دسته بندی: آموزشی
تخفیف ویژه مودم‌های وایمکس ایرانسل

ایرانسل از تخفیف ۴۰ درصدی واسه مودم داخلی با توانایی Wi-Fi و ۳۳ درصدی واسه مودم USB وایمکس خود به مناسبت فرارسیدن عید سعید فطر خبر داد.

wimaxبه گزارش هم شارژ به نقل از ایسنا، تخفیف ۴۰ درصدی مودم های داخلی با توانایی Wi-Fi و تخفیف ۳۳ درصدی مودم های USBوایمکس ایرانسل، مشمول متقاضیانی در استان های اصفهان، فارس، خراسان رضوی، تهران، البرز و خوزستان می شه که در فاصله وقتی ۱۹ تا ۲۲ مرداد ۱۳۹۲ نسبت به ثبت نام سرویس وایمکس با این نوع از مودم ها اقدام و از زمان ثبت نام، مراحل مربوطه و عملیات پرداخت خود رو بیشترین حد ظرف مدت ۵ روز بکنن.

در این بازه وقتی، مودم داخلی وایمکس ایرانسل با توانایی Wi-Fi با ۴۰ درصد تخفیف به قیمت ۱۲۰ هزار تومن و مودم USB به همراه سامانه تقویت کننده با ۳۳ درصد تخفیف به قیمت ۸۰ هزار تومن عرضه می شه. در طول دوره این پیشنهاد تخفیفی، هر فرد تنها می تونه یه حساب وایمکس ثبت نام کنه و در صورت ثبت نام واسه بیشتر از یه حساب، ثبت اسمای اضافی ملغی می گردند.

به گفته، ثبت نام وایمکس ایرانسل از راه وب سایت رسمی این شرکت به نشانی www.irancell.ir، فروشندگان مجاز منتخب و مراکز خدمات ایرانسل شدنیه.

پرداخت هزینه اشتراک وایمکس ایرانسل از راه پرداخت اینترنتی از طریق سیستم کنترل حساب اینترنتی (e-Care)، خرید کارت شارژ و بارگذاری اینترنتی، خرید کارت شارژ و بارگذاری از راه سیم کارت ایرانسل، خرید کارت شارژ ایرانسل و بارگذاری از راه سرویس ارسال شارژ با شماره گیری کد دستوری، پرداخت تلفنی با به کار گیری کارتای بانکی عضو شتاب و یا مراجعه به شعب بانک های عامل امکان پذیره.

یه ماه اینترنت رایگان واسه کاربران جدید و ترافیک رایگان از ساعت ۲ الی ۷ از دیگر امتیازهای تشویقی ارائه شده به خواهندگان خدمات اینترنت سریع بیسیم از راه وایمکس ایرانسله. یه ماه اینترنت رایگان وایمکس ایرانسل، به کاربران جدید در استان های اصفهان، فارس، خراسان رضوی، تهران، البرز و خوزستان در ازای فعال سازی سرویس ماهانه اعتباری اهدا می شه.

هم اینکه کاربران جدید در استان های اصفهان، فارس و خراسان رضوی می تونن با پرداخت تنها ۲۲ هزار تومن در ماه، از سرعت ۱۲۸ کیلو بایت بر ثانیه و حجم ۵ گیگا بایت، با ضریب اشتراک یه به یه بهره مند شن.

ایسنا

برچسب ها :

ناموجود