دسته بندی: آموزشی
ترسناک ترین رختخواب دنیا+عکس

اگه شما از اون دسته از افراد هستین که از ارتفاع می ترسید و همیشه هم خواب سقوط می ببینن، بهتره از خیر خوندن این گزارش بگذرید!

به گزارش آلامتو به نقل از مجله مهر؛ «Highline» که بهترین ترجمه اون خطی در ارتفاع می شه، نام برنامه ایه که هر ساله در ایتالیا برگزار می شه. برنامه ای متفاوت و عجیب واسه ادای دین به ۱۸ هزار سربازی که در جنگ جهانی اول جون خود رو در این مناطق از دست دادن.

خطرناک ترین تختخواب دنیا

برنامه از این قراره، امیلیا و آرمین هولزر نشستی رو برگزار می کنن و از همه ماجراجویان می خواهند که با کیسه های خواب حاضر شن و سفری رو به دولومیت در شمال شرقی ایتالیا شروع کنن.

ایده اولیه این کار در سال ۲۰۱۲ زده شد و از اون زمان این سنت به شکلی ادامه دار انجام شده.

خطرناک ترین تختخواب دنیا

امیلیا و هولزر درباره این ایده شون می گوید: صد سال قبل در زمستون اینجا پر از بمب و نارنجک بود و دردهای زیادی وجود داشت. ایده ما به این دلیله که آدمایی دور همدیگه جمع شن و در صلح و آرامش باهم باشن و در روز صحبت کنن و در آخر شب بتونن در سکوتی جادویی استراحت کنن.

خطرناک ترین تختخواب دنیا

در این برنامه ۲۶ نفر می روند و به جز در نظر گرفتن آدمایی واسه تدارکات، ۱۷ چادر روی طنابی که میان دو کوه وصل شده، مستقر می شن، چادرهایی رنگی که نمایی رنگین کمانی رو به وجود می بیارن.

اگه براتون سواله که با چه نوع چادر خوابی باید به این ماراجویی برید، نگران نباشین، اون ها چادرهایی رو در اختیار شما می گذارن که با ایده رنگی بودنی که به دنبالش هستن هم هماهنگ باشه. البته شما علاوه بر لباس مخصوص کوه نوردی، به کوله پشتی و وسیله سرگرمی مانند کتاب و موسیقی هم نیاز پیدا می کنین.

خطرناک ترین تختخواب دنیا

ممکنه درباره کسی که عکس ها و فیلم ها رو ثبت کرده هم سوال داشته باشین! عکاس این برنامه سباستین والهوتره که شک نداشته باشین جزو آدمایی به حساب میاد که همیشه عکس های متفاوت و جالبی می گیرد و در این برنامه کمپ در ارتفاع هم اون گروه رو همراهی کرده.

خطرناک ترین تختخواب دنیا

خطرناک ترین تختخواب دنیا

خطرناک ترین تختخواب دنیا

ترسناک ترین انگل های دنیا +عکس

ترسناک ترین تاب دنیا + عکس

خبرگزاری مهر مطالب باحال روز

برچسب ها :

ناموجود