دسته بندی: آموزشی
تخفیف ویژه مودم‌های وایمکس

ایرانسل از تخفیف ۴۰ درصدی واسه مودم داخلی با توانایی Wi-Fi و ۳۳ درصدی واسه مودم USB وایمکس خود به مناسبت فرارسیدن سالروز ولادت باسعات حضرت معصومه(س) و روز دختران خبر داد.

irancell-hamrah-modemبه گزارش هم شارژ به نقل از ایسنا، روابط عمومی ایرانسل اعلام کرد: تخفیف ۴۰ درصدی مودمای داخلی با توانایی Wi-Fi و تخفیف ۳۳ درصدی مودمای USB وایمکس ایرانسل، مشمول متقاضیانی در استانای آذربایجان شرقی، اصفهان، فارس، خراسان رضوی، تهران، البرز و خوزستان می شه که در فاصله وقتی ۱۶ تا ۱۸ شهریور ۱۳۹۲ نسبت به ثبت نام سرویس وایمکس با این نوع از مودما اقدام و از زمان ثبت نام، مراحل مربوطه و عملیات پرداخت خود رو بیشترین حد ظرف مدت ۵ روز بکنن.

در این بازه وقتی، مودم داخلی وایمکس ایرانسل با توانایی Wi-Fi با ۴۰ درصد تخفیف به قیمت ۱۲۰ هزار تومن و مودم USB به همراه سامانه تقویت کننده با ۳۳ درصد تخفیف به قیمت ۸۰ هزار تومن عرضه می شه. در طول دوره این پیشنهاد تخفیفی، هر فرد فقط می تونه یه حساب وایمکس ثبت نام کنه و در صورت ثبت نام واسه بیشتر از یه حساب، ثبت اسمای اضافی ملغی می گردن.

ثبت نام وایمکس ایرانسل از راه سایت رسمی این شرکت به نشانی www.irancell.ir، فروشندگان مجاز منتخب و مراکز خدمات ایرانسل شدنیه.

پرداخت هزینه اشتراک وایمکس ایرانسل از راه پرداخت اینترنتی از راه سیستم کنترل حساب اینترنتی (e-Care)، خرید کارت شارژ و بارگذاری اینترنتی، خرید کارت شارژ ایرانسل و بارگذاری از راه سیم کارت ایرانسل، خرید کارت شارژ و بارگذاری از راه سرویس ارسال شارژ با شماره گیری کد دستوری، پرداخت تلفنی با به کار گیری کارتای بانکی عضو شتاب و یا مراجعه به شعب بانکای عامل شدنیه.

استفاده کاربران جدید از ترافیک رایگان، از ساعت ۱ الی ۷ از دیگر امتیازهای تشویقی ارائه شده به کاربران اعتباری خدمات اینترنت سریع بیسیم از راه وایمکس ایرانسله.

هم اینکه کاربران جدید در استانای آذربایجان شرقی،فارس، اصفهان و خراسان رضوی می تونن با پرداخت تنها ۲۲ هزار تومن از سرعت ۱۲۸ کیلو بایت بر ثانیه و حجم ۵ گیگا بایت، با ضریب اشتراک یه به یه بهره مند شن.

براساس این گزارش، خواهندگان واسه به دست آوردن جزییات بیشتر می تونن در هر ساعت از شبونه روز از راه شماره ۷۰۷ واسه تماس از خطوط ایرانسل و یا ۰۹۳۷۷۰۷۰۰۰۰ واسه تماس از بقیه خطوط، با کارشناسان مرکز تماس شبانه روزی وایمکس ایرانسل تماس بگیرن.

برچسب ها :

ناموجود