دسته بندی: آموزشی
ترسناک ترین رستوران دنیا +عکس

بعضی افراد عاشق هیجانن ولی به نظر من هیجان نیس که ما رو به ذوق و شوق و خوشحالی می آورد بلکه ترسه. کمی فکر کنین! تا حالا سقوط آزاد داشتین؟ (مثل بانجی جامپینگ)، سوار قطارای وحشت شدین؟ چی شما رو عاشق این جور هیجانات کرده؟ به نظر من فقط ترس.

حالا یه رستوران می خواد با همین واژه اصطلاحا بترکاند. طراحان این رستوران میخواستن مخوفترین رستوران و بلکه مکان دنیا رو بسازن.

رستوران تی اسپوخوز که با هدف مثل سازی جهنم در شهر Turnhout کشور بلژیک ساخته شد، یه اثر هنری و یکتا بود. معماران و طراحان سازه واسه مثل تر شدن این مکان به جهنم از هیچ راه حلی افسوس نکردن، اونا افکتای خاص صوتی رو در سراسر مجموعه به کار بردن که با ترکیب شدن با افکتای تصویری حس واقعی بودن رو صد در صد به مهمانان القا کنن.

میهمانان از همون درب ورودی با صدای جیر جیر درب احساس ناخوشایندی پیدا می کنن کمی که جلوتر می رن مه همراه با صدای موشا، جغدا و هر صدای دیگری که حس ترس رو در شما بسازه باعث می شه شما به طور کامل بترسید. این صداا با جلوه های خاص تصویری و نور پردازی مناسب نوید یه نهار یا شام فراموش نشدنی و صد البته وحشتناک رو به شما میده. البته فکر می کنم بهتره قبل از رفتن کمی غذا بخورین چون جاما و کاسه های جمجمه ای که گاه ها با رنگ خون هم همراه هستن شک نداشته باشین اشتهای شما رو کور می کنه، البته منوی حشرات رستوران قبلا اشتهای شما رو کور کرده!

این رستوران که در سال ۱۹۹۷ بوسیله کارل هندریکس و بیورن لییز تاسیس شد در سال ۲۰۰۸ تعطیل شد دلیل اصلی تعطیلی هیچ وقت دقیقا مشخص نشد بعضی دلیل اون رو اقدامات بعضی شیطان پرستان در طبقه فوقانی می دونن بعضی دیدن روح رو دلیلی واسه تعطیلی و بعضیا دیگه تاسیس رستوران دیگری در شهر Zandhoven ! به هر حال این مکان حالا جنبه توریستی پیدا کرده و هرساله هزاران گردشگر رو جذب خود می کنه البته فقط واسه عکاسی و نه سرو غذا.

 

جمع آوری: آلامتو

 

برچسب ها :

ناموجود