دسته بندی: آموزشی
تحویل خودرو پس از ۲۸ سال

به نقل از واحد مرکزی خبر، مدیرعامل ایران خودرو با بیان ناراحتی از تاخیر در تحویل خودرو به این شهروند گچسارانی گفت : پس از بررسی اسناد و مدارک ، از ایشون واسه تحویل خودرو دعوت کردیم و خودرو مورد نظر امروز تحویل داده شد.

هاشم یکه زارع توجه به خواست مشتریان رو وظیفه تولید کنندگان دونست و اضافه کرد : درصورتی که خواستی درست و مستند باشه وظیفه خود میدونیم که حقوق مشتریان رو پرداخت کنیم.

به گفته ایشون، آقای فلاحت زاده سال ۱۳۶۴ مبلغ ۶۰ هزارتومان واسه خرید یه دستگاه وانت پیکان به حساب ایران خودرو واریز کرده بود که قیمت این خودرو امروز حدود ۱۲ میلیون تومنه.

مدیرعامل ایران خودرو گفت: این شرکت فقط با دریافت هزینه آبشنای جدید مانند ترمز ای بی اس و بعضی لوازم اضافی و با احتساب ۶۰ هزارتومانی که  سال ۶۴ واریز شده بود همه با هم ۲ میلیون و ۵۶۰ هزار تومن از ایشون دریافت کرده.

فلاحت زاده بچه صاحب این خودرو که واسه تحویل ان به ایران خودرو اومد درباره دلیل این همه تاخیر در تحویل خودرو گفت : سال ۶۴ بابام واسه خرید یه دستگاه وانت پیکان نام نویسی کرد اما یه مدت بعد و هنگام تحویل خودرو داماد ما شهید شد و نتونستیم در وقتی که واسه دریافت خودرو اعلام شده بود مراجعه کنیم و یه مدت بعد که مراجعه کردیم گفتن  تحویل خودرو براساس حروف الفباه و به خاطر همین ماشین رو به ما ندادند و پیگیری ها هم بی نتیجه موند.

ایشون درباره احساسش از اینکه بعد از ۲۸ سال پیگیریهایشان به نتیجه رسیده و موفق به دریافت این خودرو شدن گفت : اینکه بعد از ۲۸ سال خودرو رو تحویل گرفتیم خوشحالیم ولی مشکل ما رو باید ۲۸ سال قبل حل می کردن که بدیش اینه این جوری نشد.

باشگاه خبرنگاران

برچسب ها :

ناموجود