دسته بندی: آموزشی
ترسناک ترین جاذبه های توریستی و گردشگری هندوستان

صومعه فوگتال

صومعه فوگتال

یکی از عجیب ترین مکانایی که در هندوستان هست صومعه فوگتال اسمشه که خیلی از گردشگران حتما واسه دیدن اون به این منطقه می رن. این صومعه در دل کوه به صورت کندو عسل ساخته شده و شاید در نگاه اول اونو با ماسول مقایسه کنین اما باید به این نکته اشاره کنیم که در این مکان خیابانی وجود نداره و همه چیز روی صخره هاست و باید صخره نوردی کرد تا به این منطقه رسید. واسه گردشگرانی که به این مکان می رن بیشتر ارتفاع ترسناک به نظر می رسه.

دروازه لاداخ

دروازه لاداخ

یکی از مناطق خاص و زیبای دنیا که به عنوان دومین نقطه سرد زمین که قابل سکونته شناخته می شه در هند واقع شده. این منطقه به عنوان “دروازه لاداخ” معروفه ولی یه نکته بسیار خطرناک داره. در این منطقه سال هاست اشوبای جور واجور به پا شده و امکان داره هر لحظه درگیری سنگینی ایجاد شه از این رو اگه گردشگران بتونن سرمای منطقه رو تحمل کنن باید دعا کنن که از گلوله خوردن هم در امان باشن.

صحرا هند

صحرا هند

کویری که در دل هندوستان قرار داره یکی از زیباترین مناطق خشک در دنیاست. این منطقه مانند همه کویرها زیباییای خاص خود رو داره و گردشگران زیادی رو می خواد اما کسی جربزه پا گذاشتن در این منطقه رو نداره. این صحرا پر از موجودات خطرناکیه که منتظر یه آدم واسه کشتن هستن. کبرای مشکی، افعیای سمی، گربهای وحشی، عقربای کشنده و … تنها گوشه ای از موجودات ریز و درشتی هستن که با یه حرکت آدما رو از پا در میارن.

روستای کولدهارا

روستای کولدهارا

یکی از نقاط باحال و دیدنی که در این کشور هست روستای “کولداهارا”ست. این داهات نزدیک به ۳۰۰ سال پیش زندگی خوبی داشت و مردم اون در سلامت کامل به سر می بردن اما یهو همه مردم اون باهم پنهون شدن. این شهر حالا داستانای جور واجور داره و بعضیا دستای فرازمینی رو در این مورد موثر می دونن. کمتر کسی جربزه می کنه وارد این داهات شه چون داستان ارواح همیشه در دور و بر اون وحود داره و سال هاست همه چیز بدون دست خوردگی باقی مونده.

سیجو

سیجو

سیجو منطقه ای باحال و سرسبز در دل دره و کوه هاست که به خاطر غارهای حیرت انگیزه معروف شده. غارهای این منطقه مخصوص افرادیه که میخوان غارنوردی رو تجربه کنن. البته در این منطقه پلای بسیار خطرناکی هست که عبور از اونا دل شیر می خواد. این پلا با دست ساخته شدن و زیر هرکدامشان درهای عمیق هست.


جیپور-jaipurجاهای دیدنی راجستان هند

برچسب ها :

ناموجود