .

حالا خوبیش اینه یکی از خانمهای اسیر شده با دسترسی به گوشی موبایل خود در فرصتی کوتاه موفق به اطلاع رسانی به پلیس شده و سریع ماموران انتظامی و نیروهای خاص خود رو به سمت محل گسیل و موفق می شن افراد مذکر رو آزاد و همزمان با شناسایی مکان مجاور بقیه افراد مونث رو هم از دست رابیندگان رهایی بخشن .

به گزارش عبرت بدنبال اتفاق نامبرده روز گذشته و پس از گذشت وقتی تقریبا طولانی بعضیا کثیری از مردم طی تجمعی در مقابل دادگستری این شهرستان درخواست توضیح کرده و خواهان محاکمه فوری و سریع متهمان شدن .

جالبه بدونین همزمان با این واقعه تلخ و تکون دهنده ؛ اقدامات سریع قضایی صورت پذیرفته اما به دلایلی که به وجود اومده بوسیله سکوت لازم واسه دستیگری متهمان بوده در این مورد اطلاع رسانی صورت نپذیرفت.

صبح امروز چهارشنبه ” رئیس کل دادگستری استان اصفهان در گفتگویی اختصاصی در این باره به خبرنگار عبرت نیوز گفت:

به مردم عزیز اطمینان میدم که سکوت و نبود اطلاع رسانی در مورد متهمان فقط به خاطر رعایت اصول قضایی واسه دستگیری متهمان بوده و لازم بود تا بدون هرگونه جار و جنجال ، پلیس بتونه محله های تردد و اختفاء این جنایتکاران رو شناسایی و اونا رو دستگیر کنه .

دکتر غلامرضا انصاری گفت: ۱۲ متهم حاضر در این واقعه به طور کامل واسه ما شناخته شدن و از این تعداد ۴ تن در اختیار دستگاه قضایی هستن وبا قرار بازداشت موقت در زندان هستن و از دادستان و مسئولان امنیتی و انتظامی استان خواسته م که با فوریت بقیه افراد رو دستگیر و تحویل بدن .

دکتر انصاری گفت به محض تکمیل پرونده که با فوریت شکل میگیره ، دادگاه کیفری استان که صلاحیت رسیدگی به این جنایت رو داره خارج از نوبت به جنایت رسیدگی و رای مقتضی رو صادر می کنه و هماهنگی لازم صورت پذیرفته با با پیک مخصوص و در شعبه ای خاص ، حکم فرستاده شده در دیوان عای کشور هم بافوریت مورد رسیدگی قرار گیرد و به امید خدا اینبار اطمینان میدم که تلاش کنیم ” مجازات جنیاتکاران با فاصله ای کم از وقوع جرم ” انجام شه .

دکتر انصاری از مردم درخواست کرد تا صبر و حوصله همیشگی رو در دستور کار قرار داده و در انتظار اخبار دستگیری بقیه متهمان و مجازات قاطع همه افراد باشن و اینجانب قول میدم که شخصا این مسئله رو پیگیری و نتیجه رو به اطلاع مردم برسانم

گفته شده در جریان این اتفاق تلخ و ناراحت کننده ، خانمی باردار هم مورد آزار و اذیت جنایتکارن قرار گرفته

منبه: عبرت نیوز

جمع آوری: آلامتو

 

برچسب ها :

ناموجود