دسته بندی: آموزشی
تجهیزات لیزر پوست و مو و زیبایی چگونه کار میکند؟

امروزه لوازم بسیار پیشرفته لیزری در ایران همگام با جهان در بخش پوست و مو و زیبایی و لاغری مورد استفاده پزشکان و مرکز درمانی قرار میگیره که به شکل کوتاه با بعضی از این لوازم آشنا میشیم .

شرکت لوازم پزشکی ،واردکننده لوازم پوست و زیبایی و لاغری و ، دارای مجوز رسمی از اداره کل لوازم پزشکی وزارت بهداشت ایران ، ارائه دهنده و واردکننده این لوازم به شکل حرفه ای در ایرانه .

pishroteb

دستگاه IPL و ایلایت Elight رفع کننده موهای زائد :

دستگاه آی پی ال IPL و ایلایت Elight یه روش غیرتهاجمی و موثر واسه صورت و بدن و هم اینکه درمان آسیبای پوستی به وجود اومده از طریق آفتاب و پیری پوسته بدون اینکه آسیبی به سطح پوست برسونه . طول موج خاصی ازRF+IPL به طور انتخابی، عروق مویرگی متسع پوست و لکه های قهوه ای به وجود اومده از طریق آفتاب رو نابود می کنه. هم اینکه گرما ایجاد شده در پوست دلیل بازسازی کلاژن و پوست از عمق می شه.

دستگاه DIODE دایود لیزر مو :

دستگاه لیزر دایود ، با گسیل کردن نور هدایت شده خود به طرف هدف یا Cible مو که همون محل انبار شدن ملانین موجود در ریشه هر موه ، رنگدونه مورد نظر رو بمباران و در آخرً متلاشی می کنه . اثر نور لیزر روی ملانین یا رنگدونه مو براساس کارکرد گرم کردن اون تا حد نابود کردن مو بوده که این کارکرد به نام فوتوترمولیز میگن . این دستگاه واسه حذف موهای زاید صورت و بدن بسیار مناسبه .

دستگاه NDYAG ان دی یاگ  لیزر مو :

یکی از بیشترین و موثرترین کاربردای لیزر در درمان موهای زائد صورت و بدنه . درمان موهای زائد با لیزر به دلیل موثرتر بودن و سرعت عمل بیشتر، درد و مشکلات کمتر بر الکترولیز ارجحه . لیزرهای Nd-YAG , Diode , Alexandrite , Ruby در این مورد بکار می رن .

دستگاه QSWITCH کیوسوییچ لیزر حذف تاتو :

دستگاه لیزر کیوسوییچ Qswitch واسه نابود کردن تاتو و رنگدانهای صورت و بدن طراحی و ساخته شده . معمولا واسه پاک کردن تاتو از لیزر کیوسوئیچ استفاده می شه که چگونگی کارکرد این لیزر به این صورته که ذرات رنگ داخل پوست رو منفجر می کنه و اونا رو به ذرات ریز تبدیل می کنه. این ذرات از راه سلولای لاشه خوار ورداشته شده و کم کم دفع می شن، پس عمل اصلی پاک شدن رنگ تاتو رو سلولای ایمنی خود تاتو انجام میدن و درواقع رنگای ریز شده رو ریزه خواری کرده و از بین می برن .

دستگاه FRACTIONAL CO2 فراکشنال لیزر پوست :

دستگاه لیزر فراکشنال یا فرکشنال Fractional که بنام لیزر دی اکسید کربن CO2 معروفه وسیله ایه که علاوه بر بهبودی قابل توجه اسکارها و جوشگاههای پوستی سراسر بدن در درمان پیری پوست خصوصا شلی پوست و چروکای دور چشم و دور دهن هم به طور کامل موثره .

دستگاه RF FRACTIONAL آراف فرکشنال سوزنی :

در سیستم فرکشنال RF سوزنی، سوزنهایی با ضخامت میکرونی وارد ناحیه درم شده، بعد انرژی RF به سطح سوزن اعمال می شه. دستگاه جوانسازی فراکشنال آراف RF وسیله ای ایده ال واسه باز سازی پوسته. با اعمال انرژی RF در عمق مورد نظر، یافته های بسیار خوبی از این نوع درمان بدست اومده. به دلیل تخریب گرمایی خیلی کم در ناحیه اپیدرم، زمان برگشت به حالت اولیه بعد از درمان بسیار کوتاه بوده و مشکلات جانبی مثل PIH دیده نمی شه. بدین دید در مقایسه با لیزرها، این روش واسه همه تیپای پوستی قابل استفاده س .

دستگاه LPG ال پی جی لاغری موضعی :

دستگاه اندرمولوژی ال پی جی LPG لاغری یکی از جدیدترین تکنیکای موجود جهت درمان سلولیت و کاهش اندازه و لاغری موضعی حساب می شه. این سیستم با افزایش جریان خون زیرپوستی، افزایش تخلیه لنفاوی و حرکت دادن چربی زیر پوست باعث روون شدن چربیا شده و سوخت و ساز رو در موضع زیاد می کنه. در صورت نیاز به مصرف چربیا ( با کنترل تغذیه و جنب و جوش مناسب ) ، بدن از این چربیای تحریک شده استفاده کرده و منتهی به لاغری موضعی می شه .

دستگاه CAVITATION+RF کویتیشن و آراف و وکیوم لاغری :

دستگاه اولتراسونیک کویتیشن Cavitation روشیه که در اون از تاثیر امواج فراصوتی در بافت چربی جهت کاهش اندازه استفاده می شه این امواج مشابه امواج سونوگرافیه بطوریکه این دو دستگاه از نظر شباهت در انجام کارو بی دردی و بی خطر بودن امواج تا حد زیادی مثل همدیگه هستن بطوریکه فرد درزمان انجام کار با این تکنولوژی هیچ احساس ناخوشایندی نداره .

دستگاه SHOCKWAVE شاک ویو آکوستیک تراپی لاغری و فیزیوتراپی :

جدید ترین تکنولوژی لوازم درمان سلولیت و چاقیه که مزیتای مختلفی داره . ترکیب دقت،سرعت، اطمینان بالا، کارایی بالا واسه درمان سلولیت، وپروسه درمانی دراز مدت باعث می شه shockwave هیچ آسیبی به رگهای خونی و اعصاب بعد ازشکسته شدن و تجزیه چربیهای زائد نداشته باشه، چون آخرسر این چربیهای زائد وغیر لازم تجزیه شده می تونه از راه سیستم لنفاوی از این رو به اونو شده و دفع گردند و فرم بدن به طور کامل ایده آل شه .

دستگاه DIODE LIPOLASER دایود لیپولیز و جراحی :

لیزر لیپولیز دایود جدیدترین تکنولوژی در کم شدن اندازه چربی زیر پوسته که به شکل سرپائی وطی یه جلسه باعث رفع چاقیهای موضعی می شه . تا کنون بهترین روش کاهش چربیهای موضعی لیپوساکشن بوده که عوارضی مثل ناهمواری و شلی پوست ،تورم و کبودی رو به دنبال داشته . روش لیزر لیپولیز بدلیل تابش لیزر و تحریک کلاژن سازی و جمع شدگی کلاژن دلیل سفت شدن پوست می شه و هم اینکه تورم وکبودی بسیار کمتر یا ناچیز نسبت به روش لیپوساکشن داره .

دستگاه ALEXANDRITE الکساندرایت لیزر مو :

لیزر الکساندریت alexandrite دستگاهیه که خاص نابود کردن موهای زائد با بالاترین کارآیی و دست کم مشکلات تولید شده . این دستگاه میتونه موهای زائد بدن رو نابود کنه . ابن نوع لیزر رو هم واسه موهای نازک و روشن و هم واسه موهای کلفت و تیره میشه استفاده کرد . دستگاه لیزر الکساندریت alex یکی از پیشرفته ترین دستگاه های لیزر دنیا واسه نابود کردن موهای زائده . یکی از خصوصیات منحصر بفرد این دستگاه قابل تنظیم بودن طول موج Pulse Duration و اندازه انرژی واسه نابود کردن هر نوع مو و پوسته . لیزرهای الکساندریت با طول موج ۷۵۵ نانومتر هستن .

دستگاه UV THERAPY یو ایشون تراپی و فتوتراپی :

فتوتراپی درمان بیماریای پوست بوسیلۀ دستگاه هایی با اشعۀ الکترومنیتیک غیر یونیزه با یا بدون اضافه کردن داروای فتواکتیوه . کابین تموم بدن سریعترین و راحت ترین سیستم UV Therapy هستش . سیستمی خیلی کم حجم که فضای کوچیکی اشغال می کنه . با به کار گیری رفلکتورهای پشت لامپ اندازه تابش زیاد شده و سرعت تابش زیاد می شه .

دستگاه NDYAG LIPOLASER ان دی یاگ لیپولیزر بدن :

لیزر لیپولیز ان دی یاگ چیه ؟ این سیستم لیزر که در سازمان دارو وغذای آمریکا FDA به تایید رسیده ، روشیه که طی اون از یه فیبر نور لیزر به داخل بافتی جهت رفع چاقی استفاده می شه . در اثر تابش اشعه ، چربیا به صورت نیم مایع در میاد که میتونن خیلی راحت از راه بدن جذب شن یا از بدن خارج شن لیزر لیپولیز تحت بی حسی موضعی انجام می شه ویک جلسه اون به مدت یه الی سه ساعت زمان میبره .

شرکت لوازم پزشکی پیشرو طب پرشیا ،واردکننده لوازم پوست و زیبایی و لاغری و لیزر پزشکی ، دارای مجوز رسمی از اداره کل لوازم پزشکی وزارت بهداشت ایران واردکننده و عرضه کننده مستقیم اجناس طبی و لوازم پزشکی لیزر و زیبایی و لاغری در ایرانه .

منبع خبر سایت پیشرو طب پرشیا : www.pishro-teb.com

هدف از زندگی چیه و واسه چه هدفی باید زندگی کنین؟

چیجوری ترس از نا امید کردن بقیه رو از بین ببریم؟

برچسب ها :

ناموجود