دسته بندی: آموزشی
تردمیل های عجیب + عکس

افزایش طرفداران تردمیل و هم اینکه پرکاربرد بودن اون باعث شده تا خیلی از مردم ازش استفاده کنن و هم اینکه شرکتای تولید کننده این دستگاه ها به فکر نوآوریایی بیافتادند . در این مطلب نگاهی داریم به تعدادی از عجیب ترین تردمیلایی که تا حالا تولید شده:

تردمیل شنا

یکی از تردمیلای عجیبی که تا حالا طراحی شده به شما این امکان رو میده تا به صورت ثابت در استخر شنا کنین و می تونه سرعت شنای شما رو تا ۱۲ کیلومتر بر ساعت زیاد کنه. این دستگاه دقیقا حسی رو به شما میده که انگار در اقیانوس گیر افتادین در حال شنا بر خلاف جریان آب هستین. البته خریدن این دستگاه یه حماقت بزرگه چون که اگه به ساحل برید و یا خود در استخر شنا کنین کمتر پول خرج می کنین. قیمت این دستگاه بیشتر از ۴ هزار دلاره.

تردمیل زیر آب

دویدن زیر آب یکی از ورزش هاییه که خیلی از پزشکان به اون تاکید دارن. این ایده باعث شده تا تولید کنندگان تردمیل به فکر ایده جالبی بیفتن. اونا تردمیلا رو درون آکواریوم قرار دادن و اون رو تبدیل به یه تردمیل زیر آبی کردن. این تردمیل در حالی که بسیار عجیبه فواید زیادی هم داره و باعث تقویت عضله های جور واجور بدن می شه.

میزکار تردمیلی

یکی از دلایلی که خیلی از زیر ورزش فرار می کنن کار کردن و نبود وقته. شرکتای تولید کننده وسایل ورزشی با ترکیب میزکار و  تردمیل “میز کار ورزشی” رو تولید کردن. این میزها به شما این امکان رو میدن تا موقع کار هم ورزش رو ترک نکنین و در حال کار با کامپیوتر هم در حال دویدن باشین. البته این تردمیلا دارای تنظیمات خاصی هستن از سرعت ۴ کیلومتر بر ساعت بالاتر نمی رن.

ماشین تردمیلی

یکی از ناب ترین و بهترین ایده های تردمیل رو یه طراح دانمارکی ارائه داده.  این تردمیل تقریبا به مانند یه دوچرخه می مانند، فرقش اینه که باید روی اون قدم بزنین تا حرکت کنه. این ایده در حالی که بسیار عجیبه می تونه وسیله ای جالبی واسه حمل و نقل باشه البته سر وصدای بسیار زیادی داره.

تردمیل در بالن

یکی از کارای  عجیبی که با به کار گیری تردمیل تا حالا انجام شده تردمیل در بالون بوده. “راب جینیوان” واسه اینکه پولی رو واسه کمک به بیماران قلبی جمع اوری کنه یه تردمیل در بالون قرار داد و به مدت دو ساعت و ۱۸ دقیقه در هوا روی تردمیل دوید. این کار واسه اون خیلی سخت بود چون که حرکت بالون غیر قابل پیش بینی بود و نمی تونست خیلی راحت روی اون بدود.

مشرق نیوز مطالب باحال روز

برچسب ها :

ناموجود