دسته بندی: آموزشی
تخفیف ۵۰ درصدی مودم‌ USB وایمکس به دانشگاهیان

دانشجویان، استادان و کارکنان دانشگاه های استان های آذربایجان شرقی، اصفهان، البرز، خراسان رضوی و فارس که تا ۲۵ دیماه به جمع مشترکان وایمکس ایرانسل ملحق شن، مشمول ۵۰ درصد تخفیف خاص مودم های USB وایمکس ایرانسل می شن.

به گزارش ایسنا، مدیر روابط عمومی ایرانسل با اعلام این خبر اعلام کرد: دانشگاهیان علاقه مند به به کار گیری سرویس وایمکس ایرانسل می تونن با تکمیل ثبت نام خود تا ۲۵ دیماه، از ۵۰% تخفیف خاص مودم های USB ایرانسل بهره مند شده و این مودم رو با قیمت تخفیفی جفت و جور کنن.

آرش کریم بیگی اضافه کرد: هم اینکه علاقه مندان می تونن واسه ثبت نام به سایت رسمی ایرانسل به نشانی www.irancell.ir مراجعه و یا با مرکز تماس شبونه روزی وایمکس ایرانسل به شماره ۷۰۷ واسه تماس از خطوط ایرانسل و یا ۰۹۳۷۷۰۷۰۰۰۰ واسه تماس از بقیه خطوط تماس بگیرن.

به گفته اون علاوه بر این، دانشجویان، استادان و کارکنان دانشگاه ها تقاضا کننده به کار گیری این سرویس هستن، می تونن با مراجعه به یکی از فروشندگان مجاز منتخب ایرانسل و یا مراکز خدمات ایرانسل و ارائه کارت دانشجویی یا کارمندی معتبر ثبت نام خود رو تکمیل کنن.

: خواهندگان باید عملیات پرداخت هزینه سرویس خود رو بیشترین حد سه روز پس از ثبت نام شون تکمیل کنن تا از تخفیف در نظر گرفته شده بهره مند شن.

در طول دوره این پیشنهاد تخفیفی، هر فرد تنها می تونه یه حساب وایمکس ثبت نام کنه و ثبت نام های اضافی ملغی می شه.

 

تخفیف تخفیف مودم تخفیف مودم USB عصر ایران

برچسب ها :

ناموجود