دسته بندی: آموزشی
تحریم «گوگل» در روزهای دوشنبه و سه شنبه

فعالان فضای مجازی انقلاب اسلامی به دلیل انتشار فیلم موهن و توهین به ساحت پیامبر اکرم با منتشر کردن بیانیه ای از فعالان فضای مجازی خواست تا در روزای دوشنبه و سه شنبه از سرویسای اینترنتی گوگل استفاده نکنن.

 در بیانیه مجمع فعالان فضای مجازی«فرا» آمده: دوباره سلطه گران رسانه ای دنیا عاشق قدرت مجازی خود شده و به ساحت والای پیامبر عزیز اسلام به شکل بی سابقه ای تاخته ان ؛ غافل از اینکه اون خداوندی که گهواره حضرت موسی (ع) رو به سلامت از رود رسیدن گذراند و اونو با معجزات رو برفرعونیان پیروز کرد ،حضرت عیسی (ع) رو بدون پدر خلق، ونشانهای روشن به اوعطا فرمود و پیامبرگرامی اسلام رو در سراسر زندگی از شر دشمنان در پناه خود نگهداشت، حالا هم خود در هم شکننده مکر دشمنان حبیب خوده.

و به کار گیری امکانات رسانه ای دنیا خصوصا فضای مجازی واسه توهین به مقدسات و نشر فیلم و کاریکاتورهای موهن و تعافل سرویس دهندگان اینترنتی وابسته به صهیونیستا از جواب به خواستای تکراری مسلمانان و عموم آزادگان عالم مبنی بر حذف این جوری محتواها از سرورهای خود، کرد دیگری از همدستی نظام الان حاکم بر آمریکا امریکا با سازندگان این برنامه هاست.

حاکمان امریکا و بعضی کشورای غربی به جای شناسایی و برخورد با عوامل توهین به مقدسات دینی، با اعمال فشار و سانسور، سایتا و محتواهای اسلامی رو از سرورها حذف کرده و با پشتیبانی از گوگل، فیس بوک و دیگه شبکه های اجتماعی تحت نظارت صهیونیستا، زبانای حقیقت گوی مخالف خود رو بسته و برخلاف ادعاها و شعارهای ظاهر فریبی مثل آزادی بیان هرگونه اعتراض مردمی رو هم فیلتر میکنن.

دولت آمریکا چیجوری از پشتیبانی از آزادی بیان دم می زنه در حالیکه با هرگونه انتقاد از هولوکاست و همجنسگرایی شدیدا برخورد کرده و با منتشر کردن هر گونه مطلب علمی و مستند که گوشه ای از حقیقت رو روشن و چهره خبیث و سیاستای ضد انسانیشون رو نمایان کنه، برخورد می کنه؟ هرگونه توهین به انبیای الهی از نظر اسلام، مسیحیت، یهود و بقیه دین های الهی که جمعا اکثریت جامعه بشری رو تشکیل میدن مردوده، و البته در اعلامیه های جهانی مانند اعلامیه حقوق بشر ملل متحد مصوب ۱۹۴۸ ، ماده ۱۹ کنوانسیون بین المللی مدنی و سیاسی، کنوانسیون حقوق بشر مصوب ۱۹۶۹ ، اعلامیه کمیسیون حقوق بشر سازمان ملل متحد ۱۹۹۶ ، بیانیه اجلاسیه بزرگان سازمان ملل متحد در ۱۲ دسامبر ۲۰۰۳ و بیانیه مصوبه اجلاسیه دوربان سال ۲۰۰۳ هم بندهایی به محکومیت توهین به ادیان و چهره های آسمونی اختصاص پیدا کرده.

واقعا این حرکت شیطانی، توهین به همه پیروان ادیان آسمانیه که در کتب خود به بعثت حضرت احمد که سلام پشت سر هم خدا بر اون و خاندانش باد مژده داده بودن. پیامبر بزرگ الشان اسلام همون کسیه که در انجام دادنِ فرمون خدا خود رو به رنج افکند، جسمش رو در راه اوهدف تیرهای بلا گردونین.

پیامبر بزرگ الشان اسلام (ص) واسه رستگاری کل آدمی مبعوث شدن و در طول تاریخ اخلاق و منش و شخصیت بزرگوار ایشون عموم آدما رو دلباخته کرده چون که منطبق با ذات الهی انسانه که خدا عزوجل فرمود: “فَأَقِمْ وَجْهَکَ لِلدِّینِ حَنِیفًا فِطْرَهَٔ اللَّهِ الَّتِی فَطَرَ النَّاسَ عَلَیْهَا”. پس احساس خطر بعضیا قلیل و البته صاحب قدرت و ثروت حروم در دنیا که پیرو شیطانند و امروزه نمونه اون همون لابی صهیونیستیه، برنامه توهین بهش رو رقم زده که اقدامی از سر غضب توأم با عجز و مثل خاک پاشیدن به چهره پرفروغ خورشید تلقی میشه.

مجمع فعالان فضای مجازی انقلاب اسلامی«فرا» ضمن محکوم کردن این اقدامات ۲ وظیفه واسه کلیه دست اندرکاران این بخش متصوره:

۱ از اونجا که هر گونه سرویس دهی به محتوا و مضامین هم جهت با این اهانتا مثل تایید و پشتیبانی از اون هستش، بنابر این هوشیاری و دقت همه فعالان این بخش و هم اینکه تذکر و اعتراض به صاحبان سرورها و سرویس دهندگان اینجور مضامینی ضرورتی انکارناپذیره پس از عموم کاربران فعال در فضای مجازی دعوت میشه تا ضمن موندگاری اعلام انزجار از سرویس دهنده های اینترنتی حامی محتواهای موهن به پیامبران بزرگ الشان الهی، در اعتراض به نبود اقدام شایسته از طرف شرکت گوگل مبنی بر توجه به خواست مردم دنیا و اصرار بر نبود حذف محتوای موهن به پیامبر اسلام از روی سرورهای خود مخصوصا در جستجوگر گوگل و یوتیوب، همراه با هم به مدت ۲ روز طی روزای دوشنبه و سه شنبه سوم و چهارم مهر ماه جاری برابر با ۲۴ و ۲۵ سپتامبر میلادی به کار گیری سرویسای اینترنتی گوگل رو متوقف میکنیم و گوگل رو از اولویت استفاده خود در فضای مجازی کنار میذاریم.

۲ از تموم فعالان فضای مجازی در سرتاسر دنیا دعوت می شه با تولید و منتشر کردن محتوای متناسب با بسترهای جور واجور فضای مجازی ضمن مقابله با سازندگان فیلم موهن به شناساندن و معرفی چهره حقیقی و نورانی پیامبر اکرم (ص) و خلق بزرگ ایشون بپردازند. در اینخصوص پیشنهاد می شه با ترجمه بخشایی از خطبه ۱۶۰ و ۱۰۸ کتاب نهج البلاغه امیر مومنان علی(ع) و هم اینکه دعای دوم صحیفه سجادیه و دیگه متون اصیل موجود در وصف پیامبر به زبانای جورواجور و منتشر کردن گسترده اون در فضای مجازی در شناساندن چهره تابناک و صفات پیامبر بزرگ به جهانیان تلاش کنیم.

برچسب ها :

ناموجود