دسته بندی: دکتر سئو
چگونه محبوب و جذاب باشید!

چگونه محبوب بودن 

چگونه جذاب باشید؟

اگر هر روز از خانه بیرون بیایید با مقدار بسیار زیادی الماس بر روی زمین مواجه می شوند ممکن است اولا ممنون باشید اما کمی به آن عادت کرده و الماس ها دیگر ارزش برای شما ندارند. پیوسته برای داشتن روابط بیشتر تلاش کنید و بعد از مدتها از دسترس خارج شوید، در واقع هر اندازه که با افراد ارتباط برقرار کنید، آنها نیز به همان اندازه علاقه مند هستند .

 

مطالعات انجام شده در این زمینه نشان می دهد که هر چه بیشتر در معرض یک محرک خاص قرار گیرد، آن را بیشتر دوست خواهیم داشته باشد. ممکن است این اتفاق رخ ندهد (اگر اولیه دید ما نسبت به آن محرک کاملا منفی باشد). بنابراین، زمانی که با یک شخص ارتباط برقرار می کنید، در ابتدای شروع ارتباط، از این که فردی گوشش گیر، فراری و غیر قابل دسترسی باشید، باباجلا دوری کنید؛ اما در مقابل همیشه به تلاش باشید تا زمان بیشتری با طرف مقابلتان سپری کنید 

خودتان را از دسترس خارج کنید

این مرحله، مرحله ای حساس و هوشمندانه می شود بنابراین باید برای آن تمرکز داشته باشید و ایجاد مهارت لازم برای ورود به آن. بهترین کار این است که اگر متوجه شوید که طرف مقابل شما به صورت کامل جذب شده، کم سرعت خود را کاهش می دهد و خود را از دسترس آنها. این کار را تا زمانی ادامه دهید تا دیگر طرف مقابل با شما مواجه نشوید.

 

در این حالت ممکن است قانونی شناخته شده قانون کمی در بهترین حالت ممکن اجرا شود. ما می دانیم مردم در زندگی به موارد غیر قابل دسترس به آنها بیشتر علاقه نشان می دهد، به طوری که همیشه شما موجود می شود باعث کاهش ارزش و محبوبیت شما خواهد شد. برای مثال، همانطور که در مورد الماسها گفتیم، تا زمانی که فقدان ارزش و والای داشتن داشته باشد، بعد از آن که برای مقدار زیادی و برای مدت زمان طولانی موجود است، دیگر ارزش خود را ندارند.

 

میزان شباهت در طرفین

ما همیشه در مورد مسائل مانند داشتن شور و اشتیاق فراوان در انجام کارها، عشق و محبت و جذاب بودن صحبت می کنیم اما در مورد شباهت ها سخنی به میان نمی آوریم. این نکته در افرادی که شباهتی بینشان ندارند و در برابر تفاوت های بسیار زیادی دارند، نمی توانند در طول زمان با یکدیگر همکاری مناسب داشته باشند. همچنین ما همیشه در مورد شباهت هایمان با همسر کینجای زیادی به خرج می دهیم. بیشتر افراد از این که با کسی ارتباط برقرار می کنند که با او هیچ شباهتی ندارند با اوجله فرار هستند، پس چرا باید این گونه با شخص مورد علاقه خود رفتار کنند؟ دوست داشتن یک شخص ارزش بیشتری نسبت به او دارد در واقع شباهت های اخلاقی و شخصیتی به تنهایی ارزشمندی ندارند. احتمال دارد جذب طرف مقابلتان به سمت شما زمانی چندین برابر خواهد شد که با او از لحاظ ظاهری نیز در موارد مشابه.

 

سایت آگاه باشید

 

برچسب ها :

ناموجود