دسته بندی: آموزشی
تخفیف ویژه مودم‌ وایمکس برای روز پدر

wimax

اپراتور دوم از تخفیف ۴۰ درصدی واسه مودم داخلی با توانایی Wi-Fi و ۳۳ درصدی واسه مودم USB وایمکس به مناسبت فرارسیدن سالروز میلاد مبارک حضرت امام علی (ع) و روز پدر خبر داد.

به گزارش آلامتو به نقل از ایسنا، تخفیف ۴۰ درصدی مودم های داخلی با توانایی Wi-Fi و تخفیف ۳۳ درصدی مودم های USB وایمکس ایرانسل، مشمول متقاضیانی در استان های آذربایجان شرقی، اصفهان، فارس، خراسان رضوی، تهران، البرز و خوزستان می شه که در فاصله وقتی ۳۰ اردیبهشت تا دوم خرداد ۱۳۹۲ نسبت به ثبت نام سرویس وایمکس با این نوع از مودم ها اقدام و از زمان ثبت نام، مراحل مربوطه و عملیات پرداخت خود رو بیشترین حد ظرف مدت پنج روز بکنن.

در این بازه وقتی، مودم داخلی وایمکس ایرانسل با توانایی Wi-Fi با ۴۰ درصد تخفیف به قیمت ۱۲۰ هزار تومن و مودم USB به همراه سامانه تقویت کننده با ۳۳ درصد تخفیف به قیمت ۸۰ هزار تومن عرضه می شه. در طول دوره این پیشنهاد تخفیفی، هر فرد تنها می تونه یه حساب وایمکس ثبت نام کنه و در صورت ثبت نام واسه بیشتر از یه حساب، ثبت نام های اضافی ملغی می شه.

ثبت نام وایمکس ایرانسل از راه وب سایت رسمی این شرکت به نشانی www.irancell.ir، فروشندگان مجاز منتخب و مراکز خدمات ایرانسل شدنیه.

پرداخت هزینه اشتراک وایمکس ایرانسل از راه پرداخت اینترنتی از طریق سیستم کنترل حساب اینترنتی (e-Care)، خرید کارت شارژ و بارگذاری اینترنتی، خرید کارت شارژ و بارگذاری از راه سیم کارت ایرانسل، خرید کارت شارژ و بارگذاری از راه سرویس ارسال شارژ با شماره گیری کد دستوری، پرداخت تلفنی با به کار گیری کارتهای بانکی عضو شتاب و یا مراجعه به شعب بانک های عامل امکان پذیره.

یه ماه اینترنت رایگان واسه کاربران جدید و ترافیک رایگان از ساعت ۲ الی ۷ از دیگر امتیازهای تشویقی ارائه شده به خواهندگان خدمات اینترنت سریع بی سیم از راه وایمکس ایرانسله.

یه ماه اینترنت رایگان وایمکس ایرانسل، به کاربران جدید در استانهای خراسان رضوی، آذربایجان شرقی، اصفهان، فارس، البرز و شهرهای آبادان، اندیمشک، دزفول، لواسان، ورامین، قرچک، شهریار و اسلامشهر در ازای فعال سازی سرویس ماهانه اعتباری اهدا می شه.

براساس این گزارش، خواهندگان واسه به دست آوردن جزییات بیشتر می تونن در هر ساعت از شبونه روز از راه شماره ۷۰۷ واسه تماس از خطوط ایرانسل و یا ۰۹۳۷۷۰۷۰۰۰۰ واسه تماس از بقیه خطوط، با کارشناسان مرکز تماس شبونه روزی وایمکس ایرانسل تماس بگیرن.

ایسنا تخفیف وایمکس ایرانسل

برچسب ها :

ناموجود