دسته بندی: برگزیده
هنر بوسیدن

تقریبا تمامی مردم اولین باری که بوسیده شدنند را بخاطر می آورند. این تجربه ای بی نظیر است و کم و بیش به جنگ زبان ها شبیه است (بوسیدن فرانسوی). اما گذشته از این ها ما فقط یاد گرفته ایم که بوسیدن عملی است کاملا خصوصی و هوس آلود.

از آنجایی که لب های زن عضو تحریک کننده شماره یک به شمار می رود، این مهم است که مردان احساسی ماندگار و محرک برای زنان به جای بگذارند. فراموش نکنید که اگر شما به عنوان یک مرد به گونه ای متفاوت از دیگران وی را ببوسید، احتمال دارد که در آینده ای نزدیک بتوانید قسمت دیگری را نیز ببوسید…

مهارت در بوسیدن تنها شامل دانستن چگونگی عملکرد زبانتان داخل دهان یک زن بدون صدمه زدن به لوزه هایش نیست، بلکه شامل کل دهان، لب ها، زبان، دندان ها و بقیه قسمت های بدن نیز می شود.

 

 

۱۰ اصل حرفه ای بوسیدن

 

۱. یک دستتان را در اختیار خانم قرار دهید

موقعیت قرار گرفتن دست هایتان روی بدن او در هنگام بوسیدنش بسیار حائز اهمیت است. محکم اما به نرمیصورتش را بگیرید ضمن این که زبانتان را داخل دهانش می برید و لب هایش را میمکید، این کار قطعا برایش بسیار لذت آور خواهد بود.

بعلاوه، به عقب کشیدن موهایش از پشت سر یا فشار دادن قسمتی از بدنش که زیر پستان ها قرار دارد (گوشت روی دنده ها) می تواند برای بعضی ها بسیار آزار دهنده باشد.

۲. حرکت زبان

بوسیدن شریک زندگیتان یکی از مهم ترین بخش های معاشقه شما با هم باشد، چند روش وجود دارد که مطمئن شوید همسرتان چگونه دوست دارد بوسیده شود.

چون مردم اکثرا آنگونه که دوست دارند با آن ها رفتار شود عمل می کنند، به شیوه ای که او برای بوسیدن شما به کار می برد دقت کنید که شاید این همان شیوه ای باشد که شما دوست دارید. آیا او لب های شما را گاز می گیرد؟یا سعی می کند به آرامی تمام آب روی زبان شما را بمکد؟ خوب هیچ چیز در دنیا مقابل بمثل زیبا نیست!

۳. فوت و فن معامله

دوست داشتید او چکونه شما را ببوسد؟ آیا او خیلی سریع می بوسد؟یا خیلی یواش؟یا بدون زبان، با مکس؟ اول از همه به او نگویید که چه چیزی را دوست ندارید، در عوض آنچه را که دوست دارید بیان کنید. بدین ترتیب اصلا احساساتش را جریحه دار نخواهید کرد.

۴. دهانش را کنترل کنید

دفعه بعد که او را می بوسید، صورتش را با دستتان بگیرید و آن گونه که دویست دارید شما را ببوسند او را ببوسید. اگر این واقعیت که شما کنترل وی را در اختیار دارید او را به هیجان نیاورد، این زبان شهوتناک شماست که نقش اصلی را باید بازیس کند.

۵. کمی بازی کنید

به او بگویید که بوسیدنش شما را بسیار هیجان زده میکند و سپس فرض کنید که نقش هایتان عوض شده و از او بخواهید تا همان طوری که او را می بوسید، شما را ببوسد چون می خواهید بدانید چه احساسی دارد. او بسیار خوشحال خواهد شد که به خواهش شما پاسخ دهد.

۶. طولش دهید

تقریبا چیزی در دنیا به پای بوسه های طولانی، آرام، آبدار و اغوا کننده نمیرسد. زن شما قطعا علاقه شما به خودش را از طریق همین لحظات بوسه آبدار و طولانی احساس خواهد کرد. پس محکم و عمیق ببوسیدش.
آموختن چند نکته ساده می تواند در برخی حرکات مهم زبان به شما بسیار کمک کند.

حالا که پی بردید چگونه او را همانطور که دوست دارید مشغول بوسیدن کنید بهتر است سراغ روش های تجربی برویم که او را برای همیشه بیاد شما و دوست داران نگه نمیدارد.

۷. زبانش را بمکید

با دهانتان به آرامی زبانش را مک بزنید. اگر دوست دارید به همان روشی که چوچوله اش را می مکید این کار را انجام دهید. او کاملا به سرعت تحریک می شود و شاید پس از آن شما بتوانید بگذارید انگشتتان را بمکد به طوری که مطابق دلخواهش برگردد.

۸. لبانش را با زبان بلیسید

خلاقیت به خرج داده و لب های بالا و پائین را به شیوه ای آرام و با احساس لیس بزنید. وقتی که با بزاقتان به اندازه کافی آن ها را لیز کردید، لب هایتان را دور لب هایش قرار دهید و بگذارید بزاقتان دهان هردویتان را خیس کند.

۹. لب هایش را بمکید

اگر لیسیدن لب هایش برایتان کافی نبود و بیشتر خواستید، شروع به مک زدن لب هایش کنید؛ هر لب را جداگانه بمکید، کسی دوست ندارد دهانش را به لوله جارو برقی بچسباند. هنگام مکیدن لب ها مراقب باشید؛ خیلی خشونت به خرج ندهید، من تا به حال زنی را ندیدم که از این بابت ممنون باشد.

۱۰. سراغ جاهای دیگر هم بروید

خجالتی نباشید، شما محدود به بوسیدن فقط لبهایش نیستید، تمام صورت و بدن قلمرو تاخت و تاز شماست. چرا بوسه فرانسوی را در مورد چانه، گردن و پستان هایش به کار نمیبرید؟ یا می توانید چشمانش، قسمت زیر گوشهایش یا مچهایش را ببوسید.

 

از نتایجی که بر اثر خلاقیت عایدتان می شود شگفت زده خواهید شد. آن چیزی که واقعا نیاز دارید تمایل پرداختن به همه چیز است. اگر تا بحال در مورد تکنیک های بوسیدن فکر نکرده اید، حالا اصول حرفه ای بوسیدن را می دانید.

از طرف دیگر اگر وقتی که یک زن می بوسید و سپس عقب میکشید، چشمهایش تا چند لحظه بسته باقی ماند، معمولا به این معناست که از این بوسه لذت برده است و این شانس را دارید که در صورت تمایل بعد ها اغوایش کنید.

“همه چیز با یه بوسه شروع می شود و همین بوسه است که شکست یا موفقیت را تعیین می کند”

برچسب ها :

ناموجود