دسته بندی: آموزشی
ترسناک‌ترین خانه‌های جهان+عکس

«سف لاولس» عکاس ماجراجوی آمریکاییه که عکس های عجیب و غریبش با دیگه عکاسان فرق داره. اون در گزارشی از ترسناک ترین خونه های جهان عکس گرفته.

«سف لاولِس»، استاد عکاسی از خونه ها، تفرجگاها و کارخانه های متروکه ای است که قاب هاش پر از از تجسمای ترسناکه. مکانایی که کامل ویرون شده یا خالی و فراموش شدن. اون معمولا در حالی که دوربین در دست داره و با ابتکاری که واسه راه پیدا کردن ساختارهای غریب تو ذهن داره، با یه وسیله نقلیه هیبریدی به اقصی نقاط آمریکا سفر کرده و قصه­ ماجراجویی هاش رو جمع آوری می کنه. لاولس زیباترین مجموعه های جمع آوری شده اش رو در کتابی با عنوان ۱۳ قصه وحشت امریکایی منتشر کرده.

این کتاب قطور واسه اونایی مناسبه که غرق در مضامین خوفناک هستن. لاولس در کتاب اش، پرده از خونه های خالی از زندگی واقعی بر می داره و با کمی چاشنی ترسوندن در تاریخا و قصهای شخصی، اونا رو منحصر به فرد می­ کنه. پیش نمایشی از آثار منتشر شده اون در ادامه آمده.

کنتاکی؛ خودکشی پدر و مادر

پس از اینکه پدر و مادر در این خونه با هم خودکشی کردن، بیشتر از یه دهه س که چهار بچه اونا در این خونه خود رشد یافته و زندگی خود رو ادامه میدن.

اوهایو؛ قتل تصادفی

خونه نوا مکانی بود که در سال ۱۹۵۸ «بنجامین آلبرایت» پسر خود رو تصادفا به ضرب گلوله کشته و بعد همسر و خودشو بعد از شوکه شدن به وجود اومده بوسیله احساس گناه میکشه.

پنسیلوانیا؛ خونه عروسک های ترسناک

عمارت “خونه عروسکی” یه عمارت متروکه و ترسناک بود که تنها عروسکا و ارها و وسیله دیگه فلزی در اون یافت می شد.

کنتیکت؛ داستان وحشت آمریکایی

عمارت بِیلی، یه خونه خالی از سکنه س که الهام بخش سریال تلویزیونی محبوب «داستان وحشت امریکایی» بوده.

اوهایو؛ شکنجه گاه قاتل سریالی

خونه کلیولند جایی بود که قاتل سریالی «مایکل مدیسون» قربانیان اش رو شکنجه داد و کشت.

پنسیلوانیا؛ امارت

این امارات، مربوط به خونواده الیوره. این خونواده در سال ۱۹۸۹ به صورت مرموزی گم می شن و تلاش بازرسا بی نتیجه مونده و خونواده هیچوقت پیدا نشدن. اهالی می گن که بعضی وقتا می تونن اونا رو از درون پنجره های عمارت ببینن!

اوهایو؛ مخفیگاه قصاب شهر

این خونه کودکی یکی از بدذات ترین قاتلین زنجیره ای در تاریخ امریکاست: «رابرت بردلا» که به عنوان قصاب شهر کانزاس ازش صحبت به میون میاد.

نیویورک؛ خونه متروکه کلانتر کاتر

خونه کاتر در شهر بوفالو قرار داره و واسه کلانتر «دونالد کاتر» بود در وقتی که اون خود رو با شلیک یه گلوله از پای درآورد. در سال ۱۹۸۶ و از وقتی که اهالی محل مدعی شدن که معمولا صداهایی از داخل خونه میاد، خونه خالی و متروکه موند.

اوهایو؛ خونه ترس آور

این خونه متروکه در شرق کلیولند جاییه که قاتل زنجیره ای، «آنتونی سُوِل»، جسد قربونی هاش رو مخفی می کرد. حالا خونه از طریق اهالی محل خراب شده اما کسائی که از خیابون رد می شن، از اینکه از پیاده رو جلو محل خونه رد شن، دوری می ورزند چون مدعی هستن که صداهایی از درون خونه به گوش می رسه.

ترسناک ترین انگل های دنیا +عکس

ترسناک ترین تاب دنیا + عکس

ترسناک خبرگزاری مهر نشر دوباره

برچسب ها :

ناموجود