دسته بندی: آموزشی
چرا محاسبات ما در سئو غلط از آب در می آید؟

به خاطر این که شما به جای گوگل عزمتونو جزم کردین!

فکر می کنین گوگل قوانین وضع کرده و می خواید هرکی از اون سرپیچی کرد از یافته های حذف کنه؟

اگه یه سایت واقعا لایق و به درد بخور کاری بر خلاف قوانین گوگل کنه باید از یافته های حذف شه یا به عقب رانده شه؟

شما جای گوگل باشین این تصمیم رو می گیرین؟

میدونید اگه گوگل این کار رو با ان سایت لایق کنه به صرف اینکه قوانین اون زیر پاگذاشته شده، یکی از یافته ها به درد بخور و خوب رو از یافته های خود عقب رانده س ؟ در این حال مطمئنا میدونید که گوگل از سیاست و هدف خود که نمایش نتیجه خوب و درست به کاربره، دور شده؟

واسه این نامعادله پاسخی دارین؟ عقب روندن یه نتیجه خوب یا حذف اون به خاطر نبود رعایت قوانین گوگل، بهتره یا نمایش نتیجه خوب و به درد بخور به کاربر؟مطمئنا جواب نمایش نتیجه خوب به کاربره.گوگل قوانین وضع کرده تا دنیای وب رو به سمت محتوای بهتر جهت دهد، نه اینکه مثل ما وب مستران ایرونی، قوانین وضع کنه به خاطر اینکه احساس ریاست و سلطنت کنه!

پس، بازم به همون حرف همیشگی رسیدیم.هیچی در سئو مطلق نیس.چون از احتمالات دور بودین، محاسبات شما غلط از آب در می آمده. (مقاله پرستش گوگل رو بخونین)

یکی دیگه از دلایلی که محاسبات سئوی شما غلط از آب در میاد، اینه که دنبال یه سری اصول و قانون هستین تا از اونا پیروی کنین.یا اینکه در سئوی یه سایت موفق بودین و حالا فکر می کنین، واسه سئوی سایتای دیگه آماده هستین!شاید هم چند سایت رو با موفقیت به انجام رساندید و فکر می کنین همه سایتا مثل این ۱۰ سایت هست.در این حالت، شما تغییرات الگوریتم و رقابت و نوع سایتا رو از یاد بردین. سئو، بر خلاف دانشای دیگه، یه علم به طور کامل تحقیقاتیه که مرتب تغییر می کنه و در سطح رقابتی، شدیدا سخته.ممکنه خاصیت تضریبی الگوریتم گوگل و موتورای جستجو رو از یاد برده باشین یا واسه واسه همه سایتا یه نسخه پیچیده اید!

برچسب ها :

ناموجود