دسته بندی: آموزشی
تجاوز گروهی به زن جوان توسط شوهر و دوستانش + عکس

به گزارش آلامتو به نقل از باشگاه خبرنگاران، تنی هیولان ۳۰ ساله معلم دبیرستان تامپ گینتز هنگام خروج از مدرسه بوسیله شوهر سابقش ربوده و به همراه سه تن از دوستان دیگه کتی هیلان رو مورد تجاوز و سو استفاده جنسی قرار میدن.

newsهمسر قبلی قربونی گفت: در حالی که دستهای قربونی خود رو بسته بودن در حالتی که قادر به کنترل رفتار خود نبودن کتی هیلان رو مورد کتک کاری و بعد اون رو مجبور به انجام کارای غیراخلاقی می کردن. در شرایطی که به دلیل مصرف مشروبات الکلی زیادتر از اندازه همدیگه رو مورد کتک کاری قرار می دادن.

پس از غیبت یهویی کتی هیلان مسئولان مدرسه، پلیس رو به جستجو معلم واداشتند. به گفته شاهدان عینی چند روز قبل از مفقود شدن کتی ایشون همسر قبلی خود رو دور و بر دبیرستان دیده بود و به همکاران خود اطلاع و نگرانی خود رو هم گفته بود. پلیس تونست براساس سابقه کیفری ادوارد اندرسون که به جرم حمل و نقل مواد مخدر در چند ماه گذشته دستگیر شده بود محل اونا رو پس از یه هفته شناسایی کنن.

در اقدام پلیس واسه دستگیری متجاوزین و حمله به مخفیگاه اونا که زیرزمین منزل مسکونی دوران برهوستون بود هر سه نفر دستگیر و کتی هیلاری به دلیل ضعف شدید جراحات وارده بسیار به بیمارستان منتقل شد.

هر سه فرد دستگیر شده به جرم تجاوز جنسی، اعمال رفتار خشن، کتک کاری و آدم ربایی تا شروع اولین جلسه دادگاه که بعد از بهبودی کامل کتی هیلاری برگزار می شه به زندان منتقل شدن.

باشگاه خبرنگاران

برچسب ها :

ناموجود