دسته بندی: آموزشی
ترسناک‌ترین خانه دنیا +عکس

McKamey-Manor3

اگه همه کابوسا، ترسای بچگی، ترس از مکانای جور واجور که تا حالا تجربه کردین رو کنار هم بذارین بازم ذره ای از ترسی که در ترسناک ترین خونه دنیا تجربه می کنین نمی شه.

“خونه اربابی مک کامی” در کالیفرنیا محلیه که بسیاری با اعتماد به نفس وارد می شن و از سمت دیگه با داد و فریاد و در حالی که گریه می کنن و مادرشون رو صدا میزنن خارج می شن. این خونه همه رو در هر شرایطی به بدترین شکل ممکن می ترسونه.

McKamey-Manor2

داستان این خونه این جوری تعریف می شه که در گذشته این مکان یه تیمارستان روانی بوده و صاحبش تیمارستان بیماران رو تیکه تیکه می کرده و اندامای اونا رو به فروش می رسونده حالا هرکه وارد این مکان شه شاید دچار نفرین بیماران اون شه.

در کل فردی که می خواد ترس واقعی رو تجربه کنه ۴ تا ۷ ساعت در این خونه می شه و این وسط همه چیز پر از خون بوده و ممکنه هر اتفاقی اتفاق بیفته. ممکنه گروهی با لباسای خونی و چهره های وحشتناک ظاهر شده و اون رو دستگیر کنن. با دستگیر کردنش به سمت محلی می رن که اعضای بدنش رو در بیارن و این راه پر از حسای ترسناکه.

نکته باحال در مورد این خونه دوربین هاییه که در هر نقطه ای نصب شده. این دوربینا کل فیلم فرار و ترس رو ضبط می کنه و در انتهای راه شما یه فیلم ترسناک در اختیار دارین که نقش اول اون رو هم خودتون بازی کردین.

ترسناک ترین انگل های دنیا +عکس

ترسناک ترین تاب دنیا + عکس

باشگاه خبرنگاران ترسناک

برچسب ها :

ناموجود