دسته بندی: آموزشی
تجربه خوش تیپ بودن به سبک مردان هالیوودی!

زیبایی ظاهر واسه مردان ممکنه به اندازه زنان مهم  نباشه اما به هر حال هر مردی هم علاقه داره که با بهترین تیپ ممکن خود رو نمایان کنه هر چند که این حساسیت در ظاهر و قیافه در زنان بسیار بیشتر بوده …

مدل لباس مردان هالییودی

شاید به اون اندازه که زنان گرفتار به درد خرید کردن هستن مردان دچار این مشکل نباشن اما این بدون معنا نیس که  اونا هیچ ردپایی در این راه ندارن.

 مثال مناسب و دلیل صادق این ادعا این ۱۰ مرد مشهوری هستن که بخاطر درک زیرکانه شون از چگونگی پوشیدن لباس مشهور شدن . این ۱۰ آیکون مد دنیای مدرن رو بررسی کنین و وقتی که مشغول بررسی اونا هستین نکاتی رو هم یادداشت کنین . بعدا به خاطر این پیشنهاد از ما تشکر می کنین .

جرج کلونی George Clooney 

جدای از اینکه هیچ وقت ازدواج نکرد، مسائل دیگری باعث گردیدکه مورد تشویق همه قرار گیرد! این ستاره بزرگ صحنه نمایش و مدل سنتی و متناسب و خوش ترکیب، لباس پوشیدنش دختران هر نسلی رو به خود جذب می کنه . با پوشیدن یه پیراهن مردونه  در زیر یه کت و شلوار ساده با برشی مدرن ظاهر اون رو از اون خود کنین . در واقع اون یه مدل کلاسیکه.

دیوید بکهام  David Beckham

از وقتی که این ستاره فوتبال به آمریکا اومد بطور یکریز و همیشه خود رو در لیست خوش پوش ترین افراد قرار داده . در سال ۲۰۰۷ آگهی شرکت تولید کننده لباس Empario Armani رو از اون خود کرد و عکسش روی مجلات مختص مردان چون Details و مجلات مدی چون W قرار گرفت. اون بیشتر از اینکه یه فوتبالیست باشه، یه مدل برجسته س.

جانی دپ  Johnny Depp

به غیر از جانی دپ چند نفر دیگه رو می شناسین که واقعاً خوش قیافه به نظربیایند . این بازیگر بسیار مستعد به خاطر شخصیت مرموز و ژست خونسردش چهره شده چون استایل شخصی ایشون واسهhipster-meet grunge  هستش.

با پوشیدن چند دست لباس درجه یه به مانند اون تیپ بزنین و یادتون نره که واسه تکمیل این تیپ از یه عینک آفتابی گیرا و جذاب هم استفاده کنین .اون موقع انتخاب لباس فقط به خودش فکر میکنه.

 کانی وست  Kanye West

کانی به یه استایل و سبک مبدل شده . شاید واسه همینه که اون رو در ردیف جلویی شوهای مد طراحانی چون Burberry  بربری و  Christopher Kane کریستوفر کین می بینین و بیشتر وقتا روی استیج در حال نمایشه .

جاستین تیمبر لیک  Justin Timberlake

این بازیگر / خواننده از روزای ابتدایی کارش به عنوان یه بازیگر نوجوون و عضو گروه کم آوازه پسران با نام NSYNC  تا رسیدن به موقعیت حال حاضرش راهی طولانی رو پیموده س . هر چند اون در مورد مد اشتباهات فاحشی انجام داد. اون و Britney Spears بریتنی اسپیرز قبلاً واسه AMA لباسهای جین مثل هم می پوشیدند . حالا اون به برکت استایل خونسرد ، بی دردسر و همیشه آراسته خود به عنوان یکی از مد روزترین مردان شناخته می شه .

راین گاسلینگ  Ryan Gosling

 هر چند کاهی اوقات با پوشیدن لباسهایی به رنگ ذغالی ، مشکی یا آبی تیره تیپی به طور کامل ساده می زنه اما این ستاره  از اینکه در مورد مد ریسکهایی بکنه ، دیدن اون روی فرش قرمز با تیپ سر تاسر مخمل یاه بورگوندی امر غیر معمولی نیس .

براد پیت  Brad Pitt

شاید شغل و خونواده براد پیت خیلی بزرگ باشه اما استایل شخصی اش از پایهً ریلکس وسادهه . چه در تیپ روزانه و چه به هنگام نمایش روی فرش قرمز بیشتر از رنگهای تیره مثل مشکی ، ذغالی و یا بژ استفاده می کنه . با زدن تیپای غیر رسمی اما تمیز قیافه تون رو مثل اون کنین .

دوئان وید  Dwyane Wade

ایشون فقط یه ستاره صحنه نیس ، با اومدن به دنیای مد هم مهارتهایی کسب کرده . عضو ثابت و مشتری پر و پا قرص ردیف جلویی در راهروی طراحان نشون دهنده اون هستش که این ستاره لیگ NBA  می دونه چیجوری تیپ بزنه و اون تیپ رو از اون خود کنه . هر چند بیشتر وقتا اون تیپی شهری ، مدرن و آراسته داره اما خیلی عجیب نیس که بعضی وقتا ریسکهایی هم بکنه و همونجوریکه در عکس پیداست کفشی به رنگ صورتی جیغ یپوشد .

کامل فورد  Tom Ford

ایشون فقط در دنیای مد نیس بلکه خود سازنده مده . به عنوان نقش اول خلاق قبلی شرکت Yves Saint Laurent و طراح الان برندای خودش ، چیزایی رو که موجب بهتر شدن قیافه و تیپ می شه رو بهتر از هر کسی می شناسه . با پوشیدن یه دست لباس تیره صاف و شق و رق و یه جفت کفش شیک تیپی مثل اون بزنین .

بردلی کوپر  Bradley Cooper

سلیقه سنتی و زیبای این ستاره فیلم ” Hangover” ( خماری ) به خاطر قرار گرفتن در ردیف بزرگان موقر طرفدار مد به اون شهرتی خاص بخشیده . با پوشیدن یه کت و شلوار سفارشی و یه پیراهن نقش دارتیپی مثل اون بزنین تا رنگ و بو و حال و هوای عصرگاهی تون کمی تغییر یابد و روزا هم با مدل مویی نه خیلی رسمی و یه شلوار جین خوشگل و یه تی شرت ساده و کمی تفریحات مد روز اون رو همراهی کرده و از اون تقلید کنین .

ترجمه : اختصاصی سیمرغ

عکس و تنظیم : اختصاصی آلامتو

جانی دپ جرج کلونی دوئان وید دیوید بکهام سیمرغ

برچسب ها :

ناموجود