دسته بندی: آموزشی
تجملات باورنکردنی  شاهزادهای سعودی + عکس

یه شاهزاده سعودی واسه مشاهده فیلم ، کل یه سینما رو اجاره کرد.

به گزارش گروه وبگردی باشگاه خبرنگاران ، به نقل از یونایتدپرس، ولید بن طلال شاهزاده میلیاردر سعودی که واسه گذروندن تعطیلات به همراه اعضای خونواده و دوستانش به ایتالیا رفته یه سالن سینما رو به طور کامل در شهرداری کورتینا دامبیدزو در ایتالیا به مدت یه هفته اجاره کرد تا به دور از سر و صدا بتونه هر زمان که بخواد فیلم ببینین.

روزنامه ایتالیایی “ال گاتزیتینو ” نوشت: شاهزاده سعودی که از ثروتمندترین افراد جهان هستش یکی از سالنای سینما در کورتینا رو از شهرداری این شهر اجاره کرد تا بتونه فیلمای مورد نظر خود رو به همراه ۶۰ نفر از اعضای خونواده و دوستانش مشاهده کنه.

اندریا فرانچیسکی شهردار کورتینا در این باره گفت: با در نظر گرفتن شرایط اقتصادی و مالکیت سالنی دیگه که می تونیم اکران فیلم رو واسه مردم ادامه بدیم؛ پیشنهاد شاهزاده رو قبول کردیم.

این شهر کوچیک ایتالیا به جذب پرشمار گردشگران و داشتن گردشگاهایی واسه اسکی روی یخ مشهوره.

ولید بن طلال در هواپیمای شخصی اش

“ولید بن طلال” برادرزاده ملک عبدالله پادشاه فعلی عربستان سعودیه.

اون مالک شرکت سرمایه گذاری “المملکه” است و در سال ۲۰۱۲ با داشتن ۲۵ و نیم میلیارد دلار دارائی، ثروتمندترین فرد در کشورای عربی شناخته شد.

قبل از این رسانه ها نوشته بودن شرکت ایرباس گرون ترین هواپیمای شخصی جهان به نام “قصر پرنده” رو با قیمت نزدیک به ۵۰۰ میلیون دلار تحویل ولید بن طلال میده. این هواپیما بزرگترین و گرون ترین هواپیمای شخصی جهان هستش.

برج المملکه (به معنی مملکت) محل قرار گرفتن دفتر مرکزی این شرکت، بزرگترین برج شهر ریاض پایتخت عربستان سعودی و یکی از نمادهای این شهر هستش. این شرکت الان در حال برنامه ریزی واسه ساخت بلندترین برج جهان در عربستان سعودیه.

برج مملکه در ریاض :

تجملات تجملات شاهزاده های سعودی سعودی شاهزاده های سعودی

برچسب ها :

ناموجود