دسته بندی: آموزشی
تحقیر مسافران ایرانی در فرودگاه دوبی

مسئولان فرودگاه دوبی، تو یه حرکت تکراری به مسافران ایرونی پرواز صبح امروز توهین کرده و با تفتیش وسائل مسافران صحنه ای توهین آمیز رو به نمایش گذاشتن.

تحقیر مسافران ایرونی در فرودگاه دوبی

مسافران ایرونی پرواز شماره ۳۵۸ ایران ایر، که قرار بود ساعت ۹٫۱۰ از دوبی به مقصد تهران پرواز کنه، با گستاخی ماموران فرودگاه دوبی این شهر واسه کشور حاشیه خلیج فارس، مورد بی احترامی قرار گرفته و تحقیر شدن.

ماموران فرودگاه دوبی با معطل کردن مسافران و تفتیش دستی وسائل و بار اونا به بهونه تحریم! ایران بدون هیچ گونه توضیح منطقی وسائل مسافران رو ورداشته، ضبط و ضبط کردن.

نکته باحال اینجاس که در میان اموال ضبط شده، از ماست و خمیر دندون گرفته تا اجناس گرانقیمت و با ارزش دیده می شده.

مسافران ایرونی که مانند همیشه هیچ امیدی به پیگیری این موضوع بوسیله مسئولان سفارت ایران امیدی نداشتن به ماموران پلیس فرودگاه مراجعه کرده و به این اقدام توهین آمیز و دزدی به روش جدید ماموران فرودگاه اعتراض کردن که پلیس امارات نه فقط حق رو به ماموران داده بلکه طوری ناشایست با ایرانیان برخورد کرده.

جالبه بدونین، این جور برخوردها اولین بار نیس که از طرف اماراتیا شکل میگیره و مسئولان فرودگاه امارات بارها ایرانیان رو تحقیر کرده و برخورد بسیار ناشایستی از جمله تفتیش بدنی، سین جیم بیخود، معطلی مسافران و … با مسافران ایرونی رو داشتن و این در حالیه که تا کنون تماشاگر هیچ گونه جنب و جوش اقدام قابل توجه از طرف مسئولان وزارت خارجه و سفارت ایران در مقابل گستاخی اماراتی نبوده ایم و مشخص نیس کی مسئول و پاسخگوی توهین و تحقیر شخصیت ایرانیان در این کشور حاشیه خلیج فارسه.

تور ترکیه ارزون

جمع آوری: آلامتو

اقامت تحصیل در بیرون مرز کشور سامویی سفر به دبی سفر به دوبی

برچسب ها :

ناموجود