دسته بندی: فناوری
راهکاری مطمئن برای تعویض و رفع مشکل باتری آیفون بعد از آپدیت iOS در تهران

رفع مشکل باتری آیفون به چالشی جدی واسه کاربران این موبایلای پرطرفدار و محبوب اپل تبدیل شده.

تنها مدت کوتاهی پس از عرضه iOS.11 کاربران آیفون و مخصوصا کاربران موبایلای قدیمی تر این برند شامل مدلای iPhone 6، iPhone 6 Plus، iPhone 6S، iPhone 6S Plus و هم اینکه iPhone SE متوجه این موضوع شدن که باتری موبایلاشون بعد از نصب این نسخه، دچار مشکل شده و سرعت کارکرد موبایل هم به طور محسوسی کم شده. شرکت اپل  بدون این دست اون دست کردن پس از این موضوع، واسه جبران این نقصان تو یه مدت کوتاه سه نسخه بتا از بروزرسانی iOS.11 رو عرضه کرد اما کاربران آیفون بازم از نبود رفع مشکل باتری این مدلا گله می کردن.

اما سوال این بود که مشکل و دلیل اون چیه؟

در نسخه جدید، بلوتوث و وای فای,(Wi-Fi)  موبایلا واسه ایجاد رابطه با ساعتای هوشمند، همیشه به صورت خودکار در حالت روشن قرار داره و همین موضوع موجب می شه که شارژ باتری موبایلای آیفون سریع تر تموم شه. اما مشکل اصلی واقعا همین بود؟ و واسه برطرف کردن مشکل باتری موبایلای آیفون در بروزرسانی جدید، خاموش نگه داشتن وایفای و بلوتوث کافی بود؟

معذرت خواهی اپل و برطرف کردن مشکل باتری آیفون

به گزارش سایت سی.ان.ان، (CNN) شرکت اپل به دنبال بروز این مشکل و ایجاد مشکل در موبایلای کاربران، علاوه بر معذرت خواهی از اونا، در بیانیه ای اعلام کرد که بهترین راه حل واسه رفع مشکل موبایلای آیفون به خصوص مدلای iPhone 6 و iPhone 6S، تعویض باتری موبایل به عنوان یکی از اجزای مصرفیه، و البته این شرکت تأکید کرد که به خاطر همین، تعویض باتری در نمایندگیای این برند با تخفیف خاص انجام می شه.

رفع مشکل باتری آیفون با ۱۵% تخفیف واسه کاربران ایرونی ساکن تهران

اینک مشکل اصلی اون هستش که در ایران اصلا نمایندگی رسمی اپل وجود نداره؛ پس در اینجور شرایطی راه چاره واسه رفع مشکل باتری موبایلای آیفون و خرید قطعه اصلی چیه؟

«تکیز» با در اختیار داشتن یه سایت تخصصی واسه تعمیر فوری تلفنای هوشمند و پیشرو دو شرکت سامسونگ و اپل، اینک با چند سال تجربه موفق در منطقه، تازگیا کار خود رو تو تهران هم شروع کرده.

«تکیز» از راه فضای آنلاین، بستری ساده و مطمئن واسه ایجاد رابطه با کاربران و حل مشکل  موبایلای اونا جفت و جور کرده و این وسط، به عنوان شرکت زیرمجموعه هلدینگ GULF SPEC امارات، بواسطه رابطه و همکاریای گسترده خود با شرکت اپل، امکان دسترسی کاربران ایرونی که ساکن تهران هستن به قطعات اصلی موبایلای این برند رو ممکن کرده.

«تکیز» علاوه بر این خدمت، مرجعی مطمئن واسه تامین و تعویض قطعات اصلی و اوریجینال تلفنای هوشمد و البته در راس اون، رفع مشکل باتری آیفون هستش. نکته مهم اون هستش که «تکیز» با در نظر گرفتن بیانیه «معذرت خواهی» شرکت اپل، با امکان دسترسی به باتریای اصلی، این خدمت رو با ۱۵% تخفیف به کاربران ایرونی که ساکن تهران هستن ارائه می کنه و علاوه بر اون، این تعویض و تعمیر ۱۲ ماه ضمانت رو هم شامل می شه.

خدمت ارائه شده از طرف «تکیز» این امکان رو جفت و جور می کنه که کاربران ایرونی آیفون در آستانه نوروز، فرصت خوبی واسه رفع مشکل باتری موبایلای خود به دست بیارن تا آیفوناشون بیشتر از قبل واسه سفرها و گشت و گذارهای نوروزی آماده باشه.

انگار این خبر، خبر خوبی واسه کاربران موبایلای آیفون تو تهران باشه، چون که از یه سو جفت و جور باتری و قطعات اصلی آیفون یه رقابت اساسی واسه کاربران ایرونی این برند هستش و از طرف دیگه، پیدا کردن یه تعمیرکار مطمئن و سپردن موبایل به تعمیرکاران و تعویض قطعات اونا یه رقابت به مراتب جدی تر.

اینک «تکیز» علاوه بر خدمات فوق، به مناست فرا رسیدن نوروز، علاوه بر تعویض باتریا، تعویض LCD آیفون رو هم با ۱۵% تخفیف خاص نوروز ارائه می کنه.

واسه بهره مندی از این خدمات فقط کافیه وارد سایت techys.me شید و اطلاعات خود رو ثبت کنین و یا با شماره ۰۲۱۲۵۹۱۷۷۹۷ تماس بگیرین تا در کمترین زمان ممکن، یه تعمیرکار حرفه ای و دارای گواهینامه بین المللی، به محل مورد نظر شما اعزام شده و در کمتر از یه ساعت بوسیله قطعات مورد تایید و اصلی، مشکل موبایل شما رو حل کنه.

برچسب ها :

ناموجود