دسته بندی: آموزشی
ترسناک ترین استخرهای دنیا + عکس

به گزارش آلامتو به نقل از مهر: استخرهای با لبه بی انتها. هر چند در نگاه اول این موضوع نمی تونه ترسناک باشه، اما اگه استخر در بالای یه برج چند ده طبقه ساخته شده باشه، نتیجه کار می تونه ترس آور به نظر برسه. ۸ موردی که در ادامه اومده ان، استخرهایی با لبه بی انتها ان و تنها آدمای پردل و جربزه و نترس می تونن تا لبه اونا به شنا پرداخته و نگاهی به خیابون یا دریای پایینی بیاندازند.

استخر هتل هاربر پلازا در هنگ کنگ

این استخر با لبه بی انتها، دید دلربایی از بندر هنگ کنگ به شناگر میده. مهمانان هتل می تونن جربزه به خرج داده و تا لبه استخر شنا کنن تا بتونن قایقای روان بر دریا که در ارتفاع پست قرار دارن رو تماشا کنن. یه سمت این استخر طوری ساخته شده که بدون شیشه س و این حس رو به شناگران میده که انگار در بالای خلیج آویزون هستن.

استخر

استخر تفرجگاه ساحلی خلیج سنگاپور

این استخر با لبه بی انتها که بزرگ ترین و مرتفع ترینه، در بالای دو برج ۵۷ طبقه ساخته شده و بامای این برجا رو به هم وصل کرده. اگه این استخر به طور عمودی روی زمین قرار گیرد، از برج ایفل هم بلندتر هستش.

استخر

استخر ژول، دالاس امریکا

این استخر بزرگ نیس اما مطمئناً ارتفاع اون اثر میذاره و شناگران در اون، حس آویزون بودن بر فراز خیابونای دالاس رو دارن.

استخر

آلیلا اولواتو، بالی

این استخر بر فراز سخرهای یه ساحل قرار گرفته و مهمانان می تونن از فراز اون به اقیانوس نگاه کنن و از دید قشنگتر و بهشتی اون، کمال استفاده رو ببرن. به دلیل ارتفاع و لبه بی نهایتی که این استخر داره، شنا کردن در نزدیک به لبه اون هولناکه.

استخر

W هنگ کنگ

استخری که بر فراز هتل W هنگ کنگ ساخته شده، نمایی از بندر این شهر به شناگران میده و اگه کسی از شنا در لبه بی انتها استخر بترسد، شاید وان آب گرمی با جنس شیشه در اختیارش بذارن!

استخر

استخر لایبرری در تایلند

در نگاه اول ممکنه فکر کنین که با یه صحنه قتل روبرو شدین، اما این فقط سایه ای قرمز رنگ تو یه استخر لبه بی انتها واقع در تایلنده. این استخر در جزیره «کِه ساموئی» واقع شده و با داشتن چراغای زیر آب، نمایی قشنگتر از ساحل رو در اختیار بازدیدکنندگان قرار میده.

استخر

پوکت پارِسا، تایلند

سرریز آب این استخر، مستقیماً به دریای آندامان می ریزه و شناگران این تصور رو دارن که می تونن همراه آب جاری شده، به دریا برن. این استخر قشنگتر و منحصر به فرد، دارای میزهای غذاخوری و آفتاب گیرهای متحرک روی آبه.

استخر

واین، پرتغال

این استخر که دارای گرمایش درونیه، توسط کوهستان محاصره شده و با نزدیک بودن به خلیج، تاثیر عمیقی رو حتی روی باتجربه ترین و حرفه ای ترین گردشگران میذاره. واین هم اینکه دارای جکوزی و سولاریومه و شناگران می تونن با اجاره یه اتاق کوچیک از ماساژ درمانی هم استفاده کنن.

استخر

اگه از پرواز روی ابرها احساس نگرانی می کنین، می تونین بجای اون از یه تجربه تمدد اعصاب در یکی از این استخرها بهره برده و آرامش و ماجراجویی رو باهم تجربه کنین. مطمئناً با حضور در اینجور مکانای عجیب و منحصر به فردی، حاضر نیستین حتی یه لحظه از تماشای مناظر زیبای مشرف به استخر بیخیال شین.

رنگ استخر


ترسناک ترین انگلای دنیا +عکس

برچسب ها :

ناموجود