دسته بندی: آموزشی
ترسناک‌ترین و عجیب‌ترین جاذبه‌های گردشگری جهان!

در این کره خاکی افراد زیادی هستن از هیجان و ترس خوششون میاد و داستان ها و فیلم ها ی ترسناک یکی از تفریحات مورد علاقه شونه. حال اگه مکان ها ی توریستی ترسناک و عجیب رو به این افراد معرفی کنیم حتما خوششون میاد. پس اگه شما از جمله آدمایی هستین که از هیجان خوشتون میاد و مکانهای توریستی معمولی براتون کسل کننده هستن با ما همراه شید.

در این لیست ما ترسناک ترین و عجیب ترین مکان ها ی توریستی جهان رو به شما معرفی می کنیم؛ یکی ترسناک تر از دیگری….

موزه موتر تاریخ پزشکی، فیلادلفیا

موزه موتر تاریخ پزشکی در فیلادلفیا موزه پاتولوژی، شامل لوازم قدیمی پزشکی و نمایش شکل های جور واجور زیست شناختیه. معروفیت بزرگ این موزه به خاطر مجموعه بزرگی از اسکلت ها ی آدم است.

تالاب ترانک، جزایر مایکرونیزیا

قسمت بزرگی از نیروی نظامی ارتش ژاپن حالا در اعماق آب تالاب ترانک در مایکرونیزیا سمت جنوب غربی ها وایی خوابیده. در اعماق این ابهای آبی می تونیم لاشه کشتی ها ی جنگی و هواپیماها رو ببینیم. اینا سال ۱۹۴۴ به عمق آب فرو رفتن و حالا واسه توریست ها نشون داده می شن.

فروشگاه جادوگری سونارا در مکزیکو سیتی، مکزیک

بازار سونورا همه روزه میزبان مسافران و توریست ها ییه که از راه دور واسه پیشگویی آینده شون و وعده زندگی بهتر به مکزیکو سیتی می آیند. مردم اینجا جنس ها ی «ماوراءطبیعی» مثل خون مار زنگی یا مرغ مگس خشک شده رو واسه داشتن شانس در زندگی خریداری می کنن.

جزیره ایستر، شیلی

یکی از مرموزترین مکان ها ی روزی زمین همین جزیره ایستره، با مجمسه ها ی سنگی غول پیکری که درون اونا روح هزاران سال رشد کرده. این مجسمه ها به آسمون خیره شدن، گویی که به خاطر بعضی جنایت ها ی مرموز احساس گناه می کنن.

مرداب مانچاک، لوزیانا

کشتی ها ی حامل توریستی در حالی روی این مرداب ها شناورند که نور مشعل راهشون رو روشن کرده و درختان سرو و رشته ها ی خزه که از درختان آویزانند اونا رو محاصره کردن. مرداب مانچاک به نام «مرداب ارواح» هم می شناسنش.

سرداب پاریس، فرانسه

استخون ها و اسکلت ها ی بسته بندی شده مثل اجناس داخل یه انبار در دو ضلع یه راهرو قرار گرفته ان. هوای اینجا خشکه و به خاطر همین اندازه فساد و پوسیدگی اینجا بسیار ناچیزه. هم اینکه نوشته ها یی به چشم می خورد که کلا شامل تاریخ انقلاب فرانسه، افول دوران پادشاهی و تسلط زادگانه. این مکان حدود ۱۸۷ کیلومتر از بخش زیرین کل شهر رو دربرگرفته س و اما بخش ناچیزی از اون واسه عموم قابل بازدیده.

خونه وینچستر، سن خوزه، کالیفرنیا

گفته شده که ارواح جنون به خاطر دختری به اسم سارا در ۱۶۰ اتاق این خونه منزل گزیده ان! از وقتی در این خونه به روی عموم باز شد، شکایت ها ی مداومی وجود داشت که حکایت از اتفاقات عجیب و غریب داشت. حتی اگه توریستها به ارواح باور نداشته باشن، این مکان به خاطرکثرت و تنوع زیاد در این جوری ادعاها اونا رو متحیر می کنه.

بن بست ماری کینگ، ادینبورگ

تعدادی خیابون با گذشته تیره و تاریک در زیر شهر قدیمی قرون وسطایی در ادینبورگ مخفی شده ان. اینجا محلیه که در قرن ۱۷ مبتلایان به مریضی طاعون رو در اونجا زندونی می کردن تا بمیرن و معروفیت اصلی اینجا هم به خاطر بیماران طاعونیه که در قرون گذشته مرده ان. تازگی ها این مکان واسه توریست ها گشایش یافته و اونا هم جذب داستان ها ی مربوط به این مکان در مورد ارواح ماورایی شدن.

دخمه مخفی تِلِما، سیسیلی

آلیستر کراولی– شاید یکی از نفرت انگیزترین معتقدین به علوم خفیه جهان باشه- و این خونه دهاتی سنگی که با نقاشی ها ی دیواری تاریک پگانی پر شده وقتی مرکز بین المللی مجالش عیش و نوش گروه ها ی شیطانی بوده. تخمین زده می شه که قدمت اینجا دست کم به دهه ۱۹۲۰ برسه. کراولی به خاطر طرفدارانش آدمایی مثل ماریلین منسون می شناسنش. توریستهایی که به مکانهای مرموز علاقه دارن می تونن اینجا سرگردان شده و حسابی خودشون رو بترسونن!!

چرنوبیل، اوکراین

توریستهایی که به اوکراین و شهر متروک «پرپیات» می آیند، خودشون رو تو یه منطقه ممنوعه می پیدا کنن. دراینجا همه وسایل و خونه ها خیلی باعجله ول شدن و شکل وحشتناکی به خود گرفته ان و این واقعه هم مربوط می شه به واقعه هسته ای چرنوبیل که هزاران نفر از مردم خونه ها یشان رو واسه همیشه ول کردن و رفتن.

برچسب ها :

ناموجود