دسته بندی: آموزشی
تجاوز ۳ جوان ایرانی و ۲ کارگر افغانی به معلم جوان در جنوب تهران

تجاوز 3 جوون ایرونی و 2 کارگر افغانی به معلم جوون در جنوب تهران

دختر ۲۲ ساله یی به نام فهیمه واسه رفتن به آموزشگاه از منزل شون در منطقه شهران خارج شد و دیگه برنگشت . پدر فهیمه که نسبت به سرنوشت دخترش نگران شده بود، به کلانتری ۱۴۲ کن رفت و واسه پیدا کردن اون درخواست کمک کرد.

 

آخرین: چندی قبل دختر ۲۲ ساله یی به نام فهیمه واسه رفتن به آموزشگاه از منزل شون در منطقه شهران خارج شد و دیگه برنگشت . پدر فهیمه که نسبت به سرنوشت دخترش نگران شده بود، به کلانتری ۱۴۲ کن رفت و واسه پیدا کردن اون درخواست کمک کرد.

 

فردای اون روز پسر ناشناسی با پدر فهیمه تماس گرفت و گفت : ما دخترتون رو گروگان گرفته ایم و باید ۴۵۰ هزار تومن به ما بدین تا فهیمه رو آزاد کنیم .

پدر فهیمه قبول کرد و شخا آدم ربا در میدون صادقیه تهران قرار ملاقات گذاشت تا پول درخواستی رو تحویل بده و دخترش رو آزاد کنه،اما اول موضوع رو با پلیس در میان گذاشت . کارآگاهان به اون پیشنهاد کردن، با کیف پول در سر قرار حاضر شه و منتظر رسیدن آدم ربا بمونه. ساعتی پیش از فرا رسیدن زمان ملاقات ، ماموران در دور و بر محل قرار کمین کردن. بدون اینکه دیده شن.

اما پدر فهیمه هر چی به انتظار ایستاد، خبری از جوون ناشناس نشد.

اون با ناامیدی و اضطراب به خونه برگشت و همون شب جوون ناشناس تو یه تماس تلفنی به اون گفت : دخترت هیچوقت به خونه برنمی شه. دیگه منتظرش نباشین. پس از گفتن این جمله فورا تلفن رو قطع کرد. از طرف دیگه، کارآگاهان جست وجوی گسترده یی رو واسه پیدا کردن دختر ربوده شده شروع کردن تا اینکه با گذشت پنج روز از این ماجرا، فهیمه با پدرش تماس گرفت و گفت : من در میدون آزادی منتظرت هستم و از چنگ آدم ربایان فرار کرده ام . ماموران همراه با پدر فهیمه به میدون آزادی رفتن و با دختر جوون روبرو شدن. فهیمه همون موقع همراه ماموران به دایره یازدهم آگاهی تهران رفت تا در اونجا شکایت خود رو مطرح کنه. ماموران کنجکاو بودن که بدونن چه بلایی بر سر فهیمه اومده و چیجوری به تنهایی برگشته است . فهیمه که بشدت ترسیده بود ماجرای ربوده شدنش رو اینجور تعریف کرد: روز دوم اسفندماه از آموزشگاه بیرون آمدم تا به خونه برگردم . در میدون نور سوار خودرویی شدم که سه سرنشین داشت . هر سه پسر جوونی بودن که یکی از اونا در صندلی جلو و دیگری در صندلی عقب نشسته بود. جوون سوم هم رانندگی می کرد. در میونه راه پسر جوونی که در صندلی عقب نشسته بود، چاقویی از جیبش درآورد و به پهلویم فشار داد. می خواستم فریاد بزنم ، اما دستهایش رو روی دهنم گذاشت و منو روی صندلی خوابوند.

اونا در تاریکی شب به سمت یافت آباد راه افتادن و منو در منطقه چهاردانگه به اتاقکی در حاشیه یه زمین کشاورزی بردن.

به اونا التماس کردم که با من کاری نداشته باشن، اما هر سه با زور وحشیگری به من تجاوز کردن و بعد منو در اتاقی انداختن و زندانی ام کردن.

فردای اون روز هم دو جوون افغانی که کارگر زمین کشاورزی بودن به سراغم اومدن و به من تجاوز کردن.

چند بار می خواستم خودم رو بکشم ، اما نشد. مدت چهار شبونه روز در اون خونه کوچیک زندانی بودم ، تا اینکه روز پنجم ، سه پسر جوون واسه انجام کاری از اونجا رفتن، ساعتی بعد به سراغ یکی از کارگران افغانی رفتم و با دادن مقداری پول و زنجیر طلایم از اون خواستم که یه اتومبیل برام بگیره. اون هم قبول کرد و با گرفتن پول و زنجیر طلا منو سوار اتومبیل کرد تا از اونجا بروم …

بعد از صحبت های فهیمه ، کارآگاهان به منطقه چهاردانگه رفتن و دو کارگر افغانی به نام اوصف و شکور و پسرجوانی به نام مصطفی )۱۹ساله ( رو که راننده اتومبیل بود، دستگیر کردن.

اوصف و شکور به تجاوز به دختر جوون اعتراف کردن و مصطفی در بازجویی اولیه گفت : من راننده بودم و از ماجرای آدم ربایی خبر نداشتم و یکی از دوستانم به من گفته بود که در منطقه میدون نور با دوست دخترش قرار داره. من هم با اونا رفتم ، اما وقتی دختر جوون سوار ماشین شد. دوستم با چاقو اون رو تهدید کرد و به زمین کشاورزی برد. اما همین جوون در بازجویی های بعدی اعتراف کرد که اون نقشه آدم ربایی رو می دونسته و به دختر جوون هم تجاوز کرده است .

کارآگاهان با اطلاعات به دست اومده ، یکی از همدستان اون به نام داود رو که در دزدیدن فهیمه شرکت داشت دستگیر کردن. اما هنوز سومین جوون فراری است .

پرونده این آدم ربایی به شعبه ۷۷ دادگاه کیفری استان تهران فرستاده شد و دیروز در دادگاه مصطفی و همدستش داود به دزدیدن دختر و تجاوز به اون اعتراف کردن.

حالا تلاشی دوباره واسه دستگیری سومین جوون متجاوز شروع شده است تا قاضی دادگاه حکم خود رو درباره متهمان صادر کنه.

 

بنا به گزارش خبرنگار ما؛ پرونده این جنایت مشکی که با در نظر گرفتن اقرار روشن ربایندگان دختر جوون به تجاوز جنسی به نظر می رسه اونا با مجازات اعدام بر بخورن به شعبه ۷۷ دادگاه کیفرى استان تهران برگشت شده وقراره ۵ قاضى به اتهامات ترسناک عاملان جنایت مشکی رسیدگى کنن.

 

منبع:akharinnews.com

جمع آوری: آلامتو

 

برچسب ها :

ناموجود