دسته بندی: آموزشی
ترسناک ترین تجربه های دنیا برای ماجراجویان شجاع

میونه شما با ترس و هیجان چیجوریه؟ اگه از دیدن جاهای توریستی آروم خسته شدین شاید وقت اون هستش که مقداری هیجان رو تجربه کنین.

به گزارش آلامتو و به نقل از الی گشت؛ هدف افراد جور واجور از سفر، با هم فرق داره. بعضیا درسفر به دنبال آرامشند و یه سری های دیگه زندگی می کنن تا بتونن در سفر خطر کنن! آدمایی هستن که ذاتا ماجراجو هستن و آرامش واقعی شون رو در کارای ماجراجویانه پیدا کردن. در پایین با ۳ مورد از ترسناکترین و وحشتناک ترین ماجراجوییای دنیا آشنا میشین. مثل همیشه چین هم در فهرست ما هست.  با ما همراه باشین:

شماره یه: کوه هوآ در چین

انگار چین دوست داره تا در همه چیز اول باشه. بازم مانند خیلی از لیستای دیگه شماره یه لیست مکانای خطرناک ما رو هم چین تشکیل می هد.

کوه های بسیار مرتفع و ترسناک هوآی چین در شمال غربی این کشور قرار گرفتن و هر ساله ماجراجویان زیادی رو از سرتاسر دنیا به طرف خود می خونن. در ارتفاعات بالا و در قسمت بالای کوه، مکانای مذهبی ای وجود دارن که قرن هاست درآنجا جا خوش کردن. واسه رسیدن به این مکانها اما باید از روی چوبایی که با همین قدمت یعنی صدها سال پیش در اونجا کار گذاشته شدن راه برید! حتی باورش هم ترسناکه، نه؟ اما افراد زیادی هستن که حاضرن این خطر رو بکنن و هیجانش رو به جون بخرن. موقع بالا رفتن از کوه علاوه بر اینکه باید مراقب کوچیکترین حرکت خود باشین، باید تلاش کنین فقط به دو پاتون تکیه کنین چون این کوه اصلا جای دست نداره. البته مدتیه که حلقه های فلزی ای به کوه زده شده تا بشه از اونا استفاده کرد. کوه های هوآن جایی هستن که در اونا یه اشتباه کوچیک کافیه تا این هیجان تبدیل به آخرین هیجان زندگی تون شه.

شماره دو: شهر گنزبا در آفریقای جنوبی

غواصی در قلب پناهگاه کوسهای درنده آبای آفریقای جنوبی در لیست ما جایگاه دوم رو داره. اگه فکر می کنین اونقدر پردل و جربزه هستین که غواصی کنار کوسهای قاتل رو تو یه قفس تجربه کنین، این هیجان چیزیه که دنبال اون بودین. آبای پر عمق شهر گنزبا اونقدر غنی از موجودات جور واجور دریاییه که اون رو تبدیل به یه مکان ایده آل واسه کوسها کرده. در این شرایط ، تنها مانع میان شما و کوسهای سفید قاتل گنزبا یه قفس آهنیه. اما اگه به هر دلیلی قفس خراب شه، قفل اون باز شه یا هر اتفاقی بیفته که مجبور شید با کوسه هم قفس شید، دیگه تقصیر کسی نیس!

شماره سه: جاده مرگ در بولیوی

اسم این جاده اونقدر ترسناک هست که شما رو از خوندن ادامه مطلب باز داره چه برسه به اینکه بخواین اون رو امتحان کنین. جاده مرگ، جاده ای در حد فاصل دو شهر لاپاز و کوروییکوه که به دلیل مرگ هزاران نفر در اون، این لقب رو گرفته. جاده مرگ جاده ای فوق العاده خشن با پیچای بسیار تند و سر بالاییای عجیب و ناشناس که فقط ۳ متر پهنا داره. بعضی وقتا در این جاده مه سرتاسر جاده رامی گیرد طوریکه تا چند سانتیمتری هم دیده نمی شه حالا حساب کنین بخواین در اینجور جاده ای رانندگی هم کنین.

ترسناک ترین انگل های دنیا +عکس

ترسناک ترین تاب دنیا + عکس

الی گشت ترسناک جهانگردی

برچسب ها :

ناموجود