دسته بندی: برگزیده
کسب درآمد دلاری بدون هزینه و آسان

آیا به دنبال روشی برای کسب درآمد دلاری از اینترنت هستید؟ راه حل جالبی برای این موضوع وجود دارد. شما با معرفی پلتفرم فروشگاه ساز ثمین به دیگران می توانید در یک بازی برد-برد سهیم شوید. تنها کافیست داخل سایت samin.io عضو شده و لینک معرفی خود را برای دیگران ارسال نمایید. با ورود کاربران به سایت ثمین و عضویت در آن پاداش های ریالی، دلاری و سکه های ثمین به شما پرداخت خواهد گردید. ثمین برنامه ای جهت گسترش شبکه فروشندگان با محوریت فعالیت کاربران آغاز نموده است. در این برنامه افراد در ازاء مشارکت خود مبلغی پاداش در حساب کیف پول خود به صورت شارژ در ثمین دریافت می نماید. مشارکت در این پروژه برای تمام اعضای ثمین میسر می باشد. تنها کافیست طبق دستورالعمل در هر یکی از رشته های ذکر شده در بخش مشارکت در توسعه شبکه ثمین  ( free shop builder ) ، درخواست خود را ثبت نمایید. مقدار درآمد و روش محاسبه آن به پلن ریفرالی که از آن استفاده می کنید بستگی دارد. پلن ریفرال عمومی در منوی کسب درآمد وجود دارد و با کلیک بر روی آن طرح های درآمدی قابل مشاهده هستند . شما با قرار دادن این لینک در وب سایت یا ارسال آن به دوستان خود می توانید آنها را به عضویت در فروشگاه ساز رایگان ثمین دعوت کنید. شما از سطح اول 5% ، از سطح دوم (یعنی کسانی که توسط سطح اول به ثمین معرفی شدند) 5/2% ، از سطح سوم (کسانی که از طریق سطح دوم معرفی شده اند) 25/1% دریافت میکنید.

طراحی قالب، برنامه نویسی، انجام مراحل پیچیده تست سایت و اتصال به سرویس های پرداخت مالی را فراموش کنید. تمام آنچه نیاز دارید به صورت از پیش آماده برای شما فراهم شده است. تنها کافیست شروع به گذاشتن محصولات و خدمات خود کنید.

 

بازاریابی و بهینه سازی برای موتور های جستجو

قسمت عمده ای از خرید ها در فضای آنلاین از طریق گوشی های موبایل یا تبلت انجام میشه. به همین خاطر مطابقت قابلیت responsive بودن و تطابق با هر نوع صفحه نمایشی از اهمیت ویژه ای برخوردار است. در وبسایت ثمین، با هر مرورگری و بر روی هر سایز صفحه ای، هم خریداران و هم صاحبان فروشگاه ها به راحتی می تونن مدیریتی بر خرید و فروش های خودشون داشته باشن.

مدیریت تیمی

اعضای تیم های فروش، طراحی، خدمات و پشتیبانی را به فروشگاه خود اضافه نمایید. سطوح دسترسی برای حفظ امنیت برای فروشگاه شما در نظر گرفته شده است.

 

خودکار سازی فرآیندها

فرآیندهای تکراری در ثمین با بهره گیری از هوش مصنوعی و سیستم های خودکار سازی بر اساس ترجیحات کاربر حذف شده است. همکاری با پروژه Niomatic امکان طراحی و ایجاد فرآیندهای خودکار با کنار هم چینی بلوک های گرافیکی را برایتان فراهم آورده است.

 

 

برچسب ها :

ناموجود