دسته بندی: فناوری
معرفی ربات تلگرام «هم صحبت من»؛ با افراد ناشناس هم صحبت شوید

ارتباطات اجتماعی یکی از مهم ترین مهارت هاییه که باید خوب اونو فرا گیریم. در همین رابطه در زندگی اجتماعی روشای مختلفی واسه ایجاد رابطه و گفتگو با افراد جور واجور هست. شاید بشه گفت که به کار گیری پیام رسانا و گفتگو با آدمایی که هیچ شناختی نسبت به اونا ندارین، یکی از راه حلای پیشنهادی دنیای مدرن امروزه.

با پیشرفت تکنولوژی و ظهور شبکه های اجتماعی خلاق و نوآوری چون تلگرام، رباتا هم هر روز شکل و رنگ تازه ای به خود می گیرن. امروز و در یکی دیگه از سری معرفی رباتای تلگرام می خوایم ربات hamsohbatemanbot@ رو براتون معرفی کنیم. با به کار گیری ربات فوق می تونین به صورت ناشناس به گفتگو با بقیه کاربران بپردازید و از هم صحبتی با اونا لذت ببرین.

واسه دسترسی به این ربات کافیه از آیدی hamsohbatemanbot@ استفاده کرده و یا روی این لینک کلیک کنین و پس از باز شدن صفحه ربات روی start/ ضربه بزنین. با انجام این کار ربات اطلاعات لازم رو بهتون میده. حال ربات منویی رو بهتون میده که دارای گزینه های متنوعیه.

قبل از هر چیزی در صورت انتخاب گزینه «برام یه هم صحبت پیدا کن!» واسه اولین بار ربات از شما می خواد تا جنسیت، استان و سن خود رو مشخص کنین. مشخص کردن این گزینه ها همیشه به روند جستجوی ربات و پیدا کردن هم صحبت مناسب کمک می کنه. با پشت سر گذاشتن این مراحل آخرسر نوبت به پیدا کردن یه هم صحبت می رسه.

واسه پیدا کردن هم صحبت کافیه روی گزینه «برام یه هم صحبت پیدا کن!» کلیک کنین. با انجام این کار ربات از شما می خواد تا یه سری اطلاعات مشخص مثل جنسیت، استان و سن هم صحبت رو در اختیارش بذارین. باید بگیم که به کار گیری این توانایی انگار جستجوی پیشرفته ربات حساب می شه.

لازمه به کار گیری توانایی جستجوی پیشرفته معرفی ربات به ۵ کاربر دیگه س.

با اون که همه قابلیتای ربات به رایگان در اختیار کاربران قرار گرفته اما لازمه به کار گیری توانایی جستجوی پیشرفته معرفی ربات به ۵ کاربر دیگه س. به کار گیری اینجور روشی کمی اعصاب خورد کن به نظر برسه اما باید بدونین که پیشرفت دهندگان ربات فوق فقط واسه جذب کاربران بیشتر و مطرح تر کردن خود روی به اینجور گزینه ای آورده ان.

اگه دلتون نمی خواد از جستجوی پیشرفته استفاده کنین کافیه با انتخاب متوالی گزینه «مهم نیس» سوال نامه ای که در مقابل تون قرار داره رو بگذرونین. پس از اون ربات شروع به جستجو واسه پیدا کردن هم صحبت می کنه و نتیجه رو به اطلاع شما میرسونه.

پس از پیدا شدن هم صحبت مناسب می تونین با ایشون به گفتگو بپردازید، اطلاعات خود شامل جنسیت، استان و سن رو با اون به اشتراک بذارین و حتی با طرف مقابل تون بازی کنین. در آخر اگه تماشاگر ناهنجاریا و توهینای پشت سر هم از طرف هم صحبت خود بودین می تونین بعد از تموم شدن گفتگو اونو بلاک کنین و به گفتگوی خود پایان بدین.

بلاک کردن افراد متخلف به حذف این ادما از ربات نامبرده کمک زیادی می کنه.

انجام این کار مطمئناً به حذف افراد سودجو از ربات «هم صحبت من» کمک زیادی می کنه. در مقابل هم اگه از هم صحبتی با طرف مقابل خود لذت بردین و دوست دارین وقتی دیگه هم با اون همراه شید کافیه روی گزینه «اضافه کردن به دوستان» ضربه بزنین تا بعدا هم امکان گفتگوی شما با ایشون وجود داشته باشه.

واسه صحبت دوباره با اون شخص از راه منوی اصلی ربات گزینه «دوستان من» رو انتخاب و روی فردی که اونو در فهرست دوستای خود ذخیره کردین، ضربه بزنین. در صورت تأیید درخواست شما به وسیله فرد مقابل دوبارهً می تونین به صحبت خود با ایشون ادامه بدین و از هم صحبتی با اون لذت ببرین.

قابلیتای «هم صحبت من» به همین جا ختم نمی شه. کاربران می تونن از ویژگی «لینک چت ناشناس» هم استفاده کنن. با انتخاب این گزینه ربات لینک گفتگوی مخصوص شما رو براتون می فرسته . با فرستادن این لینک در گروه ها و حتی شبکه های اجتماعی دیگه مثل اینستاگرام می تونین دوستای خود رو واسه یه هم صحبتی ناشناس دعوت کنین.

شاید یکی از آشنایان شما حرفی داشته باشه که نتونه اونو به صورت روبرو مطرح کنه. اگه فردی از راه این لینک واسه شما درخواست هم صحبتی بفرسته می تونین از راه بخش «افراد در انتظار من» درخواست اونو تأیید و به صورت هم زمان مشغول گفتگو با اون شید. این ویژگی یکی از مزیتای این ربات نسبت به دیگر رباتا هستش.

اگه خیلی از ناهنجاریای موجود رو کنار بذاریم و با پیروی از قوانین از ربات «هم صحبت من» استفاده کنیم، میشه گفت که ربات نامبرده یکی از بهترین گزینه ها واسه ارتقای روابط اجتماعی و پیدا کردن دوستان جدید هستش. کافیه با گزارش افراد متخلف دست اونا رو از اینجور رباتایی کوتاه کنیم.

همونطور که قبلا هم گفتیم، می خوایم به صورت هفتگی رباتای جور واجور تلگرام رو به شما معرفی کنیم. پس این بهترین فرصت واسه شماس تا اگه ربات باحال و جذابی می شناسین اونو در قسمت نظرات با ما به اشتراک بذارین.

در بخش تکنولوژی سایت ما بخونین:

راهنمای قدم به قدم پیش ثبت نام اینترنتی کارت هوشمند ملی

معرفی ربات MySeekerbot؛ با موتور جستجوی قوی تلگرام آشنا شید [بروزرسانی شد]

برچسب ها :

ناموجود